Studijų reforma, studentų krepšeliai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-19 12:54:03 | Nuoroda

Priklausys nuo tavo konkursinio balo. O kas sudaro konkursinį turėtai žinot.

Žinutė parašyta: 2009-06-10 23:18:14 | Nuoroda

Dabar norajau paklaust dar tokio klausimo. Tarkim mano kryptis yra biomedicinos,ar kokia nors kita,tai visi stojantieji ir bus skirstomi tik pagal ja geriausiai baigusieji, ar dar ir atsizvelgs tam tikra specialybe,nes kiekvienai krypciai juk priklauso daug profesiju?

Žinutė parašyta: 2009-06-11 08:40:52 | Nuoroda

stai jums geras klausimas : ar parsimokinus tarkim vienerius metus vienoje aukstojoje mokykloje galima laisvai pereiti i kita? ta prasme sumoki uz nebaiktas studijas ir t.t.  ir gauni vel krepseli? ar reikia gristi i vidurine ir perlaikyti egzus kad vel gautum krepsili?

Žinutė parašyta: 2009-06-11 11:03:47 | Nuoroda
merdokas54917 rašė:

stai jums geras klausimas : ar parsimokinus tarkim vienerius metus vienoje aukstojoje mokykloje galima laisvai pereiti i kita? ta prasme sumoki uz nebaiktas studijas ir t.t.  ir gauni vel krepseli? ar reikia gristi i vidurine ir perlaikyti egzus kad vel gautum krepsili?

 tokiu atveju krepseli jau praradai visam gyvenimui. gi aiskiai pasakyta, kad krepselio negali gauti tie, kurie jau yra istoja i vf, tik dar neaisku, ar visi, ar tiki tie, kurie baige vf, bet manyciau visi

Žinutė parašyta: 2009-06-11 11:11:39 | Nuoroda
abbituriente rašė:

Dabar norajau paklaust dar tokio klausimo. Tarkim mano kryptis yra biomedicinos,ar kokia nors kita,tai visi stojantieji ir bus skirstomi tik pagal ja geriausiai baigusieji, ar dar ir atsizvelgs tam tikra specialybe,nes kiekvienai krypciai juk priklauso daug profesiju?

 čia labai paprasta,tavo konkursinis balas bus lyginamas su visais pvz biomedicinos kryptimi norinčiais stoti,nesvarbu profesija,svarbu tik kryptis :)  bus sudaryta geriausiujų eilė, kurie galės nemokamai mokintis betkokiame universitete ,betkokia specialybe(aisq jeigu gavai biomedicinos kryptimi,tai galėsi rinktis tik iš biomedicos krypties)

  • Fizika / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 63
  • Matematika / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-06-11 11:20:53 | Nuoroda

nu tai? cia nelogiska. krepseli juk duoda pagal egzu rezultatus o kai egzus perlaikai tai uzsiskaito tie rezultatai kuriuos gauni per paskutini egza nesvarbu ar geriau ar prasciau islaikai tai pagal juos ir turetu vel paskirti. 

Žinutė parašyta: 2009-06-11 12:11:24 | Nuoroda

nu bet tu jau studijavai vf, tai is kitos puses, kodel valstybe turi apmoketi tavo mokslus.

Žinutė parašyta: 2009-06-11 14:17:01 | Nuoroda

tu neisiskaitei i mano zinute  "sumoki uz nebaiktas studijas ir t.t" tai man cia nelabai panasu kad VF kai is savo kisenes moki uz mokslus nors ir nebaigi.

 

Žinutė parašyta: 2009-06-11 15:07:01 | Nuoroda

nzn ar taip galima, bet nors aisku jau geriau sumoket ten tarkim uz metus praleistus tam univere, negu paskui perstojus visus 4 moket. cia jau reik klaust svietimo ministerijos ar tai univero del tokios galimybes.

Žinutė parašyta: 2009-06-11 23:11:33 | Nuoroda
Lionginas rašė:
abbituriente rašė:

Dabar norajau paklaust dar tokio klausimo. Tarkim mano kryptis yra biomedicinos,ar kokia nors kita,tai visi stojantieji ir bus skirstomi tik pagal ja geriausiai baigusieji, ar dar ir atsizvelgs tam tikra specialybe,nes kiekvienai krypciai juk priklauso daug profesiju?

 čia labai paprasta,tavo konkursinis balas bus lyginamas su visais pvz biomedicinos kryptimi norinčiais stoti,nesvarbu profesija,svarbu tik kryptis :)  bus sudaryta geriausiujų eilė, kurie galės nemokamai mokintis betkokiame universitete ,betkokia specialybe(aisq jeigu gavai biomedicinos kryptimi,tai galėsi rinktis tik iš biomedicos krypties)

 aciu uz paaiskinima :)

Žinutė parašyta: 2009-06-14 19:33:36 | Nuoroda

Man tai toks durnizmas ta dabartinė reforma. Nu pasišaipymas iš būsimų studentų. Visų pirma apie priėmimo sąlygas buvo pranešta per vėlai, t.y. jau po to, kai 12-kai buvo pasirinkę egzaminus, dabar vėl tie kvailiojimai su kainomis. Aš iki šiol dar nežinau kiek kainuotų mano studijos....

Žinutė parašyta: 2009-06-14 19:59:50 | Nuoroda

kazkur maciau kainas gal LAMABPO ar google paieskok. dabar visur vienodos kainos nesvarbu ar VU ar ŠU ar KU visur vienodos tom paciom studijom. 

Žinutė parašyta: 2009-06-14 20:51:35 | Nuoroda

Tos pačios studijų programos skirtinguose universitetuose tikrai nebus vienodos. Tik studijų krepšelis į atitinkamą studijų programą bus skiriamas toks pat, nesvarbu, kurioje aukštojoje mokykloje. Kainas nusistatys patys universitetai ir kolegijos. Jei, tarkim, tu gauni krepšelį, o studijų programos, į kurią tu stoji, universiteto nustatyta kaina viršina tau skiriamo studijų krepšelio lėšų dydį, tai tą skirtumą turėsi padengti tu.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą