LKKA-Taikomoji fizinė veikla
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-16 21:08:51 | Nuoroda

 Ar kas žadate čia stoti? Gal kas galėtu plačiau pakomentuoti šita specialybe  jos specifika, darbo pobūdi įsidarbinimo galimybes. Ar įdomios ir naudingos šios  studijos? Aš žadu stoti į mokama vietą ,nes mano balai yra gan žemi o į šitą specialybe nėra didelio konkurso.

 

 

Žinutė parašyta: 2009-07-16 21:41:59 | Nuoroda

as norejau rasyti sia spec.,galvojau neblogai,visuomenes sveikatos bakalauras,bet cia pasiskaiciau,kad veliau darbas bus - kuno kulturos mokytojas...  tai va

Žinutė parašyta: 2009-07-17 10:55:57 | Nuoroda

Nagi nejaugi  nėra čia bestudijuojančių šios specialybės ar baigusiu ją. Netingėkit parašykit apie ją ,nes žiauriai mažai informacijos apie šią specialybe ir jos studijas yra.  

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-17 11:12:07 | Nuoroda

Radau info apie sia specialybe,gal tau pades... www.aikos.smm.lt/aikos/programos.htm?m=program&a=displayItem&id=61211B202

Žinutė parašyta: 2009-07-17 11:19:38 | Nuoroda

 Ačiū už nuoroda ,bet aš labiau norėčiau sužinoti nuomone iš studentų kurie studijavo šia specialybe ,gaila kad nevieno nepažystu tokio, ir kaip matau šiame forume irgi jų nėra per daugiausiąL

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą