VDU sociologija, norintys stoti :)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-26 15:11:28 | Nuoroda
vitae rašė:

Na, perspektyvus būna žmogus, o ne specialybė ;) Tiesiog viskas priklauso nuo tavęs. Galima dirbti ir tyrimų centrauose, ir reklamos srityje, valstybinėse įstaigose, čia rasi daugiau apie tai:

www.facebook.com/notes/sociologai-vienykimes/kokios-perspektyvos-baigus-studijas/110669672282382

 

 aciu labai :)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2010-07-26 15:13:57 | Nuoroda
Dydė :) rašė:

kaip matau gat didelis konkursas tada buvo.. man labai idomu kiek istojusiu siais metais :) o del perspektyvu, tai su jokia specialybe tu darbo negausi, jei nesistengsi pats :) o be to niekas nezino kas bus po 4 aar 6 metu, kokios bus perspektyvos :) pvz pries 4 metus visi bernai tojo i staytba galvojo kad va cia tai niekad darbo netruks.. o dabar? :) tik patys geriausi randaa darba, tie kurie iesko :) taip kad lygiai taip pat ir su sociologija, gal ji taps populiari gal ne :) bet jei pats suksies tikrai neliksi ant ledo :) cia mano tokia nuomone :)

 na taip nuo zmogaus irgi tikrai daug kas priklauso :) o balas tai labai pakilo, dabar jau manau kad sunkiai kitamet beistosiu i nemokama :(

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2010-07-26 16:04:25 | Nuoroda
yte___ rašė:

 neradau tokios temos,kur būtų parašyta apie fuxų stovyklą.gal žinot,kur registruotis?

 jo man irgi sitas domina ;)) kada ji bus :)

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Matematika / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-07-26 16:11:23 | Nuoroda

kur planuojat gyvent? :) visos jau apsisprendusios?

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Matematika / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-07-26 16:44:17 | Nuoroda

žinau,kad fuxų stovykla bus du kartus rugsėjo mėnesį po dvi dienas.iš 2000 studentų atrinks tik 800.bet va pačios registracijos dar nete nėra,nebent sutarčių pasirašymo vietoj,bet man visai iš galvos išgaravo.o yra laikiusių anglų testą?

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 90
  • Matematika / VBE 55
Žinutė parašyta: 2010-07-26 18:14:51 | Nuoroda

Oho, balas tikrai pakilo, nes mane VDU buvo užstikrinę, kad įstosiu, bet dabar žiūriu, kad per plauką :D O tokia rami buvau... Eh, pasisekė!

Aš neapsisprendžiu dėl fuxų stovyklos... Nei noriu, nei nenoriu :) Berods galima ir internetu registruotis į ją.
 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-07-26 18:29:35 | Nuoroda

tik idomu ar siemet vietu maziau ar cia visi su labai aukstais balais subego :)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2010-07-26 19:08:45 | Nuoroda

Sakė, kad nemokamų vietų yra 30. Tai lyginant su vadyba ar kokiu administravimu - mažai. Gal todėl ir gavosi tas balas aukštokas. Pernai paskutinis į vf buvo tik 16,62.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-07-26 19:49:20 | Nuoroda
vitae rašė:

Sakė, kad nemokamų vietų yra 30. Tai lyginant su vadyba ar kokiu administravimu - mažai. Gal todėl ir gavosi tas balas aukštokas. Pernai paskutinis į vf buvo tik 16,62.

 tik 30..vaje.. o gal zinai kiek pernai buvo nemokamu vietu? 

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2010-07-27 17:07:37 | Nuoroda
yte___ rašė:

 neradau tokios temos,kur būtų parašyta apie fuxų stovyklą.gal žinot,kur registruotis?

 Smalsius ir aktyvius pirmakursius VDU Studentų atstovybė taip pat kviečia dalyvauti tradicinėje stovykloje „Subalansuotas fuxas ‘10“. Tai šventė, skirta susipažinti su universiteto vertybėmis, puikiai praleisti laiką su naujais draugais. Pirmakursiai dalyvaus įvairiose rungtyse, estafetėse ir žaidimuose, mokysis, bendraus ir pramogaus. Stovyklos vyks rugsėjo 4–5 ir 11–12 dienomis.

Stovykloje dalyvaus 400 anketas pateikusių ir VDU Studentų atstovybės atrinktų pirmojo kurso nuolatinių bakalauro studijų studentų. Norintys dalyvauti kviečiami užpildyti anketą atvykę pasirašyti sutartį su VDU arba vėliau, užsukus į VDU Studentų atstovybės interneto svetainę www.vdusa.lt. Daugiau informacijos rasite VDU Studentų atstovybės svetainėje www.vdusa.lt, asmuo kontaktams – Aistė Kniuraitė ).

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Matematika / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-08-02 11:08:39 | Nuoroda

Žiūriu, naujieji sociologai nustebę, kad labai mažai vf vietų šiemet skyrė šiai specialybei. Tai jūs džiaukitės, nes pernai vf vietų buvo tik 9.. Nors  stojimo balas buvo mažesnis,bet ir vietų buvo labai mažai.. Tačiau mūsų įstojo virš 70 :)

Žinutė parašyta: 2010-08-02 23:43:44 | Nuoroda
Agiliukas rašė:

Žiūriu, naujieji sociologai nustebę, kad labai mažai vf vietų šiemet skyrė šiai specialybei. Tai jūs džiaukitės, nes pernai vf vietų buvo tik 9.. Nors  stojimo balas buvo mažesnis,bet ir vietų buvo labai mažai.. Tačiau mūsų įstojo virš 70 :)

 rimtai buvo tik 9 vf vietos? tai tu studijuoji sociologija kaip suprantu? :)

 

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2010-08-03 00:27:40 | Nuoroda

Taip, tik 9 vietos.. Na bet nieko. Kadangi aš įstojau,kur norėjau,tai ne taip gaila ir mokėt.. Taip aš sociologiją mokausi :)

Žinutė parašyta: 2010-08-03 11:10:11 | Nuoroda
Agiliukas rašė:

Taip, tik 9 vietos.. Na bet nieko. Kadangi aš įstojau,kur norėjau,tai ne taip gaila ir mokėt.. Taip aš sociologiją mokausi :)

 Tai jo be to ir kaina nera labai didele :) na ir kaip studijos? ar idomios paskaitos? ar sunku mokytis? :)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2010-08-03 14:26:15 | Nuoroda

Na kaina kaip kaina.. O mokytis man labai patinka,dėstytojai puikū, nors buvo keli ir nelabaai faini.. :) O mokytis,žinoma, yra ką ir nemažai.. :) Galiu įspėt,kad daug skaityt reiks :)

Žinutė parašyta: 2010-08-03 14:30:14 | Nuoroda
Agiliukas rašė:

Na kaina kaip kaina.. O mokytis man labai patinka,dėstytojai puikū, nors buvo keli ir nelabaai faini.. :) O mokytis,žinoma, yra ką ir nemažai.. :) Galiu įspėt,kad daug skaityt reiks :)

 o kaip su stipendijom? jaciu jau reik gerai paart norint gauti? :)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2010-08-03 16:10:44 | Nuoroda

Na pasistengt reikia.Matai man tos stipendijos nelabai aktualu kolkas, nes moku už mokslą, todėl į jas pretenduot negaliu. Bet šiaip pasistengus įmanoma viskas :)

Žinutė parašyta: 2010-08-03 16:38:04 | Nuoroda
Agiliukas rašė:

Na pasistengt reikia.Matai man tos stipendijos nelabai aktualu kolkas, nes moku už mokslą, todėl į jas pretenduot negaliu. Bet šiaip pasistengus įmanoma viskas :)

 Keista, nes sitam puslapy, skilty klausk vdu kazkdas klause ar gali vnf pretenduot i stipendijas ir atsake,kad gali..:) tai kaip cia dabar yra nebesuprantu...

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2010-08-03 17:24:54 | Nuoroda

Mes stipendijos gaut negalim,nebent gal vienkartinę.. O du metus,jei tavo balas 8 ir daugiau,o tu moki užmoklslą,tai stipendijos negausi..

Žinutė parašyta: 2010-08-03 23:39:47 | Nuoroda
Agiliukas rašė:

Mes stipendijos gaut negalim,nebent gal vienkartinę.. O du metus,jei tavo balas 8 ir daugiau,o tu moki užmoklslą,tai stipendijos negausi..

 Aisku dabar :)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą