Geodezija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-14 20:34:54 | Nuoroda

aplamai VGTU yra blogis. Jei nemokama, tai dar pofik, bet jei moket, tai neamtau uz ka ten reiktu

Žinutė parašyta: 2009-06-14 20:42:04 | Nuoroda

bembinas, manau, kad apie kiekviena universiteta ar kolegija, taip pasakytum =)

Žinutė parašyta: 2009-06-14 20:54:04 | Nuoroda

apie vgtu galiu daug pasakyt, nes daug zinau. Ner praktikos, ner irankiu, medziagu, labarotoriniais, prietaisai primityvus, destytojai buki, viska daro ant durniaus, buna kartais laborai, kai lyg ir yra laboras, bet tam laborui irankiu ner, tai destytuvas paveiksliukus parodo ir sueina. Uz tai moket neapsimoketu, jei jau moki, tai uz kokybiska preke.

Žinutė parašyta: 2009-06-14 21:13:13 | Nuoroda

Nenoriu pirestaraut, kadangi pati praktikos neturiu, tik pazįstamus, taciau, manau, kaip kokia specialybe. Be to, kiekvienas universitetas turi siokiu ar tokiu minusu, taip pat ir privalumu.

Žinutė parašyta: 2009-06-14 21:31:24 | Nuoroda

Aš pati jau baigiu pirmą kursą,bet nemanau,akd čia yra toks blogis,kaip kad sakai...
Aišku,čia tikrai daug neteisybės,bet kas mokos ir nori kažką išmokt tikrai geras universitetas...

Pritariu,kad tarkim laboratorijose naudojam įranga yra sena,bet kam tau tos naujos įrangos atlikt tarkim fizikos laboram, ar chemijos? koks skirtumas ant kokios plu\ytelės tu ten kaitinsi,senos ar naujos? 

Žinutė parašyta: 2009-06-14 21:45:32 | Nuoroda

tai tu palauk, kol bus normaliu mokslu laborai, tai va ten ir viska pamatysi. cia fizikos, matematikos, tai sudas, laiko gaisinimas. mano brolis studina statybos inzinerija, tevas ir ten pat studino, tai brolis mokinasi is tu paciu knygu, tu paciu irankiu, ta pacia medziaga. daug kur knygos rusiskos(aukstesniuose kursuose). tai va sake mokinasi ten kazka, kur jau senai tai nebetaikoma ir nieks nebedirba pagal ta metodika, paskuh buna, kad baigia univera nueina i darboviete ir nesupranta, kas ten per aparatai, kaip cia dirbti. apie praktika tai patylesiu, kai reik auditorijas sluot:D

Žinutė parašyta: 2009-06-14 22:07:03 | Nuoroda

Palauk palauk, tai koks skirtumas iš kokios knygos tu tą matkę mokysies,naujos ar senos,esmė tai ta pati... formulės ir metodika tai nesikeičia...
Pritariu,kad tarkim mum, geodezininkam, kai reikia dirbt su nivelyru ar teodolitu tai jie seni, bet gausi naujus,kai dirbsi, viską išmokt gali..

Ir žodžiu,čia tema vadinas GEODEZIJA, o ne VGTU + ir -...  Jei nori apie tai diskutuot tai susu\ikurk tokia tamą ir prašom, diskutuok ten kiek nori...

Žinutė parašyta: 2009-06-15 10:50:34 | Nuoroda

I totAlly agree with gitunia =D klausyk, o su kokiais balais tu istojai praeitais metais? :)

Žinutė parašyta: 2009-06-15 17:30:35 | Nuoroda

Ai,mano tai nebuvo labai geri rezultatai...
Matematika 65%
Lietuviu 21%
Anglu metinis A lygiu 8
Fizika metinis B lygiu 10

Tai va,bet įstojau beveik paskutiniu nr... ;)

Žinutė parašyta: 2009-06-16 16:11:17 | Nuoroda

gitunia, is mano puses ziurint, dar visai normaliai :) o i nemokama pataikei, kelintu nr buvai rasius geodezija? :)

Žinutė parašyta: 2009-06-16 16:34:07 | Nuoroda

Į nemokomą... O rašiau 3nr,nors žinojau,akd į du pirmus tikrai neįstosiu,rašiau nes reikėjo kažkaip gi užpildyt vietas :))
Dabar tiksliai nepamenu,bet mūsų lyg ir 80 iš viso priimė,tai įstojau 54 nr... tiksliai nepamenu...  Bet jau taip į galą... :)

Žinutė parašyta: 2009-06-16 17:02:05 | Nuoroda

kai istoji, jau nebe esme, kelintu numeriu, manua :) tada tik dziaugies sekme :) o kaip sekasi mokytis, patenkinta pasirinkta profesija? :)

Žinutė parašyta: 2009-06-16 17:10:27 | Nuoroda

Pripažįstu,kad mano egzaminų rezultatai nebuvo tokie jau geri,bet įstojau ir db tai visiškai nebesvarbu ;) 
Man įdomu iš tikro... ;) Laukiu praktikos,kuri bus liepą... ;) 

Tai va,jei jau įstosi tai jei reiks tikrai padėsiu ;)

Žinutė parašyta: 2009-06-16 17:58:02 | Nuoroda

xi, pagalba viska pravers. gerai, kad dar yra tokiu zmogeliuku :) na, as tai ja rasysiu entru numeriu, nezinau dar, kaip cia bus, nors tikrai neatsisakyciau i ja istot, jei i pirma nepateksiu :)

Žinutė parašyta: 2009-06-16 18:02:55 | Nuoroda

O ką rašysi 1nr? 

Žinutė parašyta: 2009-06-16 18:37:10 | Nuoroda

kratotvarka :}

Žinutė parašyta: 2009-06-16 18:37:36 | Nuoroda

krastotvarka

Žinutė parašyta: 2009-06-16 18:45:57 | Nuoroda

O čia kur? 

Žinutė parašyta: 2009-06-17 13:21:37 | Nuoroda

cia zemkej butu :)

Žinutė parašyta: 2009-06-23 01:14:17 | Nuoroda

Kas pasake kad nereikia chemijos? :-) Mes irgi kai stojome galvojom visi kad nereiks chemijos, bet pasirodo antram pusmetyje jinai buvo...;/ aisku ten kas mokykloj bent kiek ja kirto tai ir dbr nebus manau jokiu dideliu probelmu nes ten tik 2 kreditai ir siaip nera sunku :-) vat, o jeigu kalbant apie bala tai jame tikrai nesiskaiciuoja viskas. Na apie geodezijos moduli ir kas bus galite pasiskaityti: medeine.vgtu.lt/programos/programa.jsp?f ak=3&;prog=6549901&sid=D&rus=U .O del fizikos tai fizika VGTU yra sunki ir jos reikia, na bet geodezijoj yra papildomu salygu ten visokiu, priklauso koks destytojas :-)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą