kuri balu skaiciuokle patikimesne?ir gal kas is patirties zi
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-05-31 23:08:02 | Nuoroda
no,kokia ju paklaida mazdaug?:)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-01 09:38:55 | Nuoroda
Kaip suprast paklaida? juk ji pagal tavo numatomus pazymius ir balus apskaiciuoja bala ir viskas. Nesupratau kodel ji turi tureti paklaida, juk yra formule ir skaiciuoja pagal ja...
Žinutė parašyta: 2008-06-01 14:37:02 | Nuoroda
na ten kinta,kaip as suprantu,pvz svertiniai koef. gal blogai suprantu..
Žinutė parašyta: 2008-06-01 14:52:58 | Nuoroda
Taip, gali kisti. Nusipirk naujausią kur studijuoti (atrodo taip vadinasi) ten bus visos formulės, koeficientai, na viskas surašyta bei praeitų metų minimalūs/maksimalūs balai. Taip pat juos pagal universitetus ir specialybes galima lamba.bpo.lt susirasti. Pasiskaičiuosi, pagalvoji ir renkiesi. Taip būtų gerai, kad pažiūrėtum kelerių metų tendencijas, atsižvelgtum į egzaminų lengvumą/sunkumą lyginant su kitais metais. Na analitiškai vertinti...
Žinutė parašyta: 2008-06-01 15:02:09 | Nuoroda
taip,turiu,labai liudnas liudnas zurnalas,o ir tos formules kosmiskai pavaizduotos..na gis,kaip nors tada :/
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-08 22:45:17 | Nuoroda
Praeitais metais naudojausi studijos.lt balų skaičiuoke. Priduodant dokumentus suskaičiavo lygiai tą patį, be jokių paklaidų. Mažiau panikuok,viskas bus gerai
Žinutė parašyta: 2008-06-08 23:01:37 | Nuoroda
bepigu cia nuo kalno dalint patarimus,kai viskas praeita
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-08 23:07:17 | Nuoroda
Didžiausia tikimybė, kad tau teisingai paskaičiuos konkursinį balą, bus dokumentų pridavimo vietoje nors ir ten klysta... Šiaip geriausia būtų konkursinį balą skaičiuoti per pilnatį, be jokios paklaidos susiskaičiuoja o jei rimčiau, tai tas balas ne taip jau dažnai ir keičiasi, o apie pasikeitimus, mano žiniomis, būna pranešama, bet mano nuomone neverta dėl to jaudintis (manau, kad tau ir taip yra dėl ko nerimauti, bet jeigu mėgsti, tai prašom.. . O pagal formulę ir aš išmokau jau skaičiuoti, jei ką, galiu paaiškinti, turbūt galiu, kaip ten kas... na anyway, good luck
Žinutė parašyta: 2008-06-08 23:38:58 | Nuoroda
paaiskink, jei gali,tai aiskink ,o susimildamas kalbekit pvz lietuviu egza sujunge tai ka su juo.arba nebeliko istorijoj geografijos metinio,tai kaip man dabar jaustis
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-09 00:50:30 | Nuoroda
Kaip dabar tau jaustis? O gal išvis dėl tų pasikeitimų tau neverta nė stoti? gal palaukim, kol viskas grįš į savo vietas ir pasidarys taip, kaip buvo? Na neneigiu, kad pasikeitė, bet ne taip jau baisiai keitėsi: lietuvių, kiek suprantu, gausit iš egzamino atitinkamus procentus, kokius kad mes gaudavom, (į daugumą specialybių anksčiau atskiro interpretacijos egzamino pažymio šiaip ar taip nereikėjo). Taij pamėginsiu paaiškinti formulę: Sakykim tu stoji į vu istoriją ir visus egzaminus išlaikai šimtukais bei turi visus ten reikalaujamų dalykų metinius a lygio dešimtukus. Pirmiausia perskaičiuoji pažymius pagal lentelę: valstybinio brandos egzamino (EV) EV/10 + 13 Istorija 100/10 + 13= 23 Lietuvių k.100/10 + 13 = 23 Užsienio k. 100/10 + 13 = 23 išplėstinio kurso (A) arba A lygio (MA) MA + 1 1. Užsienio k. 10+1=11 2. Lietuvių k. 10+1=11 3. Istorija 10+1=11 Po to pasižiūri svertinius koeficientus: 1. Istorija 50 2. Lietuvių k. 20 3. Užsienio k. 10 1. Užsienio k. 10 2. Lietuvių k. 5 3. Istorija 5 Konkursinio balo formulėj matai dvi tokias apverstas "M" raides, jos reiškia sumas. Pirmoji tokia M raide reiskia, kad yra sumuojamos visos studijuojamam dalykui reikalingos perskaičiuoto egzaminų pažymių ir atitinkamų tų egzaminų svertinių keoficientų sandaugos, o antroji M raide - sumuojamos visos studijuojamam dalykui reikalingos perskaičiuotos metinių pažymių ir atitinkamų tų metinių svertiniš keoficientų sandaugos tai va tai šiuo atveju KB = 23*50+23*20+23*10 + 11*10+11*5+11*5=1150+460+230+ 110+55+55 = 2060 ir tadam gavom atsakymą, bet labai pavargau berašydama...tai jei neklystu, aš be paklaidos skaičiuoju ir pilnaties nereikia laukti (ir kaip įsitikinau balų skaičiuoklė šičia tikrai su paklaida skaičiuoja, bent jau dėl istorijos vu, nes ji gavo atsakymą 2049, nes šios sveitainės adminai paprasčiausiai nuėmė geografijos mokyklinį dalyką, bet nepakeitė istorijos svertinio koeficiento iš 4 į 5.) Šiaip viskas paprasta, tik nežinau ar labai aiškia paaiškinau. gaila, kad man egzaminų pažymiai nebeaktualūs, antraip paprašyčiau tavęs gerbiamasis/ gerbiamoji ruduopasauliu už sugaištą laiką procentų nuo tavo išlaikytų egzaminų juokauju aišku
Žinutė parašyta: 2008-06-09 10:51:32 | Nuoroda
pasinaudok cia, studijos.lt, esancia skaiciuokle kiek esu skaiciavyus tai tiksliai ir suskaiciuodavo
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-09 13:42:03 | Nuoroda
dar ir ktu puslapy balų skaičiuoklė nebloga
Žinutė parašyta: 2008-06-09 13:52:32 | Nuoroda
VDU irgi nauja
Žinutė parašyta: 2008-06-09 14:41:58 | Nuoroda
[b:1173wa2v]jabadabadu[/b:1173wa2v] you are the best! leiskit as jum apseiliosiu ranka... siaip jega,aciu, man net akyse nusvito... mm..del mano procentu,tai oi, jei tik ju bus,tai tikrai galesiu pasidalinti:D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-09 16:52:56 | Nuoroda
ruduopasauliu, kaip smagu, kad tavo akys prašvito (na dabar jau man paaiškėjo, kodėl šiandien taip šviesu - pasirodo, dėl visko kalta tavo akių šviesa D) aišku, kad tikrai surinksi procentų, nes na, kiek teko girdėti, vertintojai kiekvienam, mokančiam rankiniu būdu susikaičiuoti konkursinį balą, +25% prideda )
Žinutė parašyta: 2008-06-09 18:52:57 | Nuoroda
jo jo cia iskart,mano ta akiu sviesa tik uzspigino,matai,kaip moki nudziuginti zmogu?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-09 22:07:06 | Nuoroda
jeigu kada bus liūdna, kreipkis, galėsiu dar kokią formulę paaiškinti, kad tau diena praskaidrėtų
Žinutė parašyta: 2008-06-09 22:20:37 | Nuoroda
butinai,pvz kaip produktyviausiai nusokt nuo tilto ir pan koks dienos metas tinkamiausias venu pjovimuisi ir pan
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-09 23:22:18 | Nuoroda
Čia jau žiauriai... pastėbėti tavo polinkiai į sadomazochizmą verčia mane tavęs paprašyti neturėti daugiau jokių kontaktų su matematika, nes jei tik tokios formulės, blogai gali baigtis... O jeigu tokios formulės gimsta vien dėl stojimo nerimo, patikėk, neverta, prabėgus metams, visa tai atrodys juokinga: panika, kad blogei išlaikei egzus (nesvarbu, kad po to sužinai, kad tikrai nereikės perlaikyti, kaip buvai įsitikinęs), panika, kad nepsėsi užpildyti kokio popieriaus (nesvarbu, kad padarai tai mėnesiu anksčiau iki deadlino), panika, kad neturėsi, kur gyventi, ieškaisi dėžių, kad patogiai įsikurtum po tiltu (nesvarbu, kad jei iškart negauni bendrabučio, vis viena paskutinę minutę susirandi kur gyventi patogiau nei dėžėse)....ir t.t. žodžiu: dont worry, be happy
Žinutė parašyta: 2008-06-09 23:44:41 | Nuoroda
tai prabegus metams tai as tikiu,deja,beje,gyvenu dabar ne,kur ten menesis,liks savaite iki deadlino:DD am... gyvent kur.. o ne ne.. del matkes as tau prizadu,ieskau tik ten ,kur jos nebutu,nes esu labai jautri ,tai man bet kokie skaiciukai kelia nenumalsinama baime ir isvis:D bet dekui uz palaikyma,smagu ,kad budama/mas studente,esi toks geras zmogus:D
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą