kaip praejo lietuviu egzas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-20 22:21:57 | Nuoroda
lady love rašė:

sveikuciai,bet man idomu kaip gali buti kad rezultatai bus paskejbti iki birzelio 29d. o pakartotine sesija birzelio 12d...kaip cia taip?

 Jeigu laikei VBE tai rezultatai bus istaisyti iki 29 o pakartotine sesija Liepos 1d. kadangi perlaikyti VBE nebegalima. Nebent nelaikei egzo isvis del pateisinamu priezasciu.

Žinutė parašyta: 2009-05-20 22:24:43 | Nuoroda
lady love rašė:

sveikuciai,bet man idomu kaip gali buti kad rezultatai bus paskejbti iki birzelio 29d. o pakartotine sesija birzelio 12d...kaip cia taip?

 Sia diena laiko tie zmones,kurie del tam tikru priezasciu nelaike siandien : del ligos,  artimo zmogaus mirties ir pan. Ir laiko jie jei pasirinke - valstybini. o kas siandien laike egzamina ir jo neislaikys ,gales ji perlaikyti liepos 1,tik jau mokyklinio tipo.

Žinutė parašyta: 2009-05-20 22:26:34 | Nuoroda

Na jau paaiskino :)

Žinutė parašyta: 2009-05-20 22:29:10 | Nuoroda

sweiki.cia tiesa,kad teksto suvokime jei nubrauki viena atsakyma ir parasai kitokki,tai to atsakymo isvis neuzskaito????

Žinutė parašyta: 2009-05-20 22:47:47 | Nuoroda
neringa! rašė:

sweiki.cia tiesa,kad teksto suvokime jei nubrauki viena atsakyma ir parasai kitokki,tai to atsakymo isvis neuzskaito????

 Neuzskaito jei neiskaitomai ant virsaus kur nors parasei, o jei sone tai nemanau , kad turetu sukelti problemu ;]

Žinutė parašyta: 2009-05-20 22:54:32 | Nuoroda

o kaip gerai,nuraminai,dekuj =)

Žinutė parašyta: 2009-05-20 23:02:08 | Nuoroda

Bet kad buvo kalbama kad reikia vertinti atlaidziau ,mokinio naudai , del tu issikisusiu keliu zodziu nemanau kad kas baus, aisku kur jau neimanoma iskaityt - keliais aukstais raides, tai gal kitiap.. Bet nuosirdziai tikrai nemanau uz kelis zodzius tasku netekimo, jeigu jau kelios eilutes tai gali nuimt nebent uz netikslu ats ar nemokejima atsirinkti info.

Žinutė parašyta: 2009-05-20 23:07:04 | Nuoroda

as ir apie 550 parasiau,o ir i eilutes neviska sutalpinau...nu zodziu....Tikiuosi viskas bus ok...

Žinutė parašyta: 2009-05-20 23:20:55 | Nuoroda
Muuuuu rašė:
R.V.U. rašė:

Kažkas ten ginčinosi dėl taškų. Tai iš viso maksimali taškų suma yra 104 taškai. 52 iš teksto rašymo ir 52 iš teksto suvokimo. Teksto suvokime surenkami taškai dauginami iš 2. Iš viso galima surinkt 26 (padauginus iš 2 gaunasi 52). Teksto rašymo užduotyje iš dviejų dauginama tik pirmų trijų kriterijų taškai. Iš tų trijų galima surinkt 18 (padauginus iš dviejų gaunasi 36) ir dar ketvirtas kriterijus (lyg ir kalbinių normų laikymasis ar kažkas pan....) 16 taškų. Taigi iš teksto rašymo 36+16=52 taškai.

Man idealiai papuolė. Labiausiai norėjau H.Radausko, tai jis ir buvo. Galvojau rėkt iš laimės pradėsiu, kai pamačiau jo eilėraštį.

 Tai kad iš teksto suvokimo buvo 23 taškai, kurie cituoju po vertinimo laukeliais buvusį užrašą ,,bus dvigubinami specialia programa''. Iš interpretacijos/rašinio kaip supratau 54.

 Nežinau kaip nužiūrėjai, bet iš teksto suvokimo tikrai, 100% buvo 26 taškai. O iš interpretacijos 52 max. Tikrai neklystu.

Žinutė parašyta: 2009-05-20 23:39:51 | Nuoroda

kazkodel man buvo istrige kad uz rasini 32 taskai..

Žinutė parašyta: 2009-05-21 00:01:26 | Nuoroda
lenocka rašė:

kazkodel man buvo istrige kad uz rasini 32 taskai..

 Nes pirmų trijų kriterijų taškai dauginami iš dviejų. Paskaityk, tai jau buvo paaiškinta.

 

Iš savo įspūdžių. Šiaip visada su rašiniais sunkokai sekėsi. Didžiausia baimė prieš egzaminą buvo, jog gausiu temą, kuria neturėsiu ką pasakyti :) Interpretacijos mano nuomone buvo tikrai lengvos, tad dabar lieka tik save kaltinti, jog nepasiruošiau nieko apie autorius. Jau iš anksto buvau nusistatęs rašyti rašinį.

Rašiau kaukių tema - jau pradėjus supratau, jog rašosi nelabai į temą. Dorybės, moralė...Neturiu tokiomis temomis daug ką pasakyti, tad parašiau panaudojau tokius teiginius:

Kaukės visuomenėje naudingos, kartais netgi būtinos. Kaukės padeda apsisaugoti. Reikia jausti ribą, nes neapgalvoti veiksmai gali turėti rimtų pasėkmių. Argumentavau V.Krevės "Skirgaila" , V.M.Putino "Altorių šešėly", ir paskutiniai pastraipai nieko nesugalvojau tai įpyniau Juknaitės "Stiklo šalis" :)

Prirašiau apie 360 žodžių - buvau nusiteikęs parašyti apie 300, kaip visada. Tad iš šios pusės gerai. Argumentai iš literatūrinės patirties ir pačios mintys tikrai nėra stiprūs,  tikiuosi užskaitys.

Teksto suvokimas pasirodė lengvokas. Viską atsakiau per maždaug 40min., praleidęs tik vieną klausimą, 4-14 pastraipos sąsają stiliumi. Skaičiau jas po kelis kart, kol pastebėjau jog abi baigiasi klausimu, pasijutau idiotu. Na aišku klaidų bus, tik klausimas kiek :)

Žinutė parašyta: 2009-05-21 00:13:49 | Nuoroda

nepastebejau is vis kaip sapne jauciuos, atrodo jokio egzo ir nebuvo o kol atsakymu sulauksim, tai pamirsim, kad rasem..

Žinutė parašyta: 2009-05-21 10:31:49 | Nuoroda

abieju daliu taskai tikrai bus dauginami is 2 nes puikiai pameu kad ant uzduociu lapu buvo parasyta. as irgi rasiau apie kaukes gavos lyg ir neblogai bet suvokimas kaip paziuriu i jusu atsakymas tai net baisu darosi....

Žinutė parašyta: 2009-05-21 10:38:45 | Nuoroda

Dabar jau galime nurimti, aš tai išvis neitin noriu kalbėt apie egzaminą, kaip buvo jau taip. :) Lapus visus deginsiu, oi deginsiu ;D sutarėm su klasiokais tokį darbą atlikt ;D

Žinutė parašyta: 2009-05-21 10:57:29 | Nuoroda

o cia tiesa, kad po visko, t.y. apeliaciju ir t.t, gausim kopijas darbu? =)

Žinutė parašyta: 2009-05-21 11:10:42 | Nuoroda

na bent jau as negirdejua. bet butu labai gerai :))

  • Istorija / VBE 58
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 59
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 73
Žinutė parašyta: 2009-05-21 11:22:56 | Nuoroda

"Šiais metais siekiama paspartinti egzaminų vertinimą, kartu palengvinti krūvį vertintojams bei sudaryti palankesnes jų darbo sąlygas. „Šiais metais laikęs lietuvių kalbos (gimtosios) egzaminą, pasibaigus apeliacijų nagrinėjimui, po liepos 16 d. turės galimybę ne tik susipažinti su savo darbu, bet ir gauti jo kopiją“, - sakė Nacionalinio egzaminų centro direktorė."

Žinutė parašyta: 2009-05-21 11:56:54 | Nuoroda

o del balu tai is suvokimo testo 26x2=52t.

o rasinys maciau 34x2=68t.(na bent jau taip lape buwo parasyta kur dawe su temom)

Žinutė parašyta: 2009-05-21 12:03:13 | Nuoroda
gintarine:p rašė:

o del balu tai is suvokimo testo 26x2=52t.

o rasinys maciau 34x2=68t.(na bent jau taip lape buwo parasyta kur dawe su temom)

 tai ir as apie ta pati sneku..i pas mane taip parasyta buvo...

Žinutė parašyta: 2009-05-21 12:07:57 | Nuoroda

nu tai wa

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą