VU KOM'fakas - Leidyba
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-16 22:20:52 | Nuoroda
ingoot rašė:

Tai zinoma sveika ir pasimokyti. Taciau gyvenime yra daug svarbesniu dalyku nei sedejimas prie vadovelio. O sesija per daug nebijau, nesu as jau visiska mokslo nemegeja (keistai skamba). Anyways,  nenoreciau 12-ika metu sedejus prie vadovelio dar kokius 6 sakykim teise kalti :) O leidyba kaip jau minejau rinkausi del to, kad ji yra artimiausia to, ka noreciau studijuoti (neskaitant aktorinio). Vat taip va :) O antru rasiau kurybines industrijas .

Beje, as ir visai noreciau, kad butu daugiau matematikos. Su ja viskas paprasta,sprendi ir ramu. Tiesa, is egzo gavau ne tiek kiek tikejausi, bet tai greiciausiai leme artimo netektis...

 Aktorė :) kažkada aš irgi svajojau apie aktorystę, o ir ateity mielai paaktoriaučiau kur nors, galvoju ir į universiteto teatro grupę įlysti, smagu būtų :) nes visą laiką gyvenau su dramos kolektyvais, paprastais, bet vistiek dramos. Vat... Žiūriu panašias ir specialybes pasirinkom :D pas mane kūrybinės pirmame nr.

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-07-16 22:31:35 | Nuoroda

As jau buvau apsisprendusi i aktorini stot, bet kad ten taip siemet su tuo rusiakalbiu kursu gavusi... Tiks man ir universiteto teatro grupe, gal pasimatysim? :) O apie kurybines suzinojau tik geguzes menesi, nuo tada buvau apsisprendusi jas pirmu nr rasyti, taciau veliau kazkaip persigalvojau, del pacio Komfako, galimybiu. Bet dziaugsiuos jei istosiu ir i kurybines :) 

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 82
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Žinutė parašyta: 2009-07-16 22:45:03 | Nuoroda
ingoot rašė:

As jau buvau apsisprendusi i aktorini stot, bet kad ten taip siemet su tuo rusiakalbiu kursu gavusi... Tiks man ir universiteto teatro grupe, gal pasimatysim? :) O apie kurybines suzinojau tik geguzes menesi, nuo tada buvau apsisprendusi jas pirmu nr rasyti, taciau veliau kazkaip persigalvojau, del pacio Komfako, galimybiu. Bet dziaugsiuos jei istosiu ir i kurybines :) 

 Aš džiaugsiuos, jei įstosiu į kūrybines. Apie jas jau pernai žinojau, kai dar buvo svarstoma patvirtins ar ne, net galvojau tada, gal laikyti informatikos egzaminą... jam ruoštis :) nes meteliai buvo likę, bet paskui viskas taip susiklostė, kad ta istorija pasidarė reikalingiausia, nusprendžiau, kad niekas kitas man netinka, noriu į šią specialybę :) o vat komfakas man irgi labai jau smagiai atrodo, dėl to surašiau 2 ir 3 nr komfake (informologija ir leidyba), turėčiau įstoti į informologiją, plati specialybė, tas pats bakalauras kaip industrijų, nu kažinau :) o juo labiau turėjau kitų nutikimų su informologija kas ir pastūmėjo jas parašyti iš piršto :DDD O dėl teatro tai visko gali būti! jeigu tik priims mane kas nors ;)

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-07-16 22:55:23 | Nuoroda

Smagu, kai zmones apsisprende ir siekia savo tikslu :) 

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 82
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Žinutė parašyta: 2009-07-16 23:26:00 | Nuoroda
ingoot rašė:

Smagu, kai zmones apsisprende ir siekia savo tikslu :) 

 Jo, man irgi patinka, kai žmonės žino, ko nori :) bet pačiai ne visada taip pavyksta. Nors jeigu turiu tikslą, jo siekiu tol, kol noriu jo siekti :D būna dažnai pasikeičia nuomonė. O šiaip, kaip sako, studijuok tik turėdamas tikslą!

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-07-17 00:01:46 | Nuoroda
Džozefina rašė:

Sveiki, iškilo klausimas dėl komunikacijos fakulteto specialybių. Kadangi baigus bet kurią specialybę gaunamas komunikacijos ir informacijos bakalauras, idomu, ar vėliau visiems vienodos galimybės įsidarbinti. Konkrečiau mane domina leidyba. Kokios galimybės baigus leidybą įsidarbinti renginių organizavimo sferoje? Ir gal galėtumėt plačiau papasakoti, kokiose žiniasklaidos sferose gali dirbti leidėjai?  

 Galimybės įsidarbinti nevienodos vien dėl to, kad diplome būna parašyta, kokią specialybę baigei, taigi tas komunikacijos ir informacijos bakalauras įgyja šiokią tokią specializaciją :) Renginių organizavimui, manau, labiau tiktų kultūros vadyba, bet vėlgi jei domina knygų pristatymai, mugės ir etc. tai tinka ir leidyba. Bet kokiu atveju, čia jau mano subjektyvia nuomone, gali baigt nors ir teisę, bet įkurt savo firmą ir vest tuos renginius dieną naktį, reikia tik noro :)

Žinutė parašyta: 2009-07-17 19:51:47 | Nuoroda

ooo matau cia yra mano Sielos Draugiu :D man irgi prie sirdies vaidyba, todel ir norejau kurybingu studiju, idomiu, veikliu... :) todel ir pasirinkau Leidyba :) beje, jei atsirastu galimybe butinai isirasyciau i koki aktorini bureli :)

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-07-17 20:29:07 | Nuoroda

aš leidybą rašiau 3 nr.

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 29
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2009-07-17 21:20:17 | Nuoroda
karusele rašė:
Džozefina rašė:

Sveiki, iškilo klausimas dėl komunikacijos fakulteto specialybių. Kadangi baigus bet kurią specialybę gaunamas komunikacijos ir informacijos bakalauras, idomu, ar vėliau visiems vienodos galimybės įsidarbinti. Konkrečiau mane domina leidyba. Kokios galimybės baigus leidybą įsidarbinti renginių organizavimo sferoje? Ir gal galėtumėt plačiau papasakoti, kokiose žiniasklaidos sferose gali dirbti leidėjai?  

 Galimybės įsidarbinti nevienodos vien dėl to, kad diplome būna parašyta, kokią specialybę baigei, taigi tas komunikacijos ir informacijos bakalauras įgyja šiokią tokią specializaciją :) Renginių organizavimui, manau, labiau tiktų kultūros vadyba, bet vėlgi jei domina knygų pristatymai, mugės ir etc. tai tinka ir leidyba. Bet kokiu atveju, čia jau mano subjektyvia nuomone, gali baigt nors ir teisę, bet įkurt savo firmą ir vest tuos renginius dieną naktį, reikia tik noro :)

 Tai čia faktas, kad viskas priklauso nuo žmogaus :) Bet tarkim leidybos aprašyme parašyta, kad absolventai gali dirbti žiniasklaidos institucijose. Vat man ir įdomu, kur jie galėtų įsidarbinti? (atmeskim tą faktą, kad viskas priklauso nuo žmogaus, o ne specialybės :) ) Gal žinai kokių realių pvz? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-19 18:47:16 | Nuoroda
Oazee rašė:

ooo matau cia yra mano Sielos Draugiu :D man irgi prie sirdies vaidyba, todel ir norejau kurybingu studiju, idomiu, veikliu... :) todel ir pasirinkau Leidyba :) beje, jei atsirastu galimybe butinai isirasyciau i koki aktorini bureli :)

 O, tai smagu  bet pas amne leidyba tik 3 nr. Man rodos blogiausiu atveju po KI, aš pateksiu į informologiją. Bet būrelis matyt tik vienas  gal matysimės!

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-07-19 19:12:13 | Nuoroda

Aha, jau kas rašo, tai rašo visas keturias:KI,informologija, leidyba ir viv'as ;D 

Žinutė parašyta: 2009-07-19 21:22:35 | Nuoroda
Išprotėj rašė:

Aha, jau kas rašo, tai rašo visas keturias:KI,informologija, leidyba ir viv'as ;D 

 pas mane vivas kažkaip nusigrūdo tolėliau :)

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-07-19 21:45:42 | Nuoroda

Oaze, smagu, kai bendraminciai susiburia i viena vieta. Reik tiketis priims mus i bureli (savaime suprantama visu pirma reikai sitoti).

Na, o VIV'as pas mane kazkaip nepakliuvo i sarasus. Matyt todel kad per mazai apie ji zinojau. Tiesa sakant ne ka daugoiau nei apie informologija... Is tiesu dabar siektiek noreciau pakoreguoti sarasa, bet jau velu :) Anyways, tikiuos istoti i pirmus 2 ir nesukti sau galvos :) 

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 82
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Žinutė parašyta: 2009-07-19 21:54:46 | Nuoroda

kokios tos tavo dvi pirmos svajonės, jei ne paslaptis :)?

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 29
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2009-07-19 22:06:39 | Nuoroda

Nevadinciau tai svajonemis, kadangi svajone vis dar lieka aktorinis. Bet esant tokiai situacijai labai noreciau istoti i Leidyba arba Kurybines industrijas. Aj, tiesa neseniai paziurejau lambpo savo kb, tai didziausias i 3 vieta :D Apmaudu :D 

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 82
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Žinutė parašyta: 2009-07-19 22:07:45 | Nuoroda

tai kiekvienai specialybei skirtingai tas kb...

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 29
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2009-07-19 22:09:39 | Nuoroda

Zinau, tiesiog apmaudu, kad auksciausias  ne toms, i kurias labiausiai noriu istoti. O ka tu rasei i pirma trejetuka? 

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 82
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Žinutė parašyta: 2009-07-19 22:13:32 | Nuoroda

žurnalistika, kūrybinės industrijos,leidyba :) tikiuosi į pirmą įstoti. gyvenimo svajonė. nuo 5 klasės :p

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 29
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2009-07-19 22:40:23 | Nuoroda

O, kaip faina. As ir norejau, kazkur tai iki 11 klases, taciau persigalvojau. Bet kuriuo atveju mano manymu tai sauni specialybe, tiesiog manau, kad geriau zurnalistika pasiimti magistru, bet cia tik mano nuomone. Visada jauciu sioki toki pavyda :) tiems, kurie stoja i zurnalistika. Na, panasu, kad gal pasimatysim komfake, jei abiem pavyks :)  

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 82
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Žinutė parašyta: 2009-07-19 22:46:21 | Nuoroda

bet žurnalistika vienintėlė iš komfako vyksta centre paskaitos :) tik kartais gal saulėteky...

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 29
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 75
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą