VU TVM
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-01 23:19:35 | Nuoroda

na, šiaip nenustebino šita informacija. esu ir aš tokių kalbų girdėjus apie tvm, bet man atrodo, kad va mes, būsimieji pirmakursiai, kažkiek pakeisim tą padėtį, nes db ten jau studijuos ne vien tie, kurie šiaip pinigus mokės, o ir tie su krepšeliais, taigi jei gaus krepšelį, jau nebus toks, kuris kartą į savaitę mokyklą lankė. aišku, čia mano pasvarstymai, neginu, kai tiksliai nežinau, bet vistiek jau nuomonės dėl savo pasirinkimo nr 1 nebekeisiu :D.

aukščiau mačiau kažkas klausė ar reikia matkės, tai taip reikia, į tarptautinio turizmo verslą 0.25 sudaro egzo balas

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 64
Žinutė parašyta: 2009-06-01 23:42:31 | Nuoroda

O as tai maciau,kad parasyta,jog reikia tik metinio matematikos arba geografijos

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-02 11:04:07 | Nuoroda

norėčiau, kad taip būtų, bet deja deja... nueik tvm.lt priėmimas 2009, tada i tą nuorodą kur bakalauro studijos ir rasi, kad anglų 0.3, lietuvių ir matkė po 0.25, istorjos metinis 0.2

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 64
Žinutė parašyta: 2009-06-02 13:21:18 | Nuoroda

niu kakas koks:D as tai neturiu matkes egzo....

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-14 15:00:31 | Nuoroda
jomajo20 rašė:
Chebra patart jums tik galiu. Kambariokas tam tvm studijuoja... mokslo kokybe apgailetina. Priima kone visus kas LT turi, vieno grupioko buvus klasioke ten istojo ( karta i savaite i mokykla ateidavo) destytojai patys nesupranta ka aiskina, isvis ten nesuprantu uz ka moket, kaip pas mus FF sakoma, tai TVM - turtingu durniu mokykla...

 Tik nereikia čia kurti.  Konkursas tikrai buvo nemažas. O dėl mokslo kokybės - ji priklauso ko nori pats studentas t.y. ko jis eina į paskaitas ir nesvarbu, kad tai LT ar užsienio universitetas. O dėstytojų kompetencija tikrai - aukšta. Mokslas čia - mokamas, tad įgalina pasikviesti gerus dėstytojus. Geriausi  atintkamų disciplinų VU dėstytojai čia dėsto, o Tu sakai, kad nežino ką dėsto... o jei pas Jus vienaip ar kitaip sakoma ir dar įžeidinėjat kitus žmones, tai visų pirma parodo Jūsų pačių kultūrą, o gal tiksliau - jos stoką...

P.S. Gyvenkime draugiškai ;)

Žinutė parašyta: 2009-06-28 12:06:37 | Nuoroda

jap, noreciau cia i tarpautini turizmo versla.. ;} bet dar neaisku ar iseis...

Žinutė parašyta: 2009-07-07 12:38:39 | Nuoroda

O kur galima mokytis tarptautinio turizmo verslo? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-07 13:24:32 | Nuoroda

 

tvm mokintis didziausia nesamone

Žinutė parašyta: 2009-07-09 09:11:54 | Nuoroda
kriugis rašė:

 

tvm mokintis didziausia nesamone

 Išsakant savo nuomonę, ją reikėtų argumentuoti ;) kitaip ji - bevertė...

O gal išvis mokytis - didžiausia nesamonė... ?

Žinutė parašyta: 2009-07-09 09:55:46 | Nuoroda

Mokytis tikrai reikia! O kur gerai mokytis priklauso is dalies nuo pacio studento ir paskui visi kiti kriterijai (studiju kokybe, destytojai, metodai ir t.t.) As pati daugiausia domejausi mokyklomis, nes mano nuomone kiek spejau susidaryti ten geresne mokymosi kokybe. siaip ne daug reklamuojasi vilniaus vadybos aukstoji mokykla, bet labai susidomejau ja, lankiausi ir pacioje mokykloje, tai paliko gera ispudi, kolektyvas destytoju atrodo perspektyvus ir kiek girdejau mokytis idomu. Todel prioriteta teikiau vvam. o tvm man visada asociujuojasi su Turtingu Vaiku Mokykla :)

Žinutė parašyta: 2009-07-09 11:04:38 | Nuoroda
andriusia rašė:

Mokytis tikrai reikia! O kur gerai mokytis priklauso is dalies nuo pacio studento ir paskui visi kiti kriterijai (studiju kokybe, destytojai, metodai ir t.t.) As pati daugiausia domejausi mokyklomis, nes mano nuomone kiek spejau susidaryti ten geresne mokymosi kokybe. siaip ne daug reklamuojasi vilniaus vadybos aukstoji mokykla, bet labai susidomejau ja, lankiausi ir pacioje mokykloje, tai paliko gera ispudi, kolektyvas destytoju atrodo perspektyvus ir kiek girdejau mokytis idomu. Todel prioriteta teikiau vvam. o tvm man visada asociujuojasi su Turtingu Vaiku Mokykla :)

 Visų pirma reikia atkreipti dėmesį, kad VVAM  yra kolegija, o VU TVM - universitetas... be to derėtų atkreipti dėmesį ir į šios savaitės savaitraštyje veide publikuojamus Kolegijų reitingus (aišku, ten įvairių niuansų) tačiau bendram kontekste VVAM ir tarp kolegijų tikrai nelabai stipriai atrodo. Tad reikėtų atsargiau rinktis ir vertinti...

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą