MRU teisė ir valdymas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-29 14:50:50 | Nuoroda

Sveiki. Ar daug yra planuojančių stoti į šią specialybę? Kaip manot, ar užteks 16.90 į mokamą?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-29 14:58:31 | Nuoroda

Aš čia planuoju. Kaip manot, užteks 19, 22 į MRU vf??

Žinutė parašyta: 2009-06-29 15:02:31 | Nuoroda

Sveikinu su rezultatais :) Turėtų pakakti. Šiais metais daug kas traukia į užsienį. Tiksliau kaip niekad daug. Kadangi anksčiau skaičiau, kad nori į teisę VU, gali bandyt net ir ten. O mano viltis į vf sužlugdė istorija, kuriai skyriau tiek dėmesio...

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-29 15:04:13 | Nuoroda
Jaunoji rašė:

Sveikinu su rezultatais :) Turėtų pakakti. Šiais metais daug kas traukia į užsienį. Tiksliau kaip niekad daug. Kadangi anksčiau skaičiau, kad nori į teisę VU, gali bandyt net ir ten. O mano viltis į vf sužlugdė istorija, kuriai skyriau tiek dėmesio...

 Kažin, ar užtektų VU teisei tiek istorijos, būtų be galo nuostabu. Kažkaip labai tikuos, jog bent MRU užteks. O kaip tavo visi rezultatai?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-29 15:12:55 | Nuoroda

Vis vien bandyk stoti į VU, o antru nr rašyk MRU. Kas žino, gal įstosi į VU :)

Žinutė parašyta: 2009-06-29 15:19:09 | Nuoroda
EzoTao rašė:
Jaunoji rašė:

Sveikinu su rezultatais :) Turėtų pakakti. Šiais metais daug kas traukia į užsienį. Tiksliau kaip niekad daug. Kadangi anksčiau skaičiau, kad nori į teisę VU, gali bandyt net ir ten. O mano viltis į vf sužlugdė istorija, kuriai skyriau tiek dėmesio...

 Kažin, ar užtektų VU teisei tiek istorijos, būtų be galo nuostabu. Kažkaip labai tikuos, jog bent MRU užteks. O kaip tavo visi rezultatai?

 Matai, Tavo kiti gan neblogi rezultatai. Tas turėtų padėti. Nors, kai dabar krepšeliais viskas paremta, tai neaišku. Bet laikyk špygas :)) O mano rezultatai mane labai nuvylė. Tik lietuvių gavau daugiau nei norėjau - 79, nors būčiau laiminga gavus 70. Bet tas džiaugsmas menkas palyginus su istorijos balais. Mano žinios vertos daug daug daugiau. Bet čia gal giminės bruožas, nes puskei pernai panašiai buvo. Na, o anglų net nežinau, kaip vertint. Tikėjausi 90+, gavau 88

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-29 15:24:56 | Nuoroda
Argentum rašė:

Vis vien bandyk stoti į VU, o antru nr rašyk MRU. Kas žino, gal įstosi į VU :)

 Svarbu, kad įstočiau į teisę nemokamą Vilniuj ir viskas :) Taip ir rašysiu, kaip tu patarei :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-29 15:25:02 | Nuoroda
Argentum rašė:

Vis vien bandyk stoti į VU, o antru nr rašyk MRU. Kas žino, gal įstosi į VU :)

 Svarbu, kad įstočiau į teisę nemokamą Vilniuj ir viskas :) Taip ir rašysiu, kaip tu patarei :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-29 15:25:05 | Nuoroda
Argentum rašė:

Vis vien bandyk stoti į VU, o antru nr rašyk MRU. Kas žino, gal įstosi į VU :)

 Svarbu, kad įstočiau į teisę nemokamą Vilniuj ir viskas :) Taip ir rašysiu, kaip tu patarei :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-29 15:25:06 | Nuoroda
Argentum rašė:

Vis vien bandyk stoti į VU, o antru nr rašyk MRU. Kas žino, gal įstosi į VU :)

 Svarbu, kad įstočiau į teisę nemokamą Vilniuj ir viskas :) Taip ir rašysiu, kaip tu patarei :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-29 15:25:07 | Nuoroda
Argentum rašė:

Vis vien bandyk stoti į VU, o antru nr rašyk MRU. Kas žino, gal įstosi į VU :)

 Svarbu, kad įstočiau į teisę nemokamą Vilniuj ir viskas :) Taip ir rašysiu, kaip tu patarei :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-29 15:26:05 | Nuoroda

Oho, kad pavariau :D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-29 15:28:44 | Nuoroda
Jaunoji rašė:
EzoTao rašė:
Jaunoji rašė:

Sveikinu su rezultatais :) Turėtų pakakti. Šiais metais daug kas traukia į užsienį. Tiksliau kaip niekad daug. Kadangi anksčiau skaičiau, kad nori į teisę VU, gali bandyt net ir ten. O mano viltis į vf sužlugdė istorija, kuriai skyriau tiek dėmesio...

 Kažin, ar užtektų VU teisei tiek istorijos, būtų be galo nuostabu. Kažkaip labai tikuos, jog bent MRU užteks. O kaip tavo visi rezultatai?

 Matai, Tavo kiti gan neblogi rezultatai. Tas turėtų padėti. Nors, kai dabar krepšeliais viskas paremta, tai neaišku. Bet laikyk špygas :)) O mano rezultatai mane labai nuvylė. Tik lietuvių gavau daugiau nei norėjau - 79, nors būčiau laiminga gavus 70. Bet tas džiaugsmas menkas palyginus su istorijos balais. Mano žinios vertos daug daug daugiau. Bet čia gal giminės bruožas, nes puskei pernai panašiai buvo. Na, o anglų net nežinau, kaip vertint. Tikėjausi 90+, gavau 88

O tai kiek už istoriją??

Žinutė parašyta: 2009-06-29 16:03:45 | Nuoroda

kaip manote,ar patekčiau su 17,9 į teisės ir valdymo mokamas studijas?

  • Istorija / VBE 65
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 55
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-29 16:34:00 | Nuoroda
Nostalgija999 rašė:

kaip manote,ar patekčiau su 17,9 į teisės ir valdymo mokamas studijas?

 Tai kad tu ir į nemokamas turbūt patenki.

Žinutė parašyta: 2009-06-29 16:55:13 | Nuoroda

Ar su 18,38 imanoma i teise ir valdyma vf?

  • Istorija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 59
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2009-06-29 18:35:33 | Nuoroda

abejoju,ar "tilpčiau" į tokią vietą

  • Istorija / VBE 65
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 55
Žinutė parašyta: 2009-06-29 18:43:03 | Nuoroda

VISIEMS: apie 17 balų yra pereinamasis į teisę vf, teisę ir valdymą vf, todėl įstosit, manau. :) Aš irgi ketinu čia. Tik vienas KLAUSIMAS: Kas geriau - teisė ar teisė ir valdymas? Gal pastarąjį studijuoti nėra taip sausa, kaip vien teisę? Vis negaliu apsispręsti, ar gryną teisę ir teisę ir valdymą. HELP. :)

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2009-06-29 18:57:56 | Nuoroda

Tautvydai. Krepselis socialiniu mokslu jau skaityk tavo, i MRU istosi tikrai, bet bandyk ir i VU. Idomu as gausiu krepseli su 18.64?

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-29 19:00:24 | Nuoroda
donatus rašė:

VISIEMS: apie 17 balų yra pereinamasis į teisę vf, teisę ir valdymą vf, todėl įstosit, manau. :) Aš irgi ketinu čia. Tik vienas KLAUSIMAS: Kas geriau - teisė ar teisė ir valdymas? Gal pastarąjį studijuoti nėra taip sausa, kaip vien teisę? Vis negaliu apsispręsti, ar gryną teisę ir teisę ir valdymą. HELP. :)

 Jo jo, mano balas yra 19, 22, tai vf tikrai turėčiau į tą MRU įstot, bet ta pati problema pas mane: teisė ar teisė ir valdymas. Pastaroji nėra taip sausa (ten ir ekonomikos, ir vadybos kursai yra), o teisėj tik teisė bei jos istorija. Jei nori tik konsultuot teisiniais klausimais, stok į valdymą, jei būt teisininku, advokatu ir pan - tik į teisę. Todėl ją turbūt ir rašysiu, be valdymo :) Kas kaip galvojat?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą