Kūrybinės industrijos 2010
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-23 20:20:49 | Nuoroda

O man sakė, kad reikia banke susimokėti ir atsineški kvitą..

Žinutė parašyta: 2010-07-23 20:26:44 | Nuoroda

Registracijos įmoka – 120 Lt, sumokama tik VGTU Priėmimo komisijoje gavus įmokos kvitą. Registracijos įmoką galima sumokėti elektroninės bankininkystės sistemoje. Stojantieji asmenys galės pasinaudoti Priėmimo komisijoje esančiais kompiuteriais ir prieiga prie Interneto.

Info is VGTU puslapio :) 

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 54
  • Matematika / VBE 35
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2010-07-23 20:28:45 | Nuoroda

Tikiuosi išmokys mane ieškoti informacijos;D

Žinutė parašyta: 2010-07-23 20:29:44 | Nuoroda

Ko ten tik musu neismokys.. :D  

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 54
  • Matematika / VBE 35
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2010-07-23 20:42:47 | Nuoroda

Laukiu nesulaukiu.

Mane labai traukia šios studijos :D

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:10:07 | Nuoroda

o žiū, visi čia renkasi. Aš irgi įstojau, nors visai jau nebesitikėjau kai pamačiau koks konkursas... :D Bet šaunu. Na dabar belieka tik dokus priduot. O kaip manot bendrika gaut jaučiu šansų nelabai yra? Teks tuomet butelio kokio ieškotis...

  • Dailė / MBE 10
  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Matematika / VBE 70
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 67
Žinutė parašyta: 2010-07-24 17:55:08 | Nuoroda

Sveiki kolegos :) Šiandien nuvežiau dokumentus, tai dabar taip gera, ramu..

 

Kas  ketina dalyvaut Fuxų stovykloje? Gal kas turi daugiau info kaip ten kas?

  • Geografija / MBE 9
  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2010-07-24 17:59:14 | Nuoroda

Aš visai norėčiau;) tu geriau man pasakyk, viską ten tvarkeisi ( kopijas, mokėjimą ir pan.) ? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:06:05 | Nuoroda
Radioactive rašė:

Aš visai norėčiau;) tu geriau man pasakyk, viską ten tvarkeisi ( kopijas, mokėjimą ir pan.) ? :)

 Tvarkiaus, tačiau apie Fuxų stovyklą tiek tespėjau išgirst, nes dar buvo kitų sutvarkyti likusių reikalų.

Šiaip kopijas atėjus galima apsidaryt tenm pat univere (209 kabinetas atrodo šiandien buvo), ten pat jas ir patvirtina; pasidaryk iskart paso kopiją ir jeigu norėsi bendrabučio atsivežk pažimą apie tėvų 3 mėnesių tėvų algas ir pažimą apie šeimos sudėtį, ją taip pat ten pat galima atsišviesti. Už viską sumokėjau 1lt. Atėjus į auditoriją davė anketą, kurią reikia užpildyti, o vėliau ir sutartį. Pasirašai ir viskas - reikalas užrištas :D jeigu reiks bendriko, tai ten pat dėl jo prašymą irgi duos. taip pat reikia turėt 1nuotraukėlę ir žinoma kvitą už sumokėtus 120lt (sumokėjau univere, tačiau pirmadienį tikriausiai bus anšlagas žmonių, tai patariu tuo pasirūpinti iš anksto, nes kompas vienas buvo duotas).

Žmonės, jungiamės ir susipažįstam :)

=^_^=
 

  • Geografija / MBE 9
  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:52:55 | Nuoroda

Gal kas žinot, koks buvo šiųmetinis mažiausias VNF balas, su kuriuo praėjo? Nes aš tai jau ničnieko nebesuprantu. Mano balas yra 18,68 ir man rodo, kad negavau kvietimo net į VNF.  Vienetu lenkiu praeitų metų balą, o dar žinant, kad šiemet blas netgi krito (jei 19,08 įstojo į VF ir tai neaišku ar nėra dar žemesnių). Be to jau nekalbu, kad nevatai kvietimo negavau į JOKIĄ specialybę, nors dar buvau prirašiusi, kur buvo žymiai žemesni balai praeinami ir rašiau net VNF, be to dar kolegijų VNF prirašiau.... Kaip taip gali būti?

Jeigu kas žinot, kas su žemesniais praėjo, labai prašau pasidalinkit, nes VGTU nebekelia telefono.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 19:02:33 | Nuoroda

Žemiausias vf buvo 18,96, tai vnf tikrai turėtum įstoti;o / Bet sakė, kad ten reikia užmokėti, kad iš anksto banke negalima..


Žinutė parašyta: 2010-07-24 19:09:41 | Nuoroda
Radioactive rašė:

Žemiausias vf buvo 18,96, tai vnf tikrai turėtum įstoti;o / Bet sakė, kad ten reikia užmokėti, kad iš anksto banke negalima..


 

 Nu tai tuo labiau tada nieko nebesuprantu  Tą 120Lt iškart vietoj reikia ar semestro/metų įmoką už studijas iškrto reikia mokėti? Pradžioj būtų gerai, akd bent pakvietimą gaučiau

Žinutė parašyta: 2010-07-25 11:16:16 | Nuoroda

 Skambink visais varpais į lamą.

120 tai prieš pasirašydama sutartį turėsi susimokėt :)

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2010-07-25 12:54:20 | Nuoroda
Infinity rašė:

 Skambink visais varpais į lamą.

120 tai prieš pasirašydama sutartį turėsi susimokėt :)

 Į lamą be šansų prisiskambinti, išvis kiek žmonės skambino, sakė ragelį nukėlę laiko Ryt važiuosiu į fakultetą, klausiu koks žemiausias buvo į VNF ir tada jau bus aišku

Žinutė parašyta: 2010-07-25 13:23:05 | Nuoroda
Radioactive rašė:

Žemiausias vf buvo 18,96, tai vnf tikrai turėtum įstoti;o / Bet sakė, kad ten reikia užmokėti, kad iš anksto banke negalima..

 Iš anksto negalima! Nuvykus į priėmimą duos kodą,kurį įvesi mokant 120 lt įmoką.

  • Fizika / VBE 42
  • Geografija / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-07-25 13:54:32 | Nuoroda
Berilė rašė:
 Į lamą be šansų prisiskambinti, išvis kiek žmonės skambino, sakė ragelį nukėlę laiko Ryt važiuosiu į fakultetą, klausiu koks žemiausias buvo į VNF ir tada jau bus aišku

 šiaip dar gali pabandyt priėmimo komisijai į vgtu pasiskambint, man jau teko išbandyt;D

2 kartus sms gavau kad neįstojau, nors mano konkursinis balas 19,92, tj kazn kažkaip nelogiška ;DDD paskambinau tj nuramino kad tikrai įstojau;)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 14:59:05 | Nuoroda
E_MAAA rašė:
Berilė rašė:
 Į lamą be šansų prisiskambinti, išvis kiek žmonės skambino, sakė ragelį nukėlę laiko Ryt važiuosiu į fakultetą, klausiu koks žemiausias buvo į VNF ir tada jau bus aišku

 šiaip dar gali pabandyt priėmimo komisijai į vgtu pasiskambint, man jau teko išbandyt;D

2 kartus sms gavau kad neįstojau, nors mano konkursinis balas 19,92, tj kazn kažkaip nelogiška ;DDD paskambinau tj nuramino kad tikrai įstojau;)

 Dėkui, ryt bandysiu :)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 22:51:31 | Nuoroda
Berilė rašė:

Gal kas žinot, koks buvo šiųmetinis mažiausias VNF balas, su kuriuo praėjo? Nes aš tai jau ničnieko nebesuprantu. Mano balas yra 18,68 ir man rodo, kad negavau kvietimo net į VNF.  Vienetu lenkiu praeitų metų balą, o dar žinant, kad šiemet blas netgi krito (jei 19,08 įstojo į VF ir tai neaišku ar nėra dar žemesnių). Be to jau nekalbu, kad nevatai kvietimo negavau į JOKIĄ specialybę, nors dar buvau prirašiusi, kur buvo žymiai žemesni balai praeinami ir rašiau net VNF, be to dar kolegijų VNF prirašiau.... Kaip taip gali būti?

Jeigu kas žinot, kas su žemesniais praėjo, labai prašau pasidalinkit, nes VGTU nebekelia telefono.

 Mano balas pats žemiasias kaip supratau 18.96 bet dar į vf įstojau tai džiaugiuos labai :) o tu tikrai turėjai įstot bent jau į vnf ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 22:53:54 | Nuoroda
bum_pt rašė:
rise.and.shine rašė:

Ir aš ir aš įstojau :)) kur žadat gyvent?

 Žadu nuomotis butą, nes visų pirmą barako man nieks neduotų, o visų antrą aš tikriausiai ten gyvendama išprotėčiau :D

 Jooo, ir aš taip manau. Iš barako nieko gero, reiks buto ieškot. :))

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-26 02:28:32 | Nuoroda
Berilė rašė:
E_MAAA rašė:
Berilė rašė:
 Į lamą be šansų prisiskambinti, išvis kiek žmonės skambino, sakė ragelį nukėlę laiko Ryt važiuosiu į fakultetą, klausiu koks žemiausias buvo į VNF ir tada jau bus aišku

 šiaip dar gali pabandyt priėmimo komisijai į vgtu pasiskambint, man jau teko išbandyt;D

2 kartus sms gavau kad neįstojau, nors mano konkursinis balas 19,92, tj kazn kažkaip nelogiška ;DDD paskambinau tj nuramino kad tikrai įstojau;)

 Dėkui, ryt bandysiu :)

 Nelabai apsimoka skambint, matai.. Anais metais į VF įstojo 22, o į VNF 53 (atrodo) todėl ir skaičiai buvo kitokie. Šiemet  į VF įstojo net 70 žmonių, todėl priėmė ir su žemesniais balais nei pernai. Deja, VNF vietų tik 7 šiemet. Dėl to taip ir yra. Jei netikit, VGTU puslapy yra planas priėmimo. Pati į VNF įstojau su 18,86 , o pusseserė su 18,72 jau nebeįstojo, na ten durdomas. Į 7 vietas bandė sulįst ~700, todėl pakliūti labai sunku. Man akys ant kaktos iššoko, kai pamačiau, kad įstojau į VNF, tik tada jau gaila buvo, jog nedaug iki VF trūko, bet trūko. Bet dar vienas juokas, jog draugas rašė į VF ir VNF ir į abu įstojo, tai pvz jo vieta VNF iškart atsilaisvina. :) soso. Tikiuosi padėjau susigaudyt ir labai nenuliūdinau, nes, matau, niekas į VNF neįstojo ir nelabai ten skaičiuose susigaudė, žodžiu, esmė tame, jog į mokamą labai mažai vietų buvo, o daug pretenduojančių, bet gal pavyktų Tau per antrą turą.: )

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą