VPU PSICHOLOGIJA - subjektyvi patirtis
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 16:37:45 | Nuoroda
Mikronezija, tu kazkokia pikta ant viso pasaulio na, ta drauge buvo, ens nori pereiti is VPU i MRU, o ir tai be to imanoma, aisku, tures pasivyti, bet galimybe yra, tik zinoma, jei tu jau 2, ar 3 kurse, tai nesvajok ot zmones jus, patys nieko nezinot tiksliai, bile pletkai ir skleidziat paskui po tuos forumus, klaidinat zmones, man sake, man sake, as pati su drauge buvau ir girdejau, "priimam i 3 magistranturos psichologijos studiju pakopas is visu universitetu-teises psichologija, verslo psichologija.." ir nepamenu trecios, be to, buvom prie gera menesi, tad patariu is pradziu patiems gal geriau issiaiskinti, nes amtot, kokia situacija, zmones sako tai, ka jiems sake, o tiems kitiems dar kazka sake, is 5-uju lupu viskas..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 16:41:13 | Nuoroda
O ta destytoja ne tik desto VPU LPD, bet ir dirba psichologini darba, taikydama dailes terapija viename centre, tad, jei pati ateity nieko nesieksi, tik ir beliks kaltinti VPU, bet busi kalciausia pati, tobulejama pakopomis, o tu visko nori is karto
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 16:44:11 | Nuoroda
atsiprasau uz gramatines klaidas..
Žinutė parašyta: 2008-06-25 18:42:14 | Nuoroda
:D:D:D as pikta? na va, matai kaip buna. pazistu beja ta tavo meno terapijos destytoja. deja kurso neatspejai. beja, manai negalima betkuriame kurse dometis savo ateitimi? nu zodziu, norejau tik padet, tuo ka tikrai zinau, bet matau kad visa tai paversta pletkais. tebunie. sekmes visiems
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 20:44:35 | Nuoroda
Na, kad nedraugiska, reik padeti jaunesniems ir suteikti rimta informacija, o cia kaip gali tvirtint, kad tai tiesa, jei yra ir kitas variantas, reik rimtai pasidomet, o ne kazka tvirtinti, del ko nesam tikri, ar tai tiesa gyvenkime draugiskai ta destytoja nera mano dometis ateitimi reikia visada, nepriklausomai nuo kurso, as sakau, kad galimybe persokt i kita universiteta yra tik I kurse, nes veliau susidaro per daug kreditu, kuriu mes nesimokem, o baigus I kursa skirtumas nezymus.. kaip tu gali zinoti tai tikrai, jei teigi, kad man pazistami sake ir t.t nevermind, zinoma, kad padejai aciu tau
Žinutė parašyta: 2008-06-26 14:58:01 | Nuoroda
na velgi negaliu sutikti. as ne is nuogirdu kalbu. pat lankaisui kituose universitetuose, pati kalbejau, klausiau. todel taip ir sakau. galbut yra kitokiu atveju, na bet matyt labai vienetiniai, nes vu dekanate man pasake kad ko jus norit, pedagoginiam mokotes ir i vu NIEKAIP. mru laikesi panasios pozicijos. todel as ir sakau tai ka zinau.o gandu velgi yra visokiausiu, juose langva pasimesti, todel ir kvieciu visus ne pasikliauti tuo ka as ar ka kiti sako, o paprasciausiai patiem gerai issiaiskinti, nes as su tuo nudegiau pasitikedama vpu vadovybe. sekmes
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą