VDU Psichologija 2010
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-23 23:44:28 | Nuoroda

 O koks taviškis? 

Bandyk visais įmanomais būdais -- nebeturi, ką prarasti, o ir turėsi progą dar kartą įsitikinti, ar tikrai TO nori. Kai viską lengva ranka pasieki, tai ir eini nesusimąstydamas, o štai kai susiduri su sunkumais, iš naujo viską pasveri... Ech, lengva man kalbėt, kai pati įstojau.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-24 07:00:47 | Nuoroda

Ei, kur slepiatės? ( :

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-24 08:54:55 | Nuoroda

Gal skype chatą bendrą pasidarom? :) 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:13:45 | Nuoroda
oniponi rašė:

 O koks taviškis? 

Bandyk visais įmanomais būdais -- nebeturi, ką prarasti, o ir turėsi progą dar kartą įsitikinti, ar tikrai TO nori. Kai viską lengva ranka pasieki, tai ir eini nesusimąstydamas, o štai kai susiduri su sunkumais, iš naujo viską pasveri... Ech, lengva man kalbėt, kai pati įstojau.

 Mano 16,94. Šiaip keista, kad kai VDU parašai pirmu nr nebėra to, kad prideda 0,2 balo, nes anksčiau taip buvo, tada mano virš 17 būtų buvęs.. Tikrai žinau, kad noriu TO. Jau seniai tai žinau, vadovėlius jau psichologijos skaityti buvau pradėjusi, garantuota buvau, kad pavyks.. Na, bet reikia bandyti dar.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:21:08 | Nuoroda

 Sveiki, ir aš prie jūsų :P

Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:06:48 | Nuoroda

Labas, Saphii. ( : Kur gyvensi, kur gyvensi, kurrrr? :D 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:11:43 | Nuoroda
TuNeViena rašė:
oniponi rašė:

 O koks taviškis? 

Bandyk visais įmanomais būdais -- nebeturi, ką prarasti, o ir turėsi progą dar kartą įsitikinti, ar tikrai TO nori. Kai viską lengva ranka pasieki, tai ir eini nesusimąstydamas, o štai kai susiduri su sunkumais, iš naujo viską pasveri... Ech, lengva man kalbėt, kai pati įstojau.

 Mano 16,94. Šiaip keista, kad kai VDU parašai pirmu nr nebėra to, kad prideda 0,2 balo, nes anksčiau taip buvo, tada mano virš 17 būtų buvęs.. Tikrai žinau, kad noriu TO. Jau seniai tai žinau, vadovėlius jau psichologijos skaityti buvau pradėjusi, garantuota buvau, kad pavyks.. Na, bet reikia bandyti dar.

 Kiek žinau, viena panelė su 17.80 neįstojo. KB labai daug šoktelėjo, lyginant su praėjusiais metais. :/ 

Vienokiu ar kitokiu būdu vis tiek įsmuksi pas mus -- dar du etapai prieš akis. Nori būtinai į VDU? Regis, į KU ir VPU lengviau įstoti.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:33:22 | Nuoroda
oniponi rašė:
TuNeViena rašė:
oniponi rašė:

 O koks taviškis? 

Bandyk visais įmanomais būdais -- nebeturi, ką prarasti, o ir turėsi progą dar kartą įsitikinti, ar tikrai TO nori. Kai viską lengva ranka pasieki, tai ir eini nesusimąstydamas, o štai kai susiduri su sunkumais, iš naujo viską pasveri... Ech, lengva man kalbėt, kai pati įstojau.

 Mano 16,94. Šiaip keista, kad kai VDU parašai pirmu nr nebėra to, kad prideda 0,2 balo, nes anksčiau taip buvo, tada mano virš 17 būtų buvęs.. Tikrai žinau, kad noriu TO. Jau seniai tai žinau, vadovėlius jau psichologijos skaityti buvau pradėjusi, garantuota buvau, kad pavyks.. Na, bet reikia bandyti dar.

 Kiek žinau, viena panelė su 17.80 neįstojo. KB labai daug šoktelėjo, lyginant su praėjusiais metais. :/ 

Vienokiu ar kitokiu būdu vis tiek įsmuksi pas mus -- dar du etapai prieš akis. Nori būtinai į VDU? Regis, į KU ir VPU lengviau įstoti.

 As su 18.18 jau istojau, kazin, koks pereinamas buvo..

Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:35:41 | Nuoroda

Mano 18.22 tai manau per plauka istojau :) pamatysim dar jei atsiras tie zadeti grafikai

  • Istorija / VBE 65
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 52
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:41:10 | Nuoroda
Slite rašė:

Mano 18.22 tai manau per plauka istojau :) pamatysim dar jei atsiras tie zadeti grafikai

 o kada jie turetu atsirasti?

Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:44:55 | Nuoroda

 Dabar jau niekas nebeaišku, kai net rezultatai šitiek vėluoja, tai gal atsiras jie, o gal ir ne. :/

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:50:58 | Nuoroda
oniponi rašė:
TuNeViena rašė:
oniponi rašė:

 O koks taviškis? 

Bandyk visais įmanomais būdais -- nebeturi, ką prarasti, o ir turėsi progą dar kartą įsitikinti, ar tikrai TO nori. Kai viską lengva ranka pasieki, tai ir eini nesusimąstydamas, o štai kai susiduri su sunkumais, iš naujo viską pasveri... Ech, lengva man kalbėt, kai pati įstojau.

 Mano 16,94. Šiaip keista, kad kai VDU parašai pirmu nr nebėra to, kad prideda 0,2 balo, nes anksčiau taip buvo, tada mano virš 17 būtų buvęs.. Tikrai žinau, kad noriu TO. Jau seniai tai žinau, vadovėlius jau psichologijos skaityti buvau pradėjusi, garantuota buvau, kad pavyks.. Na, bet reikia bandyti dar.

 Kiek žinau, viena panelė su 17.80 neįstojo. KB labai daug šoktelėjo, lyginant su praėjusiais metais. :/ 

Vienokiu ar kitokiu būdu vis tiek įsmuksi pas mus -- dar du etapai prieš akis. Nori būtinai į VDU? Regis, į KU ir VPU lengviau įstoti.

 Aš į VDU noriu. Melsiuosi kiekvieną dieną, kad kaip nors pavyktų. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:44:28 | Nuoroda
oniponi rašė:

Labas, Saphii. ( : Kur gyvensi, kur gyvensi, kurrrr? :D 

 :D prašysiu bendrabučio, bet gal net negausiu jo. tada teks nuomuotis :>

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:10:27 | Nuoroda
Saphii rašė:
oniponi rašė:

Labas, Saphii. ( : Kur gyvensi, kur gyvensi, kurrrr? :D 

 :D prašysiu bendrabučio, bet gal net negausiu jo. tada teks nuomuotis :>

 as taip pat jau apsisprendziau, kad prasysiu bendrabucio, o jei negausiu, tada nuomuosiuos tik kada mes suzinosim, ar gavom juos, ar ne?

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:16:19 | Nuoroda

 Sveiki, mielieji:) Sveikinu įstojus į VDU psichlogiją!!! Būsim grupiokai;]


 

  • Istorija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 67
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:44:08 | Nuoroda
matrica rašė:
Saphii rašė:
oniponi rašė:

Labas, Saphii. ( : Kur gyvensi, kur gyvensi, kurrrr? :D 

 :D prašysiu bendrabučio, bet gal net negausiu jo. tada teks nuomuotis :>

 as taip pat jau apsisprendziau, kad prasysiu bendrabucio, o jei negausiu, tada nuomuosiuos tik kada mes suzinosim, ar gavom juos, ar ne?

 Rugpjūčio vidury kažkur. Lyg ir skaičiau, kad rugpjūčio 19 d., bet gal kas nors pasikeitė.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-24 17:13:15 | Nuoroda

lolia666 - rašykit, kas norit prisijungti prie mūsų skype chato :) 

Žinutė parašyta: 2010-07-26 12:22:59 | Nuoroda

Ei, as visiskai nesuprantu tu diagramu gal man kas paaiskint gali? koks minimalus praeinamas KB buvo i vf psichologija?

Žinutė parašyta: 2010-07-26 15:39:30 | Nuoroda

 18,04

Žinutė parašyta: 2010-07-26 19:39:01 | Nuoroda

Jau supratau, buvo neuzsikrovusios diagramos pas mane bet aciu

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą