VU Anglų ir kita užsienio kalba (ispanų)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-06 21:19:02 | Nuoroda

 Sveiki;) 
Esu šio kurso studentė ir taip pat viena iš kuratorių, tad su įstojusiais fuksais bendrausiu daug :) 

Taip pat mielai atsakysiu į jūsų klausimus. 
Pradžiai galiu pasakyt, kad mokytis čia tikrai įdomu. Aišku, ne kasdieną ir ne kiekvieną dalyką, ypač kai kurie bendrauniversitetiniai kelia nuobodulį. O specialybės dalykai pakankamai išsamūs ir naudingi :)

Dėstytojai tikrai žmoniški ir geranoriški:D Jie dėl mūsų stengiasi ir kartais net keičia metodiką ir pan. Programa yra nauja, tad ne tobula, bet mes stengiamės viską išspręsti:)

Krūvis gana didelis, bet tikrai įveikiamas. Žmonės čia spėja ir gerai mokytis, namų darbus atlikti(jų beveik visada yra), lankyt įvairius popaskaitinius užsiėmimus ir kt. 

Ispanų mes mokomės nuo nulio, tad tie, kurie nieko nemokat, eikit drąsiai:) Per metus mes daug išmokstame, db jau galime ir filmus žiūrėt ispaniškai ir susišnekėt(šiaip taip:D) Turime net porą kursiokių, kurios šiuo metu dirba ispanijoje, o atėjo nieko nemokėdamos:)

Lauksiu ir daugiau klausimų :))

Kristina.
 

  • Istorija / VBE 82
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-07-06 21:24:36 | Nuoroda

Klausimas: skandinavistikoj reikalauja mokytis senosios islandų kalbos, ar pas jus reikia mokytis kurios nors praktiškai mirusios kalbos, pvz. lotynų? :)

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-07-06 21:33:16 | Nuoroda

Taip, lotynu mum mokytis reikejo, bet tik vienam semestrui.

  • Istorija / VBE 47
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 61
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-07-06 21:38:27 | Nuoroda

 taip pat mes vieną semestrą  mokėmės įvadą į germanų kalbotyrą, tad teko daug nagrinėt gotų, senąją ir viduriniąją anglų kalbas. Vėliau bus įvadas į romanų kalbotyrą, tai tikėtina, kad bus panašiai

  • Istorija / VBE 82
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-07-06 22:13:29 | Nuoroda

Aišku, ačiū :)

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-07-08 09:22:05 | Nuoroda

Su istorija tikrai susimoviau, kažin, ar dar galiu įstoti 1 etape su 19,3 konkursiniu balu į vf? Pagal 2010 m. rezultatus lyg ir turėčiau įstoti, bet gal šiais metais bus kitaip: daugiau norinčių čia studijuoti ir didesnis kb?

Žinutė parašyta: 2011-07-08 18:11:06 | Nuoroda
Barcelona rašė:

Su istorija tikrai susimoviau, kažin, ar dar galiu įstoti 1 etape su 19,3 konkursiniu balu į vf? Pagal 2010 m. rezultatus lyg ir turėčiau įstoti, bet gal šiais metais bus kitaip: daugiau norinčių čia studijuoti ir didesnis kb?

 negasdink...:/

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-07-08 23:12:51 | Nuoroda
Barcelona rašė:

Su istorija tikrai susimoviau, kažin, ar dar galiu įstoti 1 etape su 19,3 konkursiniu balu į vf? Pagal 2010 m. rezultatus lyg ir turėčiau įstoti, bet gal šiais metais bus kitaip: daugiau norinčių čia studijuoti ir didesnis kb?

 Įstosi tikrai, jei dar ir 1mu nr parašei

  • Istorija / VBE 82
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-07-08 23:14:11 | Nuoroda

 Abi įstosit :)

  • Istorija / VBE 82
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-07-09 01:27:28 | Nuoroda

ha kuratoriai verbuoja pirmakursius :D 

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2011-07-09 01:33:35 | Nuoroda
senas_von_krienas rašė:
debesys rašė:
senas_von_krienas rašė:

Aš suprantu kai kalba Rio de la Plata akcentu, i.e. Argentinoj ir Urugvajuj, iš dalies gal Čilėj. O žemyninės ispanų k. - nelabai. Žiūriu TVe internacional, be titrų - nė iš vietos, labai jau švepluoja kalbėdami, mano kuklia nuomone :)

 švepluoja tikrai tai kaip reikalas ;D tačiau aš daugiau domiuos būtent mūsų ispanais, galbūt todėl, kad juos sunkiau suprasti, todėl viliuosi, kad, kai suprasiu juos bus lengviau ir su kitais.
Aš klausaus ispaniško radijo :]

 Mūsų prancūzų mokytoja dar dėstė ir ispanų, tai pamenu, vieną dieną ne į temą prašnekėjo būtenmt apie ispanų kalbą, dialekrus, etc. Sako, susirenka prisižiūrėję visokių lotynų muilo operų ir labai sunkiai išmoksta ispanišką tarimą, vis praslysta ne laiku ir ne vietoj "dž" vietoj "j" ar "s" vietoj "θ", kaip žody "three". :) Aš kažkada mokiausi ispanų asmenavimo, ir, deja, išmokau tą nelemtą argentinietišką variantą su voseo. Jeigu įstočiau, tektų  daug ko mokytis iš naujo :D

 nereiktų nieko iš naujo mokytis, tie dialektai yra paprasčiausias dalykas ever. Nes netgi mūsų dėstytojai kalba skirtingais, tai ten perprast vienas juokas :)

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2011-07-09 11:12:52 | Nuoroda
debesys rašė:
Barcelona rašė:

Su istorija tikrai susimoviau, kažin, ar dar galiu įstoti 1 etape su 19,3 konkursiniu balu į vf? Pagal 2010 m. rezultatus lyg ir turėčiau įstoti, bet gal šiais metais bus kitaip: daugiau norinčių čia studijuoti ir didesnis kb?

 negasdink...:/

 Tai kad pati dabar bijau - ta istorija viską sugadino... (

Žinutė parašyta: 2011-07-09 11:16:10 | Nuoroda
Kristiundija** rašė:
Barcelona rašė:

Su istorija tikrai susimoviau, kažin, ar dar galiu įstoti 1 etape su 19,3 konkursiniu balu į vf? Pagal 2010 m. rezultatus lyg ir turėčiau įstoti, bet gal šiais metais bus kitaip: daugiau norinčių čia studijuoti ir didesnis kb?

 Įstosi tikrai, jei dar ir 1mu nr parašei

 Taip, rašiau anglų ir ispanų 1 numeriu. Kaip jau čia kažkur rašiau, tai yra mano svajonių specialybė...

Ačiū, padrąsinai. Tikiuosi, taip ir bus, nes tada busiu laimingiausias žmogus pasaulyje. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-09 13:31:53 | Nuoroda

Susidomėjau šia studijų kryptimi, todėl įdomu sužinoti, kokios nuomonės yra norintys studijuoti žmonės šią specialybę. Ir ojei kokius protingus žmones čia matau  Oho! Atmušat mane nuo vilties įstoti. Niekaip nerandu būtent  šių metų VU konkursinio balo skaičiuoklės  Nes gal dar dar pavyks čia pakliūti. Labai norėčiau!

O kiek žmonių būna grupėse?

Žinutė parašyta: 2011-07-09 22:08:56 | Nuoroda
Jamaica/// rašė:

Susidomėjau šia studijų kryptimi, todėl įdomu sužinoti, kokios nuomonės yra norintys studijuoti žmonės šią specialybę. Ir ojei kokius protingus žmones čia matau  Oho! Atmušat mane nuo vilties įstoti. Niekaip nerandu būtent  šių metų VU konkursinio balo skaičiuoklės  Nes gal dar dar pavyks čia pakliūti. Labai norėčiau!

O kiek žmonių būna grupėse?

 na yra paprasta balų skaičiuoklė nete, bet ten mūsų programa neįtraukta.
Jei priims 32 žmones, tai bus po 16 žmonių

  • Istorija / VBE 82
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-07-09 23:03:42 | Nuoroda
Kristiundija** rašė:
Jamaica/// rašė:

Susidomėjau šia studijų kryptimi, todėl įdomu sužinoti, kokios nuomonės yra norintys studijuoti žmonės šią specialybę. Ir ojei kokius protingus žmones čia matau  Oho! Atmušat mane nuo vilties įstoti. Niekaip nerandu būtent  šių metų VU konkursinio balo skaičiuoklės  Nes gal dar dar pavyks čia pakliūti. Labai norėčiau!

O kiek žmonių būna grupėse?

 na yra paprasta balų skaičiuoklė nete, bet ten mūsų programa neįtraukta.
Jei priims 32 žmones, tai bus po 16 žmonių

 O yra šansų pakliūti jei vienas egzaminas (istorijos) iš tiesų laaaaaabai nepasisekė? :) Ar būna daug pretendentų į šią specialybę?

Žinutė parašyta: 2011-07-10 13:51:45 | Nuoroda

 Pretendų į čia daug ir labai stiprių. Pernai mažiausias balas buvo 17,5, bet čia jau į mokamą, Į nemokamą buvo virš 18 paskutinis įstojęs.

  • Istorija / VBE 82
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-07-26 00:42:47 | Nuoroda

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-07-26 02:09:20 | Nuoroda

 Kas dar i anglu-ispanu? :) 

Žinutė parašyta: 2011-07-26 08:15:59 | Nuoroda

Kolegos! : )

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą