Koks jūsų charakterio tipas?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-08-28 15:54:38 | Nuoroda
aurete rašė:
Ragutis rašė:

Įdomu, ar panoms nekyla problemų dėl intravertiškumo?

 Tai aišku geriau jei mergina intravertė, kad vaikinas būtų ekstravertas ir tada jokiu problemu nėra, nes vienas daugiau kalba, o kitas daugiau klauso ir tiek..

Jo, bet ne tai aš turėjau omeny. Sakykim, įvairiuose susibūrimuose, kompanijose ir t.t., nes panos stereotipiškai mąstant turėtų būti plepūs sutvėrimai :). Vienam forume moteris skundėsi, kad jos nemėgsta kolegės, nes jai nepatinka šnekučiuotis apie visokius menkniekius ir pan. ;D

  • Fizika / VBE 82
  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 51
Žinutė parašyta: 2009-08-29 09:55:35 | Nuoroda
Ragutis rašė:
aurete rašė:
Ragutis rašė:

Įdomu, ar panoms nekyla problemų dėl intravertiškumo?

 Tai aišku geriau jei mergina intravertė, kad vaikinas būtų ekstravertas ir tada jokiu problemu nėra, nes vienas daugiau kalba, o kitas daugiau klauso ir tiek..

Jo, bet ne tai aš turėjau omeny. Sakykim, įvairiuose susibūrimuose, kompanijose ir t.t., nes panos stereotipiškai mąstant turėtų būti plepūs sutvėrimai :). Vienam forume moteris skundėsi, kad jos nemėgsta kolegės, nes jai nepatinka šnekučiuotis apie visokius menkniekius ir pan. ;D

 Taigi kompanijose irgi visokių  žmonių reikia. Kas gi bus jei visi norės vien šnekėt. Manau kaiptik kai šneki tada, kai turi ką įdomaus ir gero pasakyt tai tave kaip tik gali labiau mėgti už tai. Ką jau padarysi, kad neatitinku aš tų tavo stereotipų

Žinutė parašyta: 2009-08-29 11:10:13 | Nuoroda
aurete rašė:
Ragutis rašė:
aurete rašė:
Ragutis rašė:

Įdomu, ar panoms nekyla problemų dėl intravertiškumo?

 Tai aišku geriau jei mergina intravertė, kad vaikinas būtų ekstravertas ir tada jokiu problemu nėra, nes vienas daugiau kalba, o kitas daugiau klauso ir tiek..

Jo, bet ne tai aš turėjau omeny. Sakykim, įvairiuose susibūrimuose, kompanijose ir t.t., nes panos stereotipiškai mąstant turėtų būti plepūs sutvėrimai :). Vienam forume moteris skundėsi, kad jos nemėgsta kolegės, nes jai nepatinka šnekučiuotis apie visokius menkniekius ir pan. ;D

 Taigi kompanijose irgi visokių  žmonių reikia. Kas gi bus jei visi norės vien šnekėt. Manau kaiptik kai šneki tada, kai turi ką įdomaus ir gero pasakyt tai tave kaip tik gali labiau mėgti už tai. Ką jau padarysi, kad neatitinku aš tų tavo stereotipų

 Blemba tai ne mano stereotipai ir nesakau, kad tai man nepatinka ;D. Tiesiog svarstau... :)

  • Fizika / VBE 82
  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 51
Žinutė parašyta: 2009-08-30 11:55:17 | Nuoroda

mano ESFJ. kaip ten kazkas minejote del menkniekiu snekejimo. taip pat nemegstu tusciu pliurpalu

Žinutė parašyta: 2009-08-31 12:26:31 | Nuoroda
Ragutis rašė:
aurete rašė:
Ragutis rašė:
aurete rašė:
Ragutis rašė:

Įdomu, ar panoms nekyla problemų dėl intravertiškumo?

 Tai aišku geriau jei mergina intravertė, kad vaikinas būtų ekstravertas ir tada jokiu problemu nėra, nes vienas daugiau kalba, o kitas daugiau klauso ir tiek..

Jo, bet ne tai aš turėjau omeny. Sakykim, įvairiuose susibūrimuose, kompanijose ir t.t., nes panos stereotipiškai mąstant turėtų būti plepūs sutvėrimai :). Vienam forume moteris skundėsi, kad jos nemėgsta kolegės, nes jai nepatinka šnekučiuotis apie visokius menkniekius ir pan. ;D

 Taigi kompanijose irgi visokių  žmonių reikia. Kas gi bus jei visi norės vien šnekėt. Manau kaiptik kai šneki tada, kai turi ką įdomaus ir gero pasakyt tai tave kaip tik gali labiau mėgti už tai. Ką jau padarysi, kad neatitinku aš tų tavo stereotipų

 Blemba tai ne mano stereotipai ir nesakau, kad tai man nepatinka ;D. Tiesiog svarstau... :)

 O aš tik stengiuos tau padėt svarstyt

Žinutė parašyta: 2009-10-04 23:54:11 | Nuoroda

ESFJ

Žinutė parašyta: 2009-10-08 22:32:57 | Nuoroda

INFJ šiam tipui puikiai tinka psichologija, kurią ir noriu studijuot

Žinutė parašyta: 2009-11-12 22:48:16 | Nuoroda

ENFP  aš

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-11-15 10:36:17 | Nuoroda

Kai pirmą kart dariau šį testą, t.y. prieš kelias savaites rezultatas buvo: INFP
Prieš savaitę - INTP
Ir va šiandien pasidariau trečią kartą, gavau INTP. Tai vis dėlto mano tipas INTP :D 

Žinutė parašyta: 2009-11-21 17:27:12 | Nuoroda

ESFP ;D yra tiesos, bet daug kur ir klaidinga ;p 

Žinutė parašyta: 2010-07-08 20:37:33 | Nuoroda

aš kritiškasis INTJ tipas. :D tas intavertiškumas merginom yra geras dalykas tikrai :D sakot plepumas? tinkami žmonės ir aplinka tada bus ir tas plepumas :) 

Žinutė parašyta: 2010-07-08 21:10:47 | Nuoroda

Neblogas testas :) Esu ISTJ tipo (kaip pastebejau siame forume tik 1 ar 2 tokie buvo ;/ ). Labai daug kas atitiko, tikrai. Super :D 

  • Biologija / VBE 88
  • Chemija / VBE 88
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2010-07-08 21:30:06 | Nuoroda

INFJ

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-08 21:39:54 | Nuoroda

Kiek kartu bedariau, sitas gavausi charakteris.info/infp-tipas Bet paskaiciau ir kitu tipu aprasymus, tai kiekvienam vis tiek truputi saves atpazistu... Zmogus tikriausiai per sudetingas, kad ji i keturias raides butu galima suskirstyt :)

Žinutė parašyta: 2010-07-09 02:44:39 | Nuoroda

ESTJ tipas :) Nu tiesos tikrai yra ir gan nemažai ;)

  • Fizika / VBE 56
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 33
  • Matematika / VBE 70
Žinutė parašyta: 2010-07-18 17:33:39 | Nuoroda

Sveikas, Raguti :) mano gavosi ISTP, bet tiesa sakant, paskaicius atrodo, kad raso nesamones :) nors siaip testas toks gana issamus. Kam idomu tokie dalykai tai galit pabandyt paziuret cia: www.likimas.lt/asmenybe-pagal-gyvenimo-kelio-skaiciu/ , bent jau man tai daug tiksliau raso negu cia, nors nera jokiu klausimu, isskyrus gimimo data :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-18 18:48:52 | Nuoroda

INTJ daug tiesos...gal net per daug

Žinutė parašyta: 2010-07-18 19:01:45 | Nuoroda

ENTJ. sakyčiau aprašymas ganėtinai atitinka.

ten taip pat rodo kiekvieno bruožo (raidės) stiprumą procentais, o kur rasti ką konkreti raidė reiškia?

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 83
  • Matematika / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Žinutė parašyta: 2010-07-18 19:28:40 | Nuoroda

ENFP ne pirmą kartą darau, bet rezultatas tas pats. bet manęs kažkaip neatitinka ;D yra panašamų nemažai, bet ir grubių netikslumų,pvz sako, kad perfekcionistė, aš atvirkštinis to variantas; arba, kad dažnai keičiu partnerius - nop; didžiuliu entuziazmu irgi nepasižymiu. aišku, yra tiesos, bet tokio ilgio aprašyme betkuris sau kažką artimo rastų. Žodžiu, netikiu aš tais testais :>

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-18 19:32:34 | Nuoroda

ESFJ gavos :)

  • Istorija / VBE 55
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 63
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 60
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą