Lietuvių kalbėjimo temos
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-12-15 20:45:01 | Nuoroda

Ar jau susipažinote? Ką rinksitės? Kaip ruosšitės?

Žinutė parašyta: 2008-12-16 22:39:49 | Nuoroda
as manau, kad del kalbos reiktu maziausiai pergyvent, nes tai tikrai nera sunku, ypac zinant temas, galbut reiktu daugiau ruostis paciam egzaminui, asmeniskai man interpretacija yra pats baisiausias dalykas, koks tik gali buti, o del kalbos tai tikrai nesijaudinu
  • Biologija / VBE 44
  • Chemija / MBE 8
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 8
  • Matematika / MBE 9
Žinutė parašyta: 2008-12-17 20:10:39 | Nuoroda

Interpretacija man dar ne taip baisu,kaip teksto suvokimas............ :(

 

Žinutė parašyta: 2009-01-03 01:30:17 | Nuoroda

tai jau tikrai, interpretacijoj tai ir tavo nuomonė yra teisinga, jei ją įrodai..o teksto suvokimai, tai jooo.. be galo slidus dalykas: vienąkart suvoki, kitąkart - ne.. nežinia kaip ten bus.. 

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-01-08 23:10:00 | Nuoroda

Aš tai menas arba mokslas rinksiuosi. Specialiai įskaitai ruoštis tai net nesiruošiu. Išvis gal bus taip, kad sugalvosiu kokią temą rinktis tik tada, kai nueisiu laikyt. Taip pat buvo 10 klasėj per PUPP, jau buvau nusprendęs kurią temą imsiu, o kai atėjau laikyt tai sužinojau potemes ir visai kitą temą pasirinkau (apie meną ir kultūrą kažką), nes turėjau ką šnekėt ta tema. Dėl įskaitos tai tikrai neverta jaudintis ir mąstyt kažką.

Žinutė parašyta: 2009-01-11 17:46:00 | Nuoroda

as tai rinksiuos apie moksla. mano mokytoja sake kad tai lengviausia tema  zinoma kad ir ja kalbant reikia stengtis bet uztat yra apie ka kalbet

Žinutė parašyta: 2009-01-12 15:35:09 | Nuoroda

Mums tai sakė lengviausia literatūta, tai rinksiuos litertūrą :D Kaip mokytojai mus paveikinėja :D

Žinutė parašyta: 2009-01-13 16:25:17 | Nuoroda

o mums tai sake kad ziniasklaida yra lengviausia ;D pzdc ;D

  • Informacinės technologijos / VBE 32
  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 73
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 36
Žinutė parašyta: 2009-01-13 18:05:09 | Nuoroda

O mano mokytoja sakė, kad mokslas ir žiniakslaida:D

Žinutė parašyta: 2009-01-14 13:54:43 | Nuoroda

o mano mokytoja ant musu bbd :D

Žinutė parašyta: 2009-01-14 18:06:00 | Nuoroda

Mes jau su mokytoja dareme toki kaip tipo bandomaji (neoficialu), kalbejome siu metu temomis. buvau pasirinkus ziniasklaida, nes galvojau labai lengva. bet kadangi musu mokytoja labai sukta tai tokiu potemiu prigalvojo kad buvo tikrai nelengva. kalbejau kaip ziniasklaida formuoja lietuvio paveiksla ir kaip jis atitinka realybe... pamasciau ir nzn :D tv mazai ziuriu, radijo beweik neklausau, labai jau ten nuobodziai kartais kalba, na o zurnalai tai net nz, raso tik kad rasyti... taip kad manau, jog visos temos yra nelengvos :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-01-16 21:39:15 | Nuoroda

mums mokytoja tai patare dometis tv radiju ir laikrasciais literatura kultura ir gal but padaryti tyrimus statistika isvesti.Nes daznai per egzamina tie kas pirmi eina sneketi paskui pasako potemes ir kas turi laiko dar nueina i interneta ten paziuro ismoksta ir etje panaudoja.O mokytojui jau buna banalu ir girdeta.Siek tiek orginalumo galima ydeti..Zinoma internetas gerai irgi,bet savo ka nors galima sugalvot dar tikrai nepakensks.Nes daznai kalba banaliai ir kartojasi mintys.;D

Žinutė parašyta: 2009-01-19 21:04:55 | Nuoroda

manau ziniasklaida siandien susake kruva potemiu .. tai daug lengviau atrodo nei asmuo ir valstybe ..   literatura tik tam kas skaito knygas, plius kalboje reikes teikti daug citatu ir pavyzdziu is kuriniu , mokslas ... kas ji megsta menas zmones kurie linke i ta puse tad gerai apsvarstykit, bet siulyciau ziniasklaida ;))))

Žinutė parašyta: 2009-01-20 13:26:09 | Nuoroda

Aš žadu kalbėti apie skaitymą ir jokių citatų nedėti... kažin,kaip bus...

Žinutė parašyta: 2009-01-21 21:50:21 | Nuoroda

mes jau turejome pasirinkti temas as ir dauguma mano bendraklasiu pasirinko ''mokslo pasiekimai musu gyvenime''. Manau si tema nera labai sunki na o ir informacijos internete yra tikrai pakankamai gaug

Žinutė parašyta: 2009-01-22 19:48:46 | Nuoroda

Aš taip pat imsiu mokslo tema, nes ja daugiausiai ka pasakyti turiu ... :) o nezinot i ka labiau orientuotis: ar į švietimo sistemą , ar į naująsias technologijas ? 

Žinutė parašyta: 2009-01-23 12:51:27 | Nuoroda

manau labiausiai reiketu orentuotis i naujausias mokslo technologijas 

Žinutė parašyta: 2009-01-23 19:17:04 | Nuoroda

Šiemet visos temos keistokos... Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad galima bet kuria laisvai pakalbėti, bet,kai jau reikia išsirinkti, tai nebežinai,kurią...

 Mums labai padeda konsultacijos viename puslapyje (pakalbekim.lt ). Ten mes renkamės, nes gauname kvalifikuotą pagalbą apie apskritai ruošimąsi lietuvių kalbos egzaminui: daug informacijos apie rašinius, testus...

Žinutė parašyta: 2009-01-23 22:49:47 | Nuoroda

Taip, mokytoja jau supažindino su temomis. Na, turbūt kažko labai naujo ir nereikėjo tikėtis... Temos nuolat yra aktualio, o potemės- kontraversiškos, verčiančios pamąstyti. Kadangi skaitau ir domiuosi literatūra, šią temą ir rinksiuosi. Tiesa, per pastaruosius dvejus metus jos nebuvo, o va šiemet vėl įdėjo. Mokytoja visiems patarė tiesiog kaupti šiokią tokią medžiagą pasirinkta tema, gal citatų pasirinkti. Nemanau, kad pati asmeniškai labai daug ruošiuos - minčių man netrūksta. Veikiau reikės labiau su jauduliu kovoti, nei su neturėjimu ką kalbėti.

Žinutė parašyta: 2009-01-24 07:08:36 | Nuoroda

Aš irgi patariu visiems rinktis literatūrą. Kodėl?

 Visų pirma todėl, kad mokykloje per lietuvių mes studijuojame literatūrą, tad papildomai  kažkokios informacijos lyg ir nebereikia per daug ieškoti. Juk skaitome, nagrinėjame, aptarinėkjame kūrinius. Teraikia tik mokėti juos susieti su gyvenimu...

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą