Lietuvių filologija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-08-05 15:55:47 | Nuoroda
irmuteaa1 rašė:

Gal yra daugiau įstojusių? Būtų malonu susipažinti su būsimais kolegomis :)))

 Busim kolegos :)

Žinutė parašyta: 2011-08-07 18:26:53 | Nuoroda

sveiki,jei galite pasakykite kiek reikia dokumentiniu foto bei ar atestato kopija padaro ten vietoj?:) dekui uz ats:)

Žinutė parašyta: 2011-08-08 20:55:52 | Nuoroda
trendy_ rašė:

sveiki,jei galite pasakykite kiek reikia dokumentiniu foto bei ar atestato kopija padaro ten vietoj?:) dekui uz ats:)

 Siaip reikia dvieju, bet atsargoj gali tureti ir daugiau, o kopijas reikia tureti. Na bent jau as turejau :)

Žinutė parašyta: 2012-01-07 14:31:28 | Nuoroda

 Sunku įstot Lietuvių-Skandinavų į VU? Pasirenkant dvigubą filologiją viena kalba prisideda nuo antrų metų tik?

Žinutė parašyta: 2012-01-07 21:43:00 | Nuoroda

VU nėra lietuvių+skandinavų studijų programos. Yra tik skandinavistika ir vokiečių+skandinavų.  

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2012-01-09 22:56:12 | Nuoroda

Dmn ;D

Ir kaip gretutinių negalima pasirinkt? ;/

Žinutė parašyta: 2013-03-26 16:44:35 | Nuoroda

 Sveiki. Norint stoti į Lietuvių filologiją ir komunikaciją ar reikia metinio informatikos pažymio? :)

Žinutė parašyta: 2014-01-18 23:41:16 | Nuoroda

Sveiki,

noriu studijuoti lietuvių filologiją. Na bent jau taip galvojau tol, kol internete benaršydama neradau dar labiau sau tinkančio varianto - 'Lietuvių filologija ir reklama'. Man patinka lietuvių pamokos, taip pat skaičiau ir šių studijų, lietuvių filologijos, aprašymus, daugmaž viskas man ir tiktų..bet jau kaip 5-ti metai dirbu marketingo paslaugose, na, su reklama, ir kai pamačiau, kad yra tokios studijos, kaip LIETUVIŲ FILOLOGIJA IR REKLAMA, pasimečiau. Būtų puiku tai studijuoti, nes linsktu ir prie lietuvių, ir reklama traukia, bet internete nerandu jokios informacijos apie šias studijas, Gal galite kas man padėti ar patarti? Kur galėčiau tai studijuoti? Ir kokius egzaminus turėčiau laikyti? Bet kokia susijusi informacija man labai padės, iš anksto ačiūū!

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą