KTU automatika ir valdymas.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-28 20:14:53 | Nuoroda

Mielas stojantysis / Miela stojančioji,

informuojame, kad baigėsi bendrojo priėmimo pirmasis etapas. Jūs esate kviečiamas / kviečiama studijuoti:

Studijų programa: automatika ir valdymas (Kaune) (mechatroninės sistemos; procesų valdymas; transporto automatika; valdymo sistemos), NL
Aukštoji mokykla: Kauno technologijos universitetas
Finansavimo pobūdis: vf
Pageidavimo numeris: 1
 

Žinutė parašyta: 2014-05-12 21:40:21 | Nuoroda
Sveiki. Automatika ir valdymas KTU domina ir mane. Rašysiu į pirmą vietą. Tačiau iškilo keletas klausimų, į kuriuos labai norėčiau sulaukti atsakymų iš studijuojančių šią specialybę ;) 1. Aš programavimo mokykloje nesimokiau. Ar dėl to gali iškilti didelių sunkumų? Ar studijuojant viskas bus mokoma nuo pagrindų ir bus nesunku perprasti tą programavimą? 2. Ar labai sunku mokytis? Ta prasme, ar būna taip, kad dėstytojas aiškina, o grupėje vos vienas, kitas supranta? :D 3. Ar prieš stojant į automatiką, reikia turėti kažkokią "kibirkštėlę"? Ta prasme, jau mokėti šiokių tokių elektronikos pagrindų ar kažko panašaus ir žinoti, kad tai tikrai tau? 4. Kaip dėstytojai? Draugiški? Patariantys ar tiesiog pasakantys ką reikia ir nusipjaunantys į visą kitą? 5. Ar įdomu studijuoti? Įtraukia? 6. Ar sunku neiškristi? Tai va, tokie klausimai. Labai norėčiau sulaukti į juos atsakymų. Nuo jų galbūt priklauso mano ateitis! P.S. Dar vienas LABAI svarbus klausimas: KAIP IR KOKIUS IŠLAIKĖTE EGZAMINUS, ĮSTOJOTE MOKAMAI AR NE? Nes šiais metais keičiasi konkursinio balo skaičiavimas, tai negalima pasikliauti praeitų metų konkursiniais balais. Iš anksto ačiū už atsakymus ;)
Žinutė parašyta: 2018-04-02 08:27:40 | Nuoroda

technologijos su kiekvienais metais vis labiau ima viršų, tai tikrai kažką į tą pusę verta studijuoti. kiek prietaisų atsiranda mūsų kasdienybėje, jau ne tik servisai ir įmonės turi, bet ir paprasti namų ūkiai visokius kompresorius ir t.t.  www.kompresoriucentras.lt/kompresoriu-remontas/ 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą