KTU taikomoji matematika
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-22 22:21:22 | Nuoroda

Sveikinu įstojusius,ha rašiau ir aš čia,bet įstojau vu matieka.Šiaip ar taip kolegos,matematikai.:>

Žinutė parašyta: 2009-07-22 22:28:37 | Nuoroda

Sveiki as irgi cia istojau su valstybes finansuojama o anglu net nebuvau laikes :) fizika 62 matieka 64. norejau paklaust kokius dokus reikia turet varant ten i univera kur iki 30d. reikia?

  • Fizika / VBE 62
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 7
  • Matematika / VBE 64
Žinutė parašyta: 2009-07-22 22:30:42 | Nuoroda

sveiki ;) ir as cia papuoliau kaip ir norejau :) busim kolegos ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-22 22:52:13 | Nuoroda

sveiki, as taip pat cia :P i vf papuoliau, nors balas ne per auksciausias buvo :d bet koks skirtumas, uztai dziaugsmo buvo :)

Žinutė parašyta: 2009-07-22 22:55:55 | Nuoroda
coffeemaniac rašė:

Sveikinu įstojusius,ha rašiau ir aš čia,bet įstojau vu matieka.Šiaip ar taip kolegos,matematikai.:>

Dėkui, kolega ;] O va kokį KB turėjai, nes ir aš svarsčiau ką pirmam rašyt KTU ar VU matieką. Pasirinkau KTU, bet įrašiau ir VU antru numeriu tad įdomu ar ten bent būčiau patekęs :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-22 23:10:26 | Nuoroda
Giedrius. rašė:
coffeemaniac rašė:

Sveikinu įstojusius,ha rašiau ir aš čia,bet įstojau vu matieka.Šiaip ar taip kolegos,matematikai.:>

Dėkui, kolega ;] O va kokį KB turėjai, nes ir aš svarsčiau ką pirmam rašyt KTU ar VU matieką. Pasirinkau KTU, bet įrašiau ir VU antru numeriu tad įdomu ar ten bent būčiau patekęs :)

 Nežinau aš tų KB, mano matieka buvo 100 ir lietuvių 97 anglų kalbos net nelaikiau ir į vf papuoliau,o va mano draugas su lt 91 matkės 54 ir anglų 39 taip pat gavo vf.:)

Žinutė parašyta: 2009-07-22 23:43:06 | Nuoroda
coffeemaniac rašė:

Sveikinu įstojusius,ha rašiau ir aš čia,bet įstojau vu matieka.Šiaip ar taip kolegos,matematikai.:>

 kolegos arba konkurentai ;D

  • Fizika / VBE 72
  • Istorija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 65
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 99
Žinutė parašyta: 2009-07-23 00:20:10 | Nuoroda
Cizauskas rašė:
coffeemaniac rašė:

Sveikinu įstojusius,ha rašiau ir aš čia,bet įstojau vu matieka.Šiaip ar taip kolegos,matematikai.:>

 kolegos arba konkurentai ;D

 Jokie mes konkurentai :D mesk iš galvos tokias mintis :D

Žinutė parašyta: 2009-07-23 11:05:33 | Nuoroda
kiesa90 rašė:

Sveiki as irgi cia istojau su valstybes finansuojama o anglu net nebuvau laikes :) fizika 62 matieka 64. norejau paklaust kokius dokus reikia turet varant ten i univera kur iki 30d. reikia?

 Sveiki busimi kolegos :) reikia 3 fotonuotrauku, asmens tapatybes korteles, brandos atestato ir jo priedo originalu. Dar kai kam gali reikt sauktinio pazymejimo ar kokiu papildomu dokumentu del bendrabucio. Reikia paziureti ktu svetaineje

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-23 11:55:54 | Nuoroda
Giedrius. rašė:
Cizauskas rašė:
coffeemaniac rašė:

Sveikinu įstojusius,ha rašiau ir aš čia,bet įstojau vu matieka.Šiaip ar taip kolegos,matematikai.:>

 kolegos arba konkurentai ;D

 Jokie mes konkurentai :D mesk iš galvos tokias mintis :D

 Tarp vadybininkų,teisininkų ir ekonomistų jūros kaip tik reiktų vieni kitus palikyt.:))

Žinutė parašyta: 2009-07-23 16:37:39 | Nuoroda
coffeemaniac rašė:
Giedrius. rašė:
coffeemaniac rašė:

Sveikinu įstojusius,ha rašiau ir aš čia,bet įstojau vu matieka.Šiaip ar taip kolegos,matematikai.:>

Dėkui, kolega ;] O va kokį KB turėjai, nes ir aš svarsčiau ką pirmam rašyt KTU ar VU matieką. Pasirinkau KTU, bet įrašiau ir VU antru numeriu tad įdomu ar ten bent būčiau patekęs :)

 Nežinau aš tų KB, mano matieka buvo 100 ir lietuvių 97 anglų kalbos net nelaikiau ir į vf papuoliau,o va mano draugas su lt 91 matkės 54 ir anglų 39 taip pat gavo vf.:)

 kad mazas konkursas buvo todel ir papuole daug. paziurekit lamabpo.lt yra jau paskelbta kokie maziausi balai buvo i vf, tai i matematika ktu 11, ... (nepamenu tiksliai). pas mane isvis neauksti buvo egzu pazymiai, o fizikos metinio neturejau, net pamokos tokios ir gavos 15,05 konkursinis balas :P koks skirtumas dabar jau, svarbu istojom

Žinutė parašyta: 2009-07-23 22:29:09 | Nuoroda

  ei žmonės halp ! :D kur dokuemntus nešti, į savo fakultetą ? mes čia su draugu susiginčyjome.

  • Fizika / VBE 72
  • Istorija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 65
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 99
Žinutė parašyta: 2009-07-23 22:31:56 | Nuoroda

tikriausiai ne :) Donelaicio 73 ,jei neklystu 107 kabinetas

Žinutė parašyta: 2009-07-23 22:57:58 | Nuoroda

 aš irig jau radau :( Stojančiųjų dokumentai registruojami ir pakviestųjų studijuoti KTU dokumentai priimami:

Kaune – K. Donelaičio g.73 – 107 kab.,

  • Fizika / VBE 72
  • Istorija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 65
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 99
Žinutė parašyta: 2009-07-24 14:16:39 | Nuoroda
Cizauskas rašė:

aš įstojau ir dar keli draugai ;) kas žinot kur paskelbs grupes, įstojimo nr. ? fumsa.lt ? kolkas ten nėra dar naujienų :|

 grupes bus zinomos tik pries rugsejo pirmaja :) ir manau fumsos puslapyje paskelbsim kai bus, taip pat ir tvarkarascius kai fakultetas juos jum sudarys :) beto sveikinu visus istojudius i si nuostabu fakulteta kur vieni kitus pazysta o ne taip kaip kituose :) labai visu laukiam :) tikiuos visi vaziuosit i pirmakursiu stovykla  kuri turetu vykti rugsejo pradzioje :)

Žinutė parašyta: 2009-07-24 14:20:05 | Nuoroda

beto mieli busimi kolegos :) jei kyla kokiu klausimu rasykit man. kiek galesiu tiek padesiu. arba i musu puslapi www.fumsa.lt ten rasit skiltele sveciu knyga. visa fumsos komanda stengsis jums atsakyti i rupimus klausimus.

mano skype : cice_ko

arba el pastas:

Žinutė parašyta: 2009-07-24 18:44:18 | Nuoroda

O man įdomu kaip reiks įsiregistruot į konkursą dėl vietos barake, šiaip mačiau, kad būna prašymai, kuriuose reik pateikt gana daug duomenų ir pažymų turėt, bet praėjusiais metai, kiek žinau, įregistravimas vyko paprasčiausiai nunešus gautą kodą reikiamam asmeniui ir viskas. Tai gal žinot kaip šiemet bus, ar verta jau pradėt rinkt visas tas reikiamas pažymas, ar bus paprastai kaip ir anais metais? :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-24 19:17:27 | Nuoroda

laba laba visiems :) pagaliau ir aš atsiropščiau čia ;) laba tiems, kurie bus pirmakursiai, regis būsim draugai :>

Žinutė parašyta: 2009-07-25 00:18:12 | Nuoroda

sveiki :) butu labai saunu susipazinti su savo grupiokais/ grupiokem :)

Žinutė parašyta: 2009-07-25 00:22:12 | Nuoroda
Giedrius. rašė:

O man įdomu kaip reiks įsiregistruot į konkursą dėl vietos barake, šiaip mačiau, kad būna prašymai, kuriuose reik pateikt gana daug duomenų ir pažymų turėt, bet praėjusiais metai, kiek žinau, įregistravimas vyko paprasčiausiai nunešus gautą kodą reikiamam asmeniui ir viskas. Tai gal žinot kaip šiemet bus, ar verta jau pradėt rinkt visas tas reikiamas pažymas, ar bus paprastai kaip ir anais metais? :)

www.ktu.lt/lt/informacija_studentams/bendrabuciai/tvarka.asp

 

Jums reikia atsinešti pažymą, jog esate studentas ir 292 Lt išankstiniam mokesčiui susimokėti.

ATVYKSTANT APSIGYVENTI Į BENDRABUTĮ TURĖTI:

• ASMENS DOKUMENTUS;

• 2 DOKUMENTINES FOTO NUOTRAUKAS;

• SUMOKĖTĄ IŠANKSTINĖS ĮMOKOS KVITĄ.

 

gal pravers :)

 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą