Teise MRU
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 15:22:46 | Nuoroda
Malonu,malonu.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 17:23:42 | Nuoroda
hey as irgi cia
Žinutė parašyta: 2008-07-24 20:34:02 | Nuoroda
uch, čia mūsų nemažai žiūriu
Žinutė parašyta: 2008-07-24 20:59:30 | Nuoroda
Yra yra,gal rinkimes visi Studentu forume.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 00:33:52 | Nuoroda
labukas visiem ! sis komentaras mano pirmasis (negarantuoju, kad paskutinis...bet )...am...rasau nes norejau paklausti (ai beje- as irgi i mru teise istojau ) lb tokio mane kamuojancio dalykelio as istojau i mru teise vf 85 vieta...mano egzai buvo: LT-96 ; Ist-90; anglu-53 ... jei ne anglu, viskas lb graziai ziuretus nu bet ir siaip manau, kad mano balai pamanomi bet 85 vieta! tai va tas dalykelis, kurio norejau paklausti- su KUOM as mokysiuos, jei lt ir ist paemiau ~90 ir esu 85vietoj? kokie jusu balai, mielieji kursiokai? as vyras propaguojantis alu, rukalus, gerus filmus, muzika ir turintis savo prizme, per kuria pasaulis man toks ir nekitoks nzn kokio velnio as i ta teise lindau, bet pagyvensim- pamatysim tikiuos kad bent chebra cia bus puiki taip CHEBRA ???
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 15:35:09 | Nuoroda
Sveiki visi busimi kolegos ;] skaitau skaitau ir mislinu, kad ir man reiktu pasireiksti vis tik vaiksciosime vienam univere, o gal but su kai kuriais dalyvausime paskaitose ;D tai vat, istojau i teise MRU, vf, 38 numeriu, laikas parodys ar isedau i savas vezias ;D sudomino ta mintis apie meeta, mielai prisideciau prie jusu, pati esu ne is vln, bet ne beda atvaziuoti be to ateinancia savaite vesiu dokumentus ;] tai lauksiu ziniu, kas, kur ir kada ;] mano skype nekarvyte, rasykit ;] aciu uz demesi!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 15:42:57 | Nuoroda
Pats fainiausias meetas nusimato rugpjučio vidury - nepraleiskit fuxu stovyklos ;] ... daugiau info žr. čia -------> www.mrusa.lt/stovykla Pasirašo, Būsimoji kuratorė Elena :]*~...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-26 10:36:41 | Nuoroda
deuteri, na mano lt, istorija po 96, anglu 72..;] Siaip, propaguoju alu, pats is Siauliu.. ;] Tikiuosi, kad studijuojant rasiu zmoniu, su kuriais galesiu linksmai praleisti laika, nueiti i koki kluba an so on ;] Siaip, as mastau lekti i fuxu stovke, nes rugseji isties bus lengviau.. ;] Vis gi susipazini su busimais kursiuokais Beje, kaip matau, cia ir busima kuratore ;] Web'e, apie fuxu stovke, netiesiogiai uzsiminama apie alu.. Ar tik pas mane mintys apie viena? Be to,kiek kainuos stovke? ;]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-27 22:26:31 | Nuoroda
sveiki busimieji kolegos
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-28 12:40:32 | Nuoroda
be to..kas planuoja gauti- gyventi bendrabuty? ;>
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-28 13:56:20 | Nuoroda
Arch> teisingai mastai. Fuxu stovyklos unikalus ir nepakartojamas reiskinys, todel praleisti jas savo noru tikra nuodeme ;]P Kas del alaus... tai cia suskystinta studentu duona... o kaip be duonos? ;] O visas geris kainuos 60 lt [maistas ir gerimai neiskaiciuoti]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-29 16:23:55 | Nuoroda
Aš planuoju, bet dar nežinau, ar man kokį kampelį ten suras, vis dėlto į mokamą įstojau, o pirmenybę teiks vf
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-29 21:17:04 | Nuoroda
Dekui uz info ;] Reikes jau uzpildyti prasyma )
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-02 20:29:33 | Nuoroda
Sveiki. Aš taip pat įstojau į teisę MRU. Taigi būsim bendrakursiai. Tik turiu tokį klausimėlį... Dokumentus susitvarkėm, dėl bendrabučių aišku, kada bus viskas aišku, ir pan... O toliau? Kada kur bus aišku kas kaip dėl paskaitų ir t. t.? Ar bus universitete paskelbta į rugpjūčio pabaigą, ar kaip? Paaiškinkit, prašau.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-10 00:40:00 | Nuoroda
Sveiki, kolegos as ir prie jusu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-10 00:41:08 | Nuoroda
p.s. kiek zinau, kiekvienam atsiuncia laiska i namus del rugsejo 1os.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą