VU Odontologija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-27 00:22:05 | Nuoroda

Gal kas atsisako odontologijos vnf ?:)
 

Žinutė parašyta: 2010-07-27 09:12:28 | Nuoroda

Sveikki, gal gas vnf vietos atsisao?:)

Žinutė parašyta: 2011-01-05 16:20:58 | Nuoroda

Sveiki, prikelsiu temą. Turiu porą klausimėlių studijuojantiems VU odontologiją.  Kiek žinau, studijuojant dauguma priemonių reikia pirkti iš savo lėšų. Visi sako daug reiks paklot, o kokios maždaug tos kainos?  Juk kas vienam normali kaina, kitam atrodo gan didelė. Aišku,  nuosavą įrangą kažkada turėsiu nusipirkti,  bet kiek maždaug  atsieis studijų metu? Man tas gana aktualu stojant būtų. Dėkui už atsakymą. ;)

Žinutė parašyta: 2011-01-05 20:41:54 | Nuoroda
BadLuck rašė:

Sveiki, prikelsiu temą. Turiu porą klausimėlių studijuojantiems VU odontologiją.  Kiek žinau, studijuojant dauguma priemonių reikia pirkti iš savo lėšų. Visi sako daug reiks paklot, o kokios maždaug tos kainos?  Juk kas vienam normali kaina, kitam atrodo gan didelė. Aišku,  nuosavą įrangą kažkada turėsiu nusipirkti,  bet kiek maždaug  atsieis studijų metu? Man tas gana aktualu stojant būtų. Dėkui už atsakymą. ;)

 Labas :) aš tik pirmakursė, tai tikslios sumos nežinau, bet tai bus labai daug (manau jau čia ir turtuolis, ir paprastas žmogelis sutiktų :) ), nes odontologinės priemonės ir medžiagos labai brangios.. manau turėtum parašyti į kitą forumą - kur yra "Studentams" ar panašiai, nes čia kur yra "Būsimiems studentams" tai tikriausiai retokai užsuka vyresni studentai, kurie jau patys pirko viską...

Žinutė parašyta: 2011-03-19 10:49:24 | Nuoroda

Sveiki, noreciau kad koks nors vienas geras žmogutis man papasakotu apie sia specialybe. Kaip istojot? Kiek mokejot? Apie tuos banduomuosius egzaminus. Na viska apie sios specialybes pradzia. Aciu labai! :)

Žinutė parašyta: 2011-03-29 11:08:22 | Nuoroda

Tikrai reikia sutikti, kad specialybe yra labai brangi, net jei istoji ir i nemokama vieta, tikrai daug pinigu teks paaukoti visiems irankiams, aisku priklauso nuo to, kokius pirksit. Vieni perka pigesnius specialiai mokymuisi, kiti is karto brangius, kad ateiciai turetu :) bet faktas tas, kad pinigu reikes... nezinau ar cia gandai ar ne, bet vu dar brangiau kainuoja, kadangi ten reikia pirkti ne bet kokius, o butent konkrecios firmos, sakau nezinau ar tai tiesa, bet taip girdejau :)

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-03-29 11:08:33 | Nuoroda

Tikrai reikia sutikti, kad specialybe yra labai brangi, net jei istoji ir i nemokama vieta, tikrai daug pinigu teks paaukoti visiems irankiams, aisku priklauso nuo to, kokius pirksit. Vieni perka pigesnius specialiai mokymuisi, kiti is karto brangius, kad ateiciai turetu :) bet faktas tas, kad pinigu reikes... nezinau ar cia gandai ar ne, bet vu dar brangiau kainuoja, kadangi ten reikia pirkti ne bet kokius, o butent konkrecios firmos, sakau nezinau ar tai tiesa, bet taip girdejau :)

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-09-18 11:25:20 | Nuoroda

Sveiki,

Studijuoju VU trečiam kurse. Antro kurso pavasario semestre pirkom instrumentų už 4500Lt, šį semestrą jau už 2500, bet dar reiktų optikos, kuri apie 2000-3000 kainuoja. tai va tokios kainos:) išleisit tikrai daug ir nuolat, nes vis naujų instrumentų prisireikia, o kai pradedi dirbti su pacientais dar ir po porą, nes nespėtum sterilizuot...liūdnos sumos, bet nelabai turim kur dingt;/

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 99
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą