KF bendrabutis?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-03 00:54:11 | Nuoroda
Taigi kai rugpjucio 6 diena suzinosi ar istojai ir nuvaziuoja i ta posedi, kuri reikia. Tu ka manai, jeigu tame sarase nera, o tu tam prasyme esi padaves i 3 specialybes tai i tuos visus 3 posedzius ir vaziuosi? Nera logikos. Juk ne visi kaunieciai tenai mokysis, viena keliona i kauna is toliau jau kiek kainuoja...
Žinutė parašyta: 2008-08-03 13:51:52 | Nuoroda
as ir pritariu mindgs nuomonei.. isivazduoju jau situacija.. visi atvaziuoja dave prasymus, susirenka i sale ir paskelebe tas tas ir tas neistojot, galit eit lauk.. visi kiti liekam ir posedziaujam toliau.. ne cia tai virsune butu ir neteisinga tu atzvilgiu zmones moka pinigus uz kelione vien tam kad po 1 min galetu vaziuot atgal namo
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-03 17:27:24 | Nuoroda
Pritariu kad turetu internete pora dienu anksciau atsirasti sarasai su istojusiu pavardemis. keiciam tema parasykit del ko norit istoti i kauno kolegija savo priezastis as tj nesimokiau apie univera nera ne ka galvoti tikiuosiu lb kad cia priims
Žinutė parašyta: 2008-08-03 22:23:44 | Nuoroda
miegomane, butent taip ir bune kaip tu sakei, jei netiki tai paklausk konors kas anksciau stojo i kk. ;p atvaziuoji ir pasako kas istojo o kas ne ;] beto, jei neistojote i specialybe, kuria ivardinote nr.1 tai beveik nera sansu kad istosite i specialybe nr.2 ar nr.3 nebent jos yra lb nepaklausios.. visai tai man pasake duodant prasyma. tiksliau: "istot i specialybe nr.2 galimybes beveik lygios 0" . tai tiek ;]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-03 22:57:00 | Nuoroda
pritariu tyngiu del to kad kas is 1mos jaj neistoja tj i antra lblblbl sunkiai gali patekti man tapati sake ten konsultantes...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-03 23:18:38 | Nuoroda
mings, aš nieko panašaus nemanau Tik garsiai padejavau ka sbūtų jei ir čia neįstočiau, nes atsarginio varianto neparašiau. Bet dabar matau tai vis tiek nieko nereikštų. Aš čia stoju nes per durną galvą neįstojau į univerą
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-03 23:45:05 | Nuoroda
tyngiu> dar pasakyk kad 06 diena skelbiamame sarase istoje studentaj tegul nededa daug vilciu nes ten pievas surasys ... Mano nuomone su tais sarasais viskas geraj ir tik perplauka neistoje "studentaj" dar gali atvaziuoti i posedy bo jeigu bus tokiu kurie neatves dokumentu jie kyla aukstyn ir automatiskai istoja... Nejaugi as klystu?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-04 00:27:09 | Nuoroda
tai i neta ideda tuos sarasus ar ne?
Žinutė parašyta: 2008-08-04 07:00:40 | Nuoroda
tempo, gal ir tavo tiesa, bet jei ir tu, istojes, neatvaziuosi. busi nebeistojes.. ;]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-04 10:07:14 | Nuoroda
liko kelios dienos treciadieny manau suzinosim kas kaip o jaj ne vaziuosim i posedi.... O kas tame posedy bus klausines asmeniskai del ko stoji ir panasiai ar kaip ar ten tik dokumentus nuvezi ir viskas?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-04 12:32:36 | Nuoroda
sarasai bus treciadieni kolegijoj pacioj tikrai ,o del interneto tai nezinau...ir sarase busim visi ir kurie istoje ir kurie ne, tik tiek kad mes busim eiles tvarka surasyti, pavyzdziui i finansus priima 110 ( kazkas panasaus ) o tu sarase koks 50desimtas tai jau gali laikyt kad istojai arba jei koks 130 tai vistiek dar gali vaziuot i mandatine, nes jau kaip ir sake, buna kas nepasirodo. taip kad tie kas vietiniai gali treciadieni jau pasiziuret man tai drauge nueis paziuret tai va, o tam posedi,tai tik prisiregistruosim kiek zinau, del baraku susitvarkysim kam reiks, ai dar del studento pazymejimo,gali liept iskart susimoket . nu zodziu visa popierizma susitvarkyt
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-04 12:59:49 | Nuoroda
ok aciu uz info tikiuosiu istosiu.....
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-04 17:41:59 | Nuoroda
kas nors i biomedicinos mokslus ka nors rasetes? (bandit)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-04 21:10:16 | Nuoroda
stojau i finansus ir buhalterija ;PPP butu idomu kas ten stojo ir istos? :p ir ar bus tox dalykas kaip fuxu stowykla ;PPP
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-04 21:55:23 | Nuoroda
ir as cia pat, susitiksim penktadieni
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-04 23:16:25 | Nuoroda
O čia būna stipendijos?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-05 07:30:49 | Nuoroda
buna tik pirma pusmeti nezinau ar gausim...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-05 09:51:56 | Nuoroda
aš į farmakotechniką rašiau gal dar kas?
Žinutė parašyta: 2008-08-05 12:32:50 | Nuoroda
therdark- klausiai kodel stojam i kauno kolegija. zinoma pirmas reikalas tas kad mano pazymiai teisei i univera yra per mazi, nors kita spec galeciau studijuoti ir univere, taciau esu tokios nuomones kad reikia studijuoti tai ka nori o ne belenka.. ir netikiu tuo mitu apie kolegijas kad zemas lygis, niekas neskaito ir taip toliau.. maunau jei esi uzsispyres reiklus ir darbstus zmogus nesvarbu kur baigsi mokslus.. ir dar po kolegijos pagistra vistiek gali unike pasibaigt... tai va kodel pasirinkau kauno kolegija
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-05 12:36:23 | Nuoroda
Farmo>> Yra kazkur sitam forume tema, kurie stojo kauno kolegijoj i farmakotechnika.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą