Prašymai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-03 20:33:25 | Nuoroda

Sveiki. Neabejoju, kad jau dauguma spėjot užsiregistuot lamabpo :) Galvoju, kad gal jau ir prašymo "eskizą" reiktų pasidaryt.. Kilo klausimų. Ar stojant yra atsižvelgiama į tai, kuriuo numeriu įrašei savo pasirinkimą? Ir dar eiliškumo problema viena... Įsivaizduokit, kad, tarkim, pirmu numeriu aš įrašau matematiką vf, tada kokią informatiką vf ir t.t. Tada po visų vf surašau tuos pačius vnf. Įstoju į informatiką vf, bet ir, tarkim, į matematiką vnf. Ar aš galiu rinktis - studijuot matematiką vnf, o ne informatiką vf, nors informatika mano prašyme buvo aukščiau?

Žodžiu, pakalbėkim apie tuos prašymus

Žinutė parašyta: 2011-06-03 20:52:17 | Nuoroda

Gausi kvietima i auksciausiai irasita vf (kurio riekalavimus atitekai) ir i auksciausiai irasyta vnf (kurio reikalavimus atitekai) . Gali rinktis tada kur stot.

  • Biologija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2011-06-03 21:00:04 | Nuoroda

Ir tik iš tų dviejų, taip? Net jei į dvejas kokias mokamas priimtų, aukščiausią turiu rinktis? Aišku.. Velnias, reikia labai apgalvot viską!

Žinutė parašyta: 2011-06-03 21:13:21 | Nuoroda

o kur reik pildyt ta prasyma ir iki kada reik ji uzpildyt? o rezultatu egzu nereik rasyt ten? prasau padekit siuo klausimu. :)

  • Istorija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 7
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2011-06-03 21:18:02 | Nuoroda

www.lamabpo.lt/

Desinej virsuj spaudi ant raudono "bendrojo priemimo prasymu registracija"

ten uzsiregistruosi, pateiksi visus duomenis, pazymesi kur nori...

  • Biologija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2011-06-03 21:24:53 | Nuoroda

aciu ;)))

  • Istorija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 7
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2011-06-05 16:58:48 | Nuoroda

 Tai vistiek jei po dviejų dienų nepateiksi prašymo, tau išsitrins anketa ir iš naujo teks registruotis. Tad dabar nėra tikslo registruotis kol nežinai egzaminų rezultatų :)

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 51
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2011-06-05 17:06:02 | Nuoroda
Žilvinas rašė:

 Tai vistiek jei po dviejų dienų nepateiksi prašymo, tau išsitrins anketa ir iš naujo teks registruotis. Tad dabar nėra tikslo registruotis kol nežinai egzaminų rezultatų :)

 Taigi dauguma jau žino kur stos ir tiesiog užpildo, kad vėliau nereikėtų. O ir redaguoti prašymą galima iki pat paskutinės dienos.

  • Fizika / VBE 74
  • Istorija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Matematika / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2011-06-05 17:12:57 | Nuoroda

O kada paskutine diena kada galima uzpildyt?

Žinutė parašyta: 2011-06-05 17:20:40 | Nuoroda

Registracijai liko: 47 dienos !

  • Fizika / VBE 74
  • Istorija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Matematika / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2011-06-05 17:48:08 | Nuoroda

Kada maždaug ateina atsakymai iš universitetu/kolegijų?  

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-06-05 18:00:15 | Nuoroda
ak.fak rašė:

Kada maždaug ateina atsakymai iš universitetu/kolegijų?  

 liepos 26d.

  • Fizika / VBE 74
  • Istorija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Matematika / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2011-06-05 18:56:13 | Nuoroda

Eina sau, kaip čia viskas ilgai...

Žinutė parašyta: 2011-06-11 15:35:28 | Nuoroda

 Viskas normaliai - iki liepos 22 d. pildom prašymus, o liepos 26 d. sužinom, kur įstojom:)

Beje, dėkui, kad apšvietėt su tom finansuojamom ir nefinansuojamom vietom. Aš maniau, kad pasiūlymą gauni į pirmą vietą, kurios balus atitinki. O pasirodo pasiūlymai būna ir į vf, ir į m. :)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-06-11 15:48:36 | Nuoroda

NL - nuolatinė studijų forma, I - ištęstinė studijų forma; NL(S) - nuolatinės studijos, vykdomos sesijiniu tvarkaraščiu, NL(V) - nuolatinės studijos, vykdomos vakariniu tvarkaraščiu, I(S) - ištęstinės studijos, vykdomos sesijiniu tvarkaraščiu. Kuris is siu reiskia normalias dienines studijas? ;DD

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2011-06-11 15:50:40 | Nuoroda
x-az2010 rašė:

NL - nuolatinė studijų forma, I - ištęstinė studijų forma; NL(S) - nuolatinės studijos, vykdomos sesijiniu tvarkaraščiu, NL(V) - nuolatinės studijos, vykdomos vakariniu tvarkaraščiu, I(S) - ištęstinės studijos, vykdomos sesijiniu tvarkaraščiu. Kuris is siu reiskia normalias dienines studijas? ;DD

 NL :)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-06-12 02:07:47 | Nuoroda

Sveiki, girdejau, kad nepatekus i VF vieta, universitetas atsiuncia pranesima su pasiulymu moketi uz studijas. Ar zinote ka nors apie tai ?

Žinutė parašyta: 2011-06-12 11:30:03 | Nuoroda

 Dar vienas klausimas, daugiau žinantiems: užpildžiau prašymą, lyg ir viskas sklandžiai, tik įdomu, ar neturėčiau gauti jokio atsakymo, kad ir į el. paštą su pranešimu apie užpildytą prašymą?

  • Fizika / VBE 68
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
  • Matematika / VBE 84
Žinutė parašyta: 2011-06-12 12:33:41 | Nuoroda

 Noriu ir aš kai ko paklaust, bet atsakykit tas, kuris tikrai žinote. Tarkim rašau pirmoj vietoj Odontologija vf, o antroj ta pačia tik vnf, tai ar nebus taip, jog jie pamate, kad aš galiu už mokslus mokėti manes y vf nė negalvos priimti?..Ar į tai neatsižvelgia'? Nes esu girdėjęs ir tokių ir tokių nuomonių :)

Žinutė parašyta: 2011-06-12 13:05:38 | Nuoroda

O man kasnors, kas žinot, galit paaiškinti vieną dalyką... Aš pirmu numeriu pasirinkau mediciną, antru - farmaciją. Tarkim, pirmu etapu įstoju į farmaciją. Tačiau nesuprantu, kaip ten yra su antru etapu... Tipo galiu atsisakyti pasiūlymo studijuot farmaciją ir bandyt antru etapu patekt į mediciną, ar kaip? Ir jei tarkim antru etapu nepatenku, viskas - lieku be studijų? :D nieko aš čia nesusigaudau...

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą