Vartotojo Rokilas dienoraštis
Padangos
2021-03-17 15:28:07

Pirmaujančių pasaulio gamintojų padangos, pradedant aukščiausios klasės, vidutinės klasės ir nebrangių prekių ženklais, turime visas klientų biudžetus ir vairavimo reikalavimus atitinkančias padangas.Skaitykite daugiau...


Per daugelį metų mes užmezgėme puikius santykius su populiariausiais padangų gamintojais, siekdami suteikti klientams kuo konkurencingesnes kainas.

Mes didžiuojamės galėdami įsigyti šių gamintojų padangas; Sužinokite daugiau apie kiekvieną prekės ženklą ir kiekvieno padangas.

„Bridgestone“ padangos

„Bridgestone“ technologijos plėtra orientuota į patikimumą, ekologiją ir naujoves. „Bridgestone“ aistra tęsiasi nuo sportinių automobilių iki mažų ir kompaktiškų automobilių, todėl gyvenimas yra saugesnis ir labiau patenkintas klientams visur.

Biudžetinės padangos

Mes siūlome nebrangių padangų asortimentą puikiomis kainomis. Kreipkitės į savo vietinį skyrių, kad gautumėte daugiau informacijos apie konkrečius prekės ženklus, kurie sudaro mūsų biudžeto asortimentą, ir galimybę įsigyti šių padangų.

„Continental Padangos“

„Continental“ pradėjo gaminti automobilių pneumatines padangas 1898 m., O 1904 m. Jie pristatė pirmąją pasaulyje automobilių padangą su raštuotu protektoriumi. Kaip viena iš pirmaujančių ir didžiausių automobilių kompanijų pasaulyje, „Continental“ valdo daugiau nei keturiasdešimt gamyklų ir bandymų trasų visame pasaulyje.

„Dunlop“ padangos

Siūlydamas vieną iš plačiausių padangų asortimentą rinkoje, „Dunlop“ orientuojasi į novatorišką dizainą. Šis prekės ženklas išaugo į vieną geriausiai žinomų ir gerbiamų padangų prekių ženklų pasaulyje, nuo pat jų pradžios ugdydamas inovacijų pradininkų reputaciją.

Pasidalink Facebook'e
Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti Studijos.lt vartotojai

Aš jau esu ePasas.lt vartotojas  Tapti ePasas.lt vartotoju