Prancūzų filologija VU
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-02-16 17:16:23 | Nuoroda

Sveiki

Norėčiau stoti į VU prancūzų filologiją (nors šios kalbos nemoku, bet kiek žinau, dabar priima ir "žalius" ).

Noriu paklausti, kaip manote, ar verta?

Žinutė parašyta: 2009-03-04 00:24:34 | Nuoroda

na, jei esi linkusi kalboms ir patinka jas mokytis tai kodėl gi ne.. aišku, kitas klausimas ar tai perspektyvu, bet jei iš tiesų gerai mokėsi kalbą, tai tikrai darbo vieta atsiras, kalbos - gerai!  kad ir ką nuspręstum, sėkmės  

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-03-04 18:30:14 | Nuoroda

Ačiū už nuomonę

 

Tiesa tą, kad kalbos man labai patinka.... Taigi, ko gero bandysiu čia stot.

Žinutė parašyta: 2009-03-04 22:26:40 | Nuoroda

Dar šiais metais yra specialybė lietuvių ir ispanų filologija.. teko girdėti, kad sunku, nes gaunas, kad dvi kalbas mokais, lyg dviguba specialybė, bet kiek teko girdėti, kad gan perspektyvu, tačiau įstoti sunku, labai aukštų balų reikia.. na, bet manau, pati pasidomėsi ir pasirinksi, kas tau labiau prie širdies  

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-03-04 22:42:02 | Nuoroda

Čia rimtai šiais metais priima ir  "žalius" ?

Žinutė parašyta: 2009-03-05 20:01:20 | Nuoroda

Glycerine ----> aga, domėjausi ir lietuvių - ispanų filologijos studijomis ( kaip tik šiais metais renkama grupė), irgi pakankamai įdomi kryptis.

P.s. o ką Jūs studijuojate? ;)

 

 

Simao ----> taip, priima ir "žalius" ;)

Žinutė parašyta: 2009-03-05 21:54:26 | Nuoroda

Estrella* --> aš dar nieko, kol kas, abiturientė esu :)  Jūs, spėju, taip pat abiturientė, tiesa? :) 

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-03-06 16:33:54 | Nuoroda

Aga, ir aš abiturientė...

O ką norėtum studijuoti? :)

 

Žinutė parašyta: 2009-03-06 19:42:49 | Nuoroda

Aš tai mąstau apie informaciją komunickaciją VU arba VGTU, jei pavyks gerai egzaminus išsilaikyti :) ir dar mąstau apie politikos mokslus, nes iš tiesų kiek teko girdėti įdomu, nes ir kalbas šiek tiek tenka mokytis ir šiaip, bet ten jaučiu laaaaaabai daug kalti reiktų :( bet kur šiais laikais nereikia ;) 

O kokius egzaminus, jei ne paslaptis, pasirinkai laikyti? :) 

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-03-07 13:53:39 | Nuoroda

Aš laikysiu valstybinius: lietuvių, rusų, aglų, istoriją, bei mokyklinius: lenkų ( nes tai mano gimtoji) ir matematiką ( šiaip, dėl savęs xD). Na, dar plus, kompiuterinę įskaitą.

O tu?

Žinutė parašyta: 2009-03-07 16:14:26 | Nuoroda

ohoho, tai tu tikra šaunuolė ;) pagarba :) labai faina, kad tiek kalbų moki :) mano svajonė kada nors išmokti daugiau kalbų :) 

Aš tai pradžioj norėjau 6 egzus VBE laikyt :D bet po to pasikeitė stojimų tvarka tai dbar laikysiu valstybinius: lietuviu, matematika, istorija, anglu ir kompiuterinę įskaitą :)

Žiūrėk, o kaip pas jus mokykloj su anglų kalba? tavo manymu gerai ruošia? ir kaip pati jauties pasiruošusi anglų kalbos egzaminui? :)

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-03-07 22:18:21 | Nuoroda

ohoho, tai tu tikra šaunuolė ;) pagarba :) labai faina, kad tiek kalbų moki :) mano svajonė kada nors išmokti daugiau kalbų :)

Aš tai pradžioj norėjau 6 egzus VBE laikyt :D bet po to pasikeitė stojimų tvarka tai dbar laikysiu valstybinius: lietuviu, matematika, istorija, anglu ir kompiuterinę įskaitą :)

Žiūrėk, o kaip pas jus mokykloj su anglų kalba? tavo manymu gerai ruošia? ir kaip pati jauties pasiruošusi anglų kalbos egzaminui? :)

Žinok, man irgi labai patinka kalbos, norėčiau jų išmokti dar daugiau :)

Dėl anglų tai,.. manau priklauso ne nuo mokyklos, o nuo mokytojo (-s). Man asmeniškai, tai nelabai patinka mūsų pamokos...tokios truputį betikslės. Nepasakyčiau, kad labai jau ten mus stipriai ruoštų.

Kol kas nesijaudinu dėl egzamino, nors nesijaučiu ir visiškai pasiruošusi (tuo labiau, kad egzaminas tai 50% - sekmės reikalas). Bet prieš tai, tikrai pakartosiu visas gramatikos taisykles ir panašius dalykus.

O kodėl klausi? Ir kaip tu pati jautiesi dėl anglų?

Žinutė parašyta: 2009-03-07 22:19:07 | Nuoroda

Žinok, man irgi labai patinka kalbos, norėčiau jų išmokti dar daugiau :)

Dėl anglų tai,.. manau priklauso ne nuo mokyklos, o nuo mokytojo (-s). Man asmeniškai, tai nelabai patinka mūsų pamokos...tokios truputį betikslės. Nepasakyčiau, kad labai jau ten mus stipriai ruoštų.

Kol kas nesijaudinu dėl egzamino, nors nesijaučiu ir visiškai pasiruošusi (tuo labiau, kad egzaminas tai 50% - sekmės reikalas). Bet prieš tai, tikrai pakartosiu visas gramatikos taisykles ir panašius dalykus.

O kodėl klausi? Ir kaip tu pati jautiesi dėl anglų?

Žinutė parašyta: 2009-03-07 23:10:49 | Nuoroda

Tik taip klausiu.. įdomu, ar čia tik pas mus mokykloj taip nekaip ruošia.. joa, pas mus mokytoja irgi taip labai betiksliškai ruošia, o tiksliau tai neruošia išvis :D aš tai irgi pati savarankiškai ruošiuos, gramatika pasprendžiu ir pan. :) 

Sutinku, kad egzaminas tikrai 50% sėkmė apsprendžia :) 

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-03-08 13:50:58 | Nuoroda

Aga, aš ir... stengiuosi daugiau angliškai bendrautiir šiaip.

 

O kad egzaminas - sekmės reikalas, tai aišku. Pavyzdžiui, lengviau tam, kuris turiu stipresnius nervus, labiau šaltakraujiškai į tai žiūri. Asmeniškai aš, jaudinuosi dėl egzaminų, ir tai gali man pakišti koją...

Žinutė parašyta: 2009-03-08 15:00:34 | Nuoroda

na, aš irgi negarantuoju už savo nervus :D nežinia, kaip ten man bus.. bet, aišku, streso nepavyks išvengti :( 

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-04-07 15:05:36 | Nuoroda

Hey! ;p

Ar tikrai niekas daugiau negalvoja stoti į šią specialybę??

Žinutė parašyta: 2009-05-10 18:45:11 | Nuoroda

Aš galvoju ;-D

irgi esu visiškai žalia, prancūzų visai nemoku, bet patinka ji taip labai labai, kad galvoju mėginti stoti ir jos mokytis:)

Iš pradžių, kai sužinojau, kad ir 'žalius' priima, truputį neramu buvo (o jei tų, kurie nemoka, beveik nebus, taigi grūzas tuomet tarp visų mokančių bus ;-D ), bet manau, kad ne vienas, kuriam mokykloje mokantis nebuvo galimybių išmokti prancūziškai, pamėgins. :) ir, panašu, neklystu. ;-D

Žinutė parašyta: 2009-05-11 18:47:17 | Nuoroda
nemiegu rašė:

Aš galvoju ;-D

irgi esu visiškai žalia, prancūzų visai nemoku, bet patinka ji taip labai labai, kad galvoju mėginti stoti ir jos mokytis:)

Iš pradžių, kai sužinojau, kad ir 'žalius' priima, truputį neramu buvo (o jei tų, kurie nemoka, beveik nebus, taigi grūzas tuomet tarp visų mokančių bus ;-D ), bet manau, kad ne vienas, kuriam mokykloje mokantis nebuvo galimybių išmokti prancūziškai, pamėgins. :) ir, panašu, neklystu. ;-D

 Sveika, likimo sese xD

Žinok, aš irgi iš pradžių, dvejojau dėl to, kad viena tokia "žalia" nueisiu ;D

Bet dabar kažkaip jau nesijaudinu. Manau, kad bus daug tokių nemokančių kalbos, kaip ir mes su tavim :)

Žinutė parašyta: 2009-05-11 23:01:27 | Nuoroda

Va, paskaitai tokius post'us ir iškart ramiau darosi. :-D

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą