Įstaigų vadyba
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-10 08:09:34 | Nuoroda
Pirmam kurse ten gal po 1 i pusmeti (buna dar visokie referatai ir namu darbai), o veliau, tai net po kelis i pusmeti. Magistraturoj po 1 i menesi (nes vienas dalykas destomas menesi ir po to is karto egzas)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-13 22:31:45 | Nuoroda
Pirmam kurse pirmam pusmeti tai jokiu darbu nereikia rashyt, o va antram pusmeti tai is kiekvieno dalyko po referata reikia rashyt, is kai kuriu net pora. O vadybos yra toks specialus namu darbas ir referatas prie kurio reikia daugiau padirbeti, bet nieko sunkaus. Taigi pirmam kurse kursiniu ir itin rimtu darbu nera.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-14 21:48:22 | Nuoroda
Na sveiki visi, matau cia aktyviai diskutuojat ir konsultuojat. Smagu matyti kad zmones dalinasi savo aptirtimi tai sakau ir man reiktu. Sia veikla labaiu praeitais metais uzsiemiau. Tai gi baigiau 2 kursa ir esu vaikinas. kaip zinai istaigu vadyba nepsizymi dideliu skaicium vaikinu nors spredziant is pastaruju metu tedencijos gal but greit situacija pasikeis(tikiuosi). Emm specialybe visai nieko ir mokytis pakankamai idomu kai kurie dalykai, kai kurie ne cia priklauso nuo studento ir kaip destytojas sugeba sudominti. Turbut privalumas tuom kad tai vinintele Lietuvoj tokia kiek zinau. Galimybe isidarbinti tai mano nuomone labiausiai priklauso ne nuo diplomo o nuo zmogaus bet diplomas aisku labai svarbus dalykas. matematika... as buvau visiskas luzeris matematikoj ir istojau paskutiniu nr ir pradzioj keikiaus spjaudziaus ir t.t. bet veliau kazkiaip persilauziau ir dabar visai puikiai sekasi ta matematika ir kartais net idomiau nei tie teoriniai dalykai. is tiesu nebezinau ka cia pasakyti tik galiu kostatuoti fakta kad tikrai nesigailiu kad cia istojau. Jei turit kokiu kl prasau klauskit
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-15 02:06:29 | Nuoroda
oo, kaip malonu, kad konsultantu vis daugeja, ir dar vaikinu! nes va jau treciadieni einam su drauge prasymo pildyt..ir abi sprendziam dilema - stot i mifa ar i istaigu vadyba nes mes tokie zmones, kurie ne i prestiza ziuri, o ziuri i tai, ar bus idomu, ar praktikos yra, o va kiek ziurim, tai neblogi atsiliepimai sios specialybes tai va, butu neblogai jei per sias dienas dar kuo smulkiau ir daugiau papasakotumet tiek apie studijas, tiek apie kompanija, tiek apie renginius butu lengviau apsisprest tiesa, man pvz idomu, kai gauni bakalaura...ar ten nurodyta tik kad gavai verslo administravimo bakalaura, ar ir nurodyta kad baigei pvz ne verslo vadyba, o istaigu vadyba ? nes isties butent istaigu vadybos specialybes niekur nemaciau , tik butent vgtu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-15 20:00:54 | Nuoroda
sveiki visi.as kaip tik ir esu susidomejusu cia specialybe,kaip ir matau nemaza dalis cia esanciu:) ir pati va ryt jau einu rasyt prasyma ir galvoju apie istaigu vadyba:) tik va kyla klausimeliu ivairiausiu kaip ir kas ten yra.. sako nera lengva mokytis..bet is ties kur lengva,visur mokytis reikia:) idomu butu suzinoti pirmame kurse kokie yra destomi dalyka?nu matematikos ir taip aisku yra )
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-15 22:56:00 | Nuoroda
http://medeine.vgtu.lt/programos/progra ... id=D&rus=U va cia yra aprasyta istaigu vadybos studiju programa siaip as kaip tik nemanau, kad ten labai sunku mokytis , na bet pagyvensim, pamatysim o rasysi istaigu vadyba pirmu nr? su kokiais balais stoji, jei ne paslaptis?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-16 18:16:31 | Nuoroda
vaikinas, įstaigų vadybą rašiau antru numeriu. Balas 19,22. Manau, kad turėčiau įstot, bet, aišku, garantuotas nesu.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-21 19:15:00 | Nuoroda
as tai rasiau vadyba treciu numeriu ir istojau astuoniolikta is 70 kazkur... manau nera blogai. bet koks mano balas buvo tai net nepamenu ...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-23 18:25:19 | Nuoroda
įstojau. 13-tu.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 00:23:39 | Nuoroda
O aš 10ta
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 10:06:18 | Nuoroda
na wa, emiau ir istojau i istaigu vadyba, nors su matematika man ne pyragai tikiuosi, neuzlusiu pirmame kurse bendrafuksiai susipazinkime
Žinutė parašyta: 2008-07-24 13:27:31 | Nuoroda
labukas as wa irgi istojau i istaigu vadyba man su matematika irgi nelabai jau gerai ten sekasi bet tikiuosi kaipnors istempti tuos 4 metelius
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 19:21:00 | Nuoroda
vadinasi busi mano bendraminte nes as irgi pasiryzusi kaip nors iskenteti, o gal netgi lb patiks
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 19:25:23 | Nuoroda
lincioos ir gaiwi is kur jus esat?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 20:09:32 | Nuoroda
nesinori pirmomis pazinties minutemis susigadinti ivaizdi bendrakursiu akivaizdoje is pnv as net ne gezisko kraujo is kur tu fufka?
Žinutė parašyta: 2008-07-25 00:21:55 | Nuoroda
as is utn lincioos agam busim bendramintes na tikiuosi kad ten patiks ir nereiks gailetis ar pan
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 07:59:04 | Nuoroda
na va, db jau greitai vaziuosiu dokumentu priduoti, tik baiminuosi, kad galiu bendrabucio negauti, nes tevu pajamos nera jau tokios mazos kokiu reikia blogiausiu atveju laukia naktys po tiltu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 13:55:56 | Nuoroda
Mano draugė šiandien skambino į VGTU dėl bendrabučių ir jai pasakė, kad su bendrabčiais nekas - gaus tik 10 proc. studentų, o tai yra našlaičiai, daugiavaikės šeimos ir labai mažas pajamas gaunantys... bet aš vis tik bandysiu rašyt prašymą..
Žinutė parašyta: 2008-07-25 23:01:29 | Nuoroda
galetu ir daugiau buti tu vietu barake
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-26 20:47:24 | Nuoroda
Sveikos, mergičkos. Ko gero busim kursiokai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą