Teisė VDU
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-12-15 20:54:58 | Nuoroda

Sveiki, ar girdėjote, kad ateinančiais mokslo metais jau bus bakalauro studijos VDU? Kaip manote, ar įstoti bus taip pat sunku,kaip ir VU ar MRU? Ir argi ne keista bus, kad nebus jokių antrakursių, trečiakursių? :) Pasidalinkite nuomonėm :) ir ar kasnors jau turite tikslų čia stoti?

Žinutė parašyta: 2008-12-15 23:35:04 | Nuoroda

Gal turi kokį šaltinį, kur oficialiai būtų nurodoma, kad bus šitos studijos?

Žinutė parašyta: 2008-12-16 15:22:21 | Nuoroda

Tai žinoma, kad ne sugalvojau :D

www.olimpiados.lt/component/option,com_easyfaq/task,cat/catid,346/Itemid,501/lang,lt/

Dar cituoju:

Iki šiol į teisės fakultetą buvo priimami tik studentai jau turintys bakalauro diplomą ir baigę kolegijas (išlyginamosioms studijoms), tačiau nuo kitų mokslo metų (2009-2010) tvarka keisis ir į teisės studijas VDU bus priimami visi baigę 12 klasių mokykloje, todėl stojimo balo ir kitų su priėmimu susijusių duomenų kol kas pasakyti negaliu.

Žinutė parašyta: 2008-12-16 15:41:59 | Nuoroda

www.olimpiados.lt/component/option,com_easyfaq/task,cat/catid,346/Itemid,501/lang,lt/ 

Kazko neina normaliai ideti nuorodos. Nueik i Universitetas su Oranziniu ir rasi

 

 

Žinutė parašyta: 2008-12-16 16:14:07 | Nuoroda

Na, tikiuosi VDU teisė šiek tiek numuš VU TF stojančiųjų kiekį, nors vilties nedaug. :D

Žinutė parašyta: 2008-12-19 14:19:44 | Nuoroda

As tikiuosi, kad bendras pamazes ir kad nor kurnors butu sansu istoti... O kodel tu nori i teise? Galvoji jau apie egzus virs 90?

Žinutė parašyta: 2008-12-19 20:38:59 | Nuoroda

kazkoks naujas,  durna stereotipas susidares, kuris likes is senoves, kad i teise istoja tik tie, kurie laiko egzus virs 90%. Pvz: pries du metus i MRU teise reikejo is visu egzaminu gauti apie 75%, kad pakliutum i nemokama, dabar kai padare mokama, tai i mokama gali eiti ir maziau turedamas. + mru yra I turas(tiems kurie jau turi 12kl atestata is seniau, tarkim gavo anksciau), tai tie gali stoti i vakarine teise ir ten praiti su 50% is visu egzaminu, tad nera tie balai jau tokie milziniski teiseje, cia ne be tie laikai, kai stodavo tik olimpiadininkai. Dabar teises populiarumas krites, nes teisini darba gauti labai sunku, ji gauna tik turintis pazistamu arba arentis kokius 10m.

Žinutė parašyta: 2008-12-20 14:38:06 | Nuoroda

Į teisę noriu, nes teisė yra profesija su kuria paprasčiausia įsitvrtinti, toje srityje, kurioje aš noriu dirbti, o egzų po 90 tikrai nemanau, kad rinksiu, norėčiau į VU TF bent mokamą pakliūt.

Žinutė parašyta: 2008-12-20 19:18:26 | Nuoroda

O tai kokia ta sritis?

Žinutė parašyta: 2008-12-20 23:43:58 | Nuoroda

Politika.

Žinutė parašyta: 2008-12-21 13:55:54 | Nuoroda

I politika galima pakliuti baigus finansu ekonomika, cia lengviausias variantas.Bet istoti i ta finansu ekonomika yra net nezinau, kiek kartu sunkiau lyginant su teise, kurioje kaip minejau uztenka egzu visu po 70% ir tu jau ten, o finansu ekonomikoj jau reik po 90%

Žinutė parašyta: 2008-12-21 15:50:56 | Nuoroda

Į finansų ekonomika MRU, tikrai nėra sunkiau įstoti nei į VU teisę. O politikoje, teisės ir ekonomikos išsilavinimai yra ko gero svarbiausi.

Žinutė parašyta: 2008-12-21 18:45:40 | Nuoroda

o tai kokiu balu stojant i VU teise reikia??? nu zymiai didesniu lyginant su mru, as tai tikiuosi istoti bent i mru mokama. o siaip, ko tauip nori i vu, o ne i mru??? o del politikos, tai cia jau norint ten pakliuti reikia pazistamu, proto, charizmos del kurios tave pastebetu kiti zmones.

Žinutė parašyta: 2008-12-21 21:00:09 | Nuoroda

Į VU nemokamą balai, tai kažkur istorija ir lietuvių virš 90 ir anglų virš 80 su tokiais būtų galima įstot, o į nemokamą šiek tiek mažesni, tad būtent ten ir taikau.O į VU noriu, nes ten dėstytojai labai geri. Jau pirmam semestre dėsto tokie žmonės, kaip Kūris (buvęs KT pirmininkas), Kuconis (KT teisėjas), Namavičius (KT teisėjas), Šinkūnas(buvęs prezidento patarėjas), Machovenko ( vienas geriausių Lietuvos teisės istorikų). Kitas dalykas, kuris man dar patinka, kad iš karto po 5 metų galima gauti magistro diplomą.

Žinutė parašyta: 2008-12-21 21:10:17 | Nuoroda

* į mokamą ten turėjau omeny.

Žinutė parašyta: 2008-12-21 23:05:44 | Nuoroda

O aš tai į mokamą nenoriu, todėl ir svajoju,kad VDU teisė būtų puikus variantas, ir konkurentų, kaip matau, nelabai gresia :)

Žinutė parašyta: 2008-12-22 02:26:27 | Nuoroda

o tai tu noretum kaune gyvent???? as tai surasysiu pirmiausia visus VU, MRU nemokamus, mokamus, o tik paskui vdu nemokama rasysiu. gal geriau net mru vakarinem butu, nes kazkaip is vilniaus keltis i kauna man nera noro,o del pinigu, tai 3k. per metus nera tiek jau daug. vasara galima laisvai tiek uzdirbti

Žinutė parašyta: 2008-12-22 14:28:56 | Nuoroda

Man tai Kaunas ne beda, kadangi esu ne vilniete, netgi priimtiniau uz vilniu :)

Žinutė parašyta: 2008-12-22 15:38:08 | Nuoroda

Bet, tai kad Lietuvos teisės centras yra Vilnius ir visi geriausi destytojai dėsto Vilniuje, tai kažin, kokia ten VDU studijų kokybė.

Žinutė parašyta: 2008-12-23 15:00:07 | Nuoroda

Na taip, jei išlaikyčiau egzus bent istos ir lt virš 90 , tai aiškų, kad rašyčiau VU, bet mąstant realiai , o ne svajojant, tai šansų kaip ir nelabai matosi. Todėl VDU atrodo labai patraukliai. Ir šiaip VDU teisės magistrą seniai suteikia, todėl dėstytojai taip pat patyrę ir nemanau,kad turėtų būti labai prastai ten...

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą