KTU taikomoji matematika
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-13 23:00:50 | Nuoroda

Kaip manot su tokias įvertinimais įmanoma:

100 mat, 100lt, 10 A lygiu anglų, informa, 90 ist (kuri deja nefigūruoja)?

Žinutė parašyta: 2011-07-13 23:22:27 | Nuoroda

 Atsipalaiduok. Tu jau ten. :) Tikrai su tokias balais įstosi. Nepasiduok studentiškom pagundom ir toliau mokykis. Siūlau pasirinkti sustiprintą (SSG) lygį. Apie jį dar papasakos daugiau kai rugsėjo mėn. 

Žinutė parašyta: 2011-07-13 23:24:49 | Nuoroda
Sevas rašė:

 Atsipalaiduok. Tu jau ten. :) Tikrai su tokias balais įstosi. Nepasiduok studentiškom pagundom ir toliau mokykis. Siūlau pasirinkti sustiprintą (SSG) lygį. Apie jį dar papasakos daugiau kai rugsėjo mėn. 

 Čia ne man :) Tie balai aukščiau to žmogaus, kuris labai baiminasi, na, nebūtų moteris... Mano balai juostelėj, nes esu egocentrikas :S

Žinutė parašyta: 2011-07-13 23:28:36 | Nuoroda

 Pagal tavo balus manau ir tau tą pati žinutė tinka. Atsipalaiduokit su tokiais balais. 

Žinutė parašyta: 2011-07-13 23:31:49 | Nuoroda
Sevas rašė:

 Pagal tavo balus manau ir tau tą pati žinutė tinka. Atsipalaiduokit su tokiais balais. 

 Moteris... Myžčiot dėl visko jų kraujy... Gauna 2 100-ukus ir dar aiškina, kad niekur neįstos...

Žinutė parašyta: 2011-07-13 23:35:37 | Nuoroda

 Tai kur geriau mokytis taikomosios matematikos VU ar VDU?

 

Žinutė parašyta: 2011-07-13 23:41:05 | Nuoroda
Kabushis rašė:

 Tai kur geriau mokytis taikomosios matematikos VU ar VDU?

 

 Mokytis tai manau aišku kur, diploma gaut kitoj vietoj lengviau, nors viskas priklauso nuo tavo norų ir pastangų...

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-14 12:24:32 | Nuoroda
AdasLv rašė:
Kabushis rašė:

 Tai kur geriau mokytis taikomosios matematikos VU ar VDU?

 

 Mokytis tai manau aišku kur, diploma gaut kitoj vietoj lengviau, nors viskas priklauso nuo tavo norų ir pastangų...

 Iš tų dviejų pasirinkimų palikčiau VU net nesvarstydama. :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą