VU KOM'fakas - Leidyba
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-09 18:25:53 | Nuoroda

susipažinkit su būsimais tėveliais komfake :))

www.komfakas.lt/komfake/aktualijos/apie-tuos-kuriems-fuksas-ne-dzin

Žinutė parašyta: 2009-07-09 19:57:47 | Nuoroda

Siekdamas teikti operatyvesnę informaciją stojantiesiems ir studentams Komunikacijos fakultetas atidarė sąskaitą „Skype“ pokalbių programoje. Nuo šiol visi besidomintys Komunikacijos fakulteto studijomis ir studijuojantys užklausas gali siųsti „Skype“ adresu komunikacijos.fakultetas.

Informacija per „Skype“ teikiama darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. Esant galimybei, informacija teikiama ir vakarais tarp 19-22 val. (pasitikrinkite, ar www.kf.vu.lt tinklapyje ties "Skype" nuoroda yra zalia).

Norint pateikti klausimą „Skype“ programa, VU Komunikacijos fakulteto puslapyje reikia susirasti „Skype“ nuorodą (dešinėje pusėje)“ ir tada jungtis.

Iki šiol studentai klausimus užduoti galėjo tiesiogiai kreipdamiesi į darbuotoją arba parašę laišką elektroniniu paštu. Nors pastarasis variantas pasižymėjo tikslumu ir konkretumu, tačiau dėl didelio laiškų darbuotojai negalėdavo iškart atsakyti į pateiktus klausimus, informaciją dažnai tekdavo tikslinti.

Žinutė parašyta: 2009-07-15 11:04:07 | Nuoroda

jei neturi informatikos pazymio, tai skaiciuojasi 0? 

Žinutė parašyta: 2009-07-15 12:23:05 | Nuoroda

Jo

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-15 13:19:09 | Nuoroda

Rašiau 6 vietoj, bet turbūt čia nepretenduoju. Vis dėlto - leidyba mano sąraše rado vietą vien dėl super gerų atsiliepimų :)

Žinutė parašyta: 2009-07-15 15:33:56 | Nuoroda

Va, pasirodo ne tik blogai šneka

Žinutė parašyta: 2009-07-15 19:27:38 | Nuoroda

pas mane 3 nr

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-07-16 14:07:09 | Nuoroda

 Sveiki. Po  ivairiausiu permastymu visgi parasiau leidyba pirmuoju numeriu vf. Nezinau ar  atitinka tai, ka as noriu studijuoti, bet bent jau yra arciausiai to (Lietuvoje) :) Kas zino, gal pasiseks ir istosiu :) o gal ne :D

 

p.s. didele reiksme turejo tai, kad girdejau, jog nesunku mokytis :D man 12 metu mokymosi uzteko per akis :D

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 82
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Žinutė parašyta: 2009-07-16 14:33:09 | Nuoroda

parašiau aš leidybą 6tu nr atrodo, bet beveik neimanoma man ten patekti xDD

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-07-16 14:34:07 | Nuoroda

kodel labai austi balai..:)

o ka pirmu?:) 

Žinutė parašyta: 2009-07-16 15:00:33 | Nuoroda
ingoot rašė:

 Sveiki. Po  ivairiausiu permastymu visgi parasiau leidyba pirmuoju numeriu vf. Nezinau ar  atitinka tai, ka as noriu studijuoti, bet bent jau yra arciausiai to (Lietuvoje) :) Kas zino, gal pasiseks ir istosiu :) o gal ne :D

 

p.s. didele reiksme turejo tai, kad girdejau, jog nesunku mokytis :D man 12 metu mokymosi uzteko per akis :D

 Ooooi, mokytis tai tikrai nesunku, tik tos sesijos biški visą reikalą gadina, bet... nieko nėra tobulo

Žinutė parašyta: 2009-07-16 15:16:19 | Nuoroda

Koks tikslas būtų mokytis, jeigu ten viskas būtų kaip iš pieno plaukę ;D reikia gi, kad būtų ir sunkiau, kad nepamirštumėm mokytis ir tinginiais nebūtumėm. Be to man gaila, kad čia matiekės nėra. Man patinka matematika! O šiaip nemanau, kad čia įstosiu, turėčiau blogiausiu atveju į informologiją papult. Bet geriau net nespėlioti. Laukiam ;)

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-07-16 15:40:55 | Nuoroda

BUs prie pasirenkamųjų dalykų antram ar trečiam kurse statistika, galėsi rinktis

Žinutė parašyta: 2009-07-16 15:41:57 | Nuoroda

Kas čia dabar yra, nededa man tų geltonų veidukų ir aš atrodau kaip rūsti kuratorė ;D

Žinutė parašyta: 2009-07-16 15:55:36 | Nuoroda

Nu aš manau, jog vistiek čia neįstosiu, o įstosiu aukščiau kažkur :) o dėl tų veidukų tai jo, čia kažkas atsitiko ;D

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-07-16 16:11:40 | Nuoroda

Pas mane leidyba 6 numeriu :D Rašiau sarašą ne pagal tai kaip kur sunku įstoti, o pagal tai, kas man labiau patinka. :)

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 65
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 77
Žinutė parašyta: 2009-07-16 18:29:48 | Nuoroda
kunkuliuke rašė:

Pas mane leidyba 6 numeriu :D Rašiau sarašą ne pagal tai kaip kur sunku įstoti, o pagal tai, kas man labiau patinka. :)

 pas mane irgi panašiu principu :)

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-07-16 18:59:40 | Nuoroda

Leidyba pas mane 2 nr bet ketinu iskart i pirma istot tj yra viv'a.tj tikiuos nesudarysiu papildomos konkurencijos;)

Žinutė parašyta: 2009-07-16 22:01:31 | Nuoroda

Sveiki, iškilo klausimas dėl komunikacijos fakulteto specialybių. Kadangi baigus bet kurią specialybę gaunamas komunikacijos ir informacijos bakalauras, idomu, ar vėliau visiems vienodos galimybės įsidarbinti. Konkrečiau mane domina leidyba. Kokios galimybės baigus leidybą įsidarbinti renginių organizavimo sferoje? Ir gal galėtumėt plačiau papasakoti, kokiose žiniasklaidos sferose gali dirbti leidėjai?  

Žinutė parašyta: 2009-07-16 22:15:03 | Nuoroda

Tai zinoma sveika ir pasimokyti. Taciau gyvenime yra daug svarbesniu dalyku nei sedejimas prie vadovelio. O sesija per daug nebijau, nesu as jau visiska mokslo nemegeja (keistai skamba). Anyways,  nenoreciau 12-ika metu sedejus prie vadovelio dar kokius 6 sakykim teise kalti :) O leidyba kaip jau minejau rinkausi del to, kad ji yra artimiausia to, ka noreciau studijuoti (neskaitant aktorinio). Vat taip va :) O antru rasiau kurybines industrijas .

Beje, as ir visai noreciau, kad butu daugiau matematikos. Su ja viskas paprasta,sprendi ir ramu. Tiesa, is egzo gavau ne tiek kiek tikejausi, bet tai greiciausiai leme artimo netektis...

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 82
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą