VU eko/ MRU finansu eko
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-16 10:44:53 | Nuoroda

Sorry, jei jau buvo panasios temos,  bet man tai LABAI aktualus klausimas.  egu rezultatai geri, tureciau istot ir ten ir ten, uzpildziau jau prasyma ir pirmu nr parasiau MRU, bet dbr abejot pradejau, ir nezinau, keisti ar ne. gal jus galit padet, paargumentuot? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-16 13:09:15 | Nuoroda

Man balų taip pat užtenka ir ten ir ten, taip pat pirmu nr parašiau MRU.

VU kryptį rinksies tik po 2 metų, o MRU iš karto viskas nuo finansų prasidės.

Taip pat visiem girdėti prasti atsiliepimai apie VU ekonomikos studijų kokybę, pasikėlusius dėstytojus, o MRU programa visai nauja, universitetas taip pat nepalyginamai modernesnis.

Na, VU aišku prestižas, bet man aktualiau renkantis buvo gaunamos žinios, o ne užrašas ant diplomo. Bet iki šiol daugiau prašymų paduota i MRU finansų eko, nei į VU, tai žiūrėsim, gal konkursiniai balai į MRU pakils ir įstoti ten taps taip pat sunku kaip i VU.

MRU galima pigiai pavalgyti xDDD ir aišku MRU bendrabučiai geresni (:

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-07-16 18:05:06 | Nuoroda

ei, o su kokiais jus KB pretenduojat i MRU? mano, tai 19, ir as nelb uztikrinta jauciuosi

Žinutė parašyta: 2009-07-16 18:16:03 | Nuoroda

Apie VU ekonomikos studiju kokybe paistalus skleidzia tik tie kurie ten neistoja ir nesimoko. Pasaulis keiciasi, taigi netikiu kad VU stovi vietoje... MRU dar labai labai toli iki VU ne tik ziniu atzvilgiu bet ir prestizo...

Žinutė parašyta: 2009-07-16 21:53:43 | Nuoroda

Tai va būtent kad Vu yra tik prestižas..

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-07-17 11:35:56 | Nuoroda
Cloudless rašė:

Tai va būtent kad Vu yra tik prestižas..

 O MRU ir prestizo nera. :D  Ka jus gincijates nesuprantu, irodinejat kad Ford Siera uz ferari greiciau vaziuoja...

 

Man teko sneketi su kai kuriais kurie VU studina, tai viskas normalei, niekas nesiskundzia, ir studiju kokybe gereja ( ta kokybe visalaika buvo ausktesne uz MRU KTU ir tt..)

Žinutė parašyta: 2009-07-17 18:35:37 | Nuoroda

Bet ar aš gerai suprantu, kad pasirinkus nuolatinę studijų formą VU paskui studentai bus skirstomi i dieninį, vakarinį ir sesijinį tvarkaraštį? Ir jeigu įstojai žemesniu numeriu ir, nors norėjai studijuot dieniniam skyriuj, yra didelė tikimybė, kad pateksi į tarkim vakarinį, nes dieniniam nebeužteks vietų..?

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-07-17 18:47:17 | Nuoroda
agnoosia rašė:

Bet ar aš gerai suprantu, kad pasirinkus nuolatinę studijų formą VU paskui studentai bus skirstomi i dieninį, vakarinį ir sesijinį tvarkaraštį? Ir jeigu įstojai žemesniu numeriu ir, nors norėjai studijuot dieniniam skyriuj, yra didelė tikimybė, kad pateksi į tarkim vakarinį, nes dieniniam nebeužteks vietų..?

 pasakyk, kad juokauji.. jei buciau zinojus, net nebuciau rasius vu ekonomikos:D bet kadangi mano balas zemas, tai didele tikimybe, kad cia neistosiu..:D

Žinutė parašyta: 2009-07-17 18:51:03 | Nuoroda
  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-07-17 18:51:37 | Nuoroda

perskaitykit ir pasakykit ar aš taip supratau tą pirmą punktą?

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-07-17 18:54:57 | Nuoroda

deja, tu teisingai supratau.. mano nuomone, tikrai neatsiras daug studentu, savo noru, norintys mokytis vakarais ar per sesijas...

Žinutė parašyta: 2009-07-17 18:56:10 | Nuoroda

bet tai nesamone, istoji su krepseliu ir tave permeta i vakarini? kazkoks pravalas.. .

  • Informacinės technologijos / VBE 32
  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 73
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 36
Žinutė parašyta: 2009-07-17 18:58:54 | Nuoroda

o tai dar geriau, jei permeta i sesijini,  tai tas pats, kas neakivaizdinis, blm, kokios nesamones..

Žinutė parašyta: 2009-07-17 19:03:19 | Nuoroda

dabar džiaugiuos, kad MRU pirmoj vietoj parašiau.. xD o jau buvau pradėjus mąstyt apie prašymo keitimą paskutinę dieną..

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-17 20:37:46 | Nuoroda

pagal logika tai tie, kurie jau gaus krepseli ekonomikoj tai ir mokysis dieniniam, jei kitaip nenores. Kadangi vf vietu yr 156, berods, o 170 studentu mokysis dieniniam, tada nemanau,kad metys is priekio saraso. cia realiau,kad metys tuos,kurie istos i mokama.

Žinutė parašyta: 2009-07-17 20:43:49 | Nuoroda
angel_g1rl rašė:

pagal logika tai tie, kurie jau gaus krepseli ekonomikoj tai ir mokysis dieniniam, jei kitaip nenores. Kadangi vf vietu yr 156, berods, o 170 studentu mokysis dieniniam, tada nemanau,kad metys is priekio saraso. cia realiau,kad metys tuos,kurie istos i mokama.

 protingai mastai, tikiuosi taip ir bus:)

Žinutė parašyta: 2009-07-17 20:53:12 | Nuoroda

Atsigaukit biski. :D  Stojant i vakarini yra atskiras punktas ekonomika (Paskaitos vyks vakare). CIa butu visiskas pravalas stojat i NL vf patekt i vakarines. :D Nejuokaukit tikrai isvis, is tos laukimo itampos tokiu nesamoniu prisimastot...

Žinutė parašyta: 2009-07-17 20:55:04 | Nuoroda

as kai pildziau tai buvo dienines ir vakarines prie to pacio, o ne atskirai atskirta... tai ir vu.lt raso, kad studentus skirstys i dienini, vakarini, sesijini pagal rezultatus, jei susidarys konkurencija

Žinutė parašyta: 2009-07-17 20:59:09 | Nuoroda

Tu tiesiog parasai dienini ir tave ziuri ar priema pagal dienini... rasai vakarini ir ziuri priimt ar ne i vakarini

Žinutė parašyta: 2009-07-17 21:02:17 | Nuoroda
k@r@mele rašė:

as kai pildziau tai buvo dienines ir vakarines prie to pacio, o ne atskirai atskirta... tai ir vu.lt raso, kad studentus skirstys i dienini, vakarini, sesijini pagal rezultatus, jei susidarys konkurencija

Nesamone kazkokia. :D Tikrai musu neskirstys, mes patys rinksimes. O jei netelpi i dienini ir nenori i vakarini tiesiog parasai prasyma kad nenori studijuot ir iseini, kokios problemos? :D

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą