Ina Fondiene, S.Staneviciau vidurine mokykla
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-10-13 15:16:07 | Nuoroda

Turejome tokia lietuviu kalbos mokytoja. Ji buvo tokia kaip ir visos kitos mokytojos, taciau, kazka savyje turejo, del ko man ir dabar norisi pasakyti, kad ji buvo geriausia mokytoja, kuria pazinojau. Prisipazinsiu, kad nebuvau as superine pirmune ar pan . Uzduodavo ji ir namu darbu, ir per literatura tekdavo skaityti daugyyyybe kuriniu, mokytis "Traku pilis" atmintinai, "lieti visa dusia" rasant ese, gaudavom ir pylos ir pagyru, bet vat nu nezianu, gera ji buvo. Pamenu, kai baisiai sirgau ir kosejau per jos pamoka, ji priejo, atkirpo tablete is ipakavimo nuo kosulio, dave man ir pasake: Imk, negaliu klausyti, kaip tu cia koseji , tik nesakyk aciu! Negalima!

Dar pamenu, kai ji kartais uzpykus pavadindavo ka nors "Kuosa zalio molio", tai budavo juoko, is tokio jos pykcio!

Žinutė parašyta: 2008-10-28 11:08:30 | Nuoroda

As noreciau pritarti Zibutei, Ina Fondiene istiesu buvo labai sauni mokytoja. Tikiuosi ji desto ir iki siol :)

Žinutė parašyta: 2008-10-30 14:13:12 | Nuoroda

Sveiki,

jo, pamenu sita mokytoja. Tokia paprasta buvo, bet faina. Lankiau papildomai pas ja dar po pamoku, ne del geresnio pazymio kaip daug kas galvoja, bet siaip, pagerint lietuviu kalbos zinias ir igudziu. Nelabai ilgai lankiau, bet to uzteko. :)

Sekmes ir stiprybes jai!

Žinutė parašyta: 2009-12-19 17:24:23 | Nuoroda

Nu ką aš žinau, kodėl jum taip inai patinka. Ji nifiga nemoko, per pamokas šūdą malam, nd neužduoda, ir vopščė nieko pas ją neįmanoma išmokt, nesamonė. Žiūrkė, debilė, karvė paskutinė..

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą