Istorija 2009
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-01-08 20:38:38 | Nuoroda

prisimenu as irgi galvojau kad nieko nemoku... net po egzu atejau, apsiverkiau... bijojau, kad neislaikysiu... bet islaikiau. ir ne bet kaip,  o 70. ir zinot kodel? nes istorija man visada buvo idomi,  nors mokykloje nesimokiau, o tu faktu, apie kuriuos ten snekejom nezinojau. Bet pasirodo egzui nereikejo kalt, reikejo kazka ismanyt ir moket mastyti ;).

Sekmes laikantiems siais  metais ;)

Žinutė parašyta: 2009-01-19 21:42:33 | Nuoroda

Man istorijos egzaminas ir bus labai svarbus, kiek žinau, egzaminas nera lengvas, reikia atsakingai ruoštis.. O pats mokymasis istorijos egzaminui yra gana nelengvas, reikia užsiiminėt papildomu skaitymu, ne vien,kiek pamokose einame temų.. reikia prisiverst..

Žinutė parašyta: 2009-01-26 19:07:27 | Nuoroda

sveiki!

norėčiau pasiteirauti.. Rašėm istorijos bandomąjį egzaminą. Ir, anot mokytojo, jei kažkas būna taisyta[užbraukta parkeriu ir parašyta šalia teisingas atsakymas], ta užduotis nevertinama, tiksliau vertinama 0 taškų.. Ar tai tiesa? Ar tik mokytojas kvailas ir išsigalvoja? Nes man keista, pvz matematikoj ir visuose kituose dalykuose galima užbraukt, tik korektoriu negalima naudotis

prašau įvetinti mano nerimą :d

Žinutė parašyta: 2009-01-26 22:39:10 | Nuoroda

Manau čia mokytojas išsigalvoja. Nes kiek girdėjau, tai nubraukt ir kažką kita parašyt niekas nedraudžia, tik naudotis korektūros priemonėmis draudžiama. 

Žinutė parašyta: 2009-01-27 16:26:00 | Nuoroda

mums istorijos mokytoja jau kokius 2 metus kala i galvas, kad braukyti negalima, del to pirmiausia ir per kontrolinius apibraukiame su piestuku, o kai tiksliai zinai, kad teisinga, tada jau ir su tusinuku. Aisku, jei per egza paliksi su piestuku uzmirses, tai irgi niekas nevertins

Žinutė parašyta: 2009-01-27 21:17:43 | Nuoroda

na, kad su pieštuku ir jei pradedi rašyti su kitokiu parkeriu nevertina tai čia jau aišku.bet jei užbrauki tvarkingai.. manau, kad tie rašinėjimai su pieštuku, po to su parkeriu bereikalingos teplionės. ir be to, laiko maža. jei ištrininėt viską po to, ir perrašyt-nespėčiau.

Žinutė parašyta: 2009-02-03 11:41:49 | Nuoroda

now ya< is ko buvo bandomasis?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-02-04 17:56:05 | Nuoroda

kiek suidariau ispudi istorija db daug kur labai reikalinga nesakau kad visur bet daug kur be jos neapsiseisi pagrindinis is visu egzaminu (tai litu anglu mate iste  pagrindiniai dazniausiai)

Žinutė parašyta: 2009-02-14 13:25:07 | Nuoroda

miss ambition, rašėm iš 2008 metų valstybinio egzamino pakartotinės sesijos. susimoviau :)

Žinutė parašyta: 2009-02-17 16:00:09 | Nuoroda

Mes irgi iš to paties rašėm. Kaip sekėsi? Kokie rezultatai?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-02-17 16:25:10 | Nuoroda

kaip ismint faktus datas viska...gal kas zino,nes tiek visko daug,kad neatsiminsiu...Na tetstiniai uzdaviniai tai nieko dar.O kaip jums sekasi nagrineti zemelapius ir dokumentus????

Žinutė parašyta: 2009-02-17 20:03:48 | Nuoroda

Na siaip mokytoja sake , kad zemelapiuose ir saltiniuose negalime padaryti klaidu . Klaidos leistinos tik suktuose testiniuose :D

O man , siaip ka zinau , priklauso ar moku ta tema ar ne. Nes nezinant zemelapio kazka sapalioti ne  visada gaunasi ... As asmeniskai irgi sunkiai isivaizduoju , kaip viska atsiminti , bet egzamine visko juk ir nebus...

Žinutė parašyta: 2009-02-19 22:02:00 | Nuoroda

mes iš 2008m pakartotinės sesijos ne viską rašėm. kažkurios dalies nebuvo, viduramžių, tad iš 75 galimų taškų surinkau vos 26. pravalas ir tiek. štai kokia mokslinčė esu, nelabai :)

Žinutė parašyta: 2009-02-22 18:56:24 | Nuoroda

Mes tai iš visko rašėm, nzn,  truputį daugiau nei pusę surinkau.. Juk tikrieji egzaminai visada geresni už bandomuosius? :D :D

Žinutė parašyta: 2009-02-22 19:35:18 | Nuoroda

o, kad tavo tiesa būtų :)

Žinutė parašyta: 2009-02-25 21:28:32 | Nuoroda

Gal kokią knygą parekomenduotumėte šaltinių nagrinėjimui? Norėčiau savarankiškai daugiau  padirbėti

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-02-28 16:37:48 | Nuoroda

sveiki. as irgi susirupinusi del istorijos egzamino. siaip stengiuos mokytis, bet vistiek nesitikiu geru rezultatu.tik va girdejau, kad jam ruosiamasi ivairiose mokyklose lb skirtingai(kalbant apie teorine dali). pavyzdziui vienur mokytojai liepia knyga atsiverst, skaito teksta ir pasako, ka pasibraukt ir moket. kitur vos esminius faktus, asmenybes, datas, vietas susizymi ir jokiu daugiau ten isvedziojimu. mes tai vos ne viska punktais susirasom, arba mokytoja sudiktuoja, lenteles darom. o seip skaityt daug reik aisku. tai kaip pas jus yra daroma?

Žinutė parašyta: 2009-02-28 16:53:53 | Nuoroda

Mano pažįstami, kurie ruošiasi VBE, tai mokosi papildomai ir ten rašosi konspektus.

Šiaip labai svarbus yra papildomas domėjimasis.Istorija turi būti įdomi, visada reikia paskaityti ir kokios kitos literatūros ne tik iš vadovėlio istorine tematika.Daug geriau įsimins.Ar filmą pažiūrėti, vien, kad suvoktum tų laikų atmosferą, buitį.Pažvelktum į asmenybes iš kito kampo :)

Linkiu sėkmės.

Žinutė parašyta: 2009-02-28 20:40:15 | Nuoroda
julijablue rašė:

sveiki. as irgi susirupinusi del istorijos egzamino. siaip stengiuos mokytis, bet vistiek nesitikiu geru rezultatu.tik va girdejau, kad jam ruosiamasi ivairiose mokyklose lb skirtingai(kalbant apie teorine dali). pavyzdziui vienur mokytojai liepia knyga atsiverst, skaito teksta ir pasako, ka pasibraukt ir moket. kitur vos esminius faktus, asmenybes, datas, vietas susizymi ir jokiu daugiau ten isvedziojimu. mes tai vos ne viska punktais susirasom, arba mokytoja sudiktuoja, lenteles darom. o seip skaityt daug reik aisku. tai kaip pas jus yra daroma?

 Mūsų mokytoja tai jau nuo senų laikų per pamoką daug kalba, aiškina, pasakoja, prašo, kad mes užduotume klausimus. Dažniausiai užduodama namuose perskaityti kažkokią temą iš kelių vadovėlių (pagrinde mokomės iš krontos vadovėlių ir A. Gečas, J. Jurkynas, G. Jurkynienė, A. Visockis "Lietuva ir pasaulis". Iš pastarosios per pamokas nagrinėjame šaltinius). Dar per pamoką mokytoja duoda šaltinius daryti iš kažkokios savo knygos, kaip tik norėjau ją pirkti, bet susilaikiau dar kol kas. O konspektus tai aš pagrinde ir darausi iš šių knygų, ir iš Letukienės ir Gineikos perrašinėju informaciją pagrindinę į sąsiuvinį, nes kai perrašau - geriau įsimenu. Taip pat mums mokytoja prieš pradedant kažkokį laikmetį, duoda pačios sudarytą programą, kurioje būna svarbiausi įvykiai, sąvokos, žemėlapio svarbiausios vietos, asmenybės, tai aš pagal tą programą ir konspektuojuosi. Papildomai nieko nelankau, ruošiuosi savarankiškai. Dar mokytoja kartais duoda pažiūrėti filmukus iš "Įdomioji Lietuvos istorija"  kad smagiau būtų. Dar rodo visokias karikatūras ir panašiai, daug prikaupus ji savo kompe informacijos.

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-02-28 23:34:01 | Nuoroda

Ir kaip tau filmukai "Įdomioji Lietuvos istorija" ? Planuoju visus susisiųsti, bet bijau, kad sugaišiu veltui laiką

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą