VGTU Transporto inžinerinė ekonomika ir vadyba
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-06 16:21:23 | Nuoroda

 vis tiek jauciu sansu mazai ;D vienintele paguoda, jog cia reiktu moket 4tukst. o ne 8 

 aš tai ir tų 4neturiu:D

  • Chemija / VBE 9
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 42
Žinutė parašyta: 2011-07-06 16:22:14 | Nuoroda
malvea rašė:
Esccada rašė:

As antru numeriu parasiau sia specialybe :)

 o ką pirmu? pas mane ir antra..

 Pirmu geodezija :) o si dabr jau trecia yra :D antroj transporto inzinerija :DD

  • Istorija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-07-06 16:24:12 | Nuoroda
malvea rašė:

 vis tiek jauciu sansu mazai ;D vienintele paguoda, jog cia reiktu moket 4tukst. o ne 8 

 aš tai ir tų 4neturiu:D

 man dabar svarbu istot bet kur tik  i nemokama,  nes moket, ko gero, kiekvienam yra labai sudetinga, nu nebent tevai finansuoja ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-06 16:28:49 | Nuoroda
Esccada rašė:
malvea rašė:
Esccada rašė:

As antru numeriu parasiau sia specialybe :)

 o ką pirmu? pas mane ir antra..

 Pirmu geodezija :) o si dabr jau trecia yra :D antroj transporto inzinerija :DD

 bet transporto inžinerijai fizikos reik;)

  • Chemija / VBE 9
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 42
Žinutė parašyta: 2011-07-06 16:31:21 | Nuoroda
baller rašė:
malvea rašė:

 vis tiek jauciu sansu mazai ;D vienintele paguoda, jog cia reiktu moket 4tukst. o ne 8 

 aš tai ir tų 4neturiu:D

 man dabar svarbu istot bet kur tik  i nemokama,  nes moket, ko gero, kiekvienam yra labai sudetinga, nu nebent tevai finansuoja ;D

 na bet kur tai nenoriu:D bet į vnf tai nlb turiu už ką, bet jei kur noriu nepriims, tai reiks krapštyt taupyklę:D

  • Chemija / VBE 9
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 42
Žinutė parašyta: 2011-07-06 16:33:39 | Nuoroda
malvea rašė:
baller rašė:
malvea rašė:

 vis tiek jauciu sansu mazai ;D vienintele paguoda, jog cia reiktu moket 4tukst. o ne 8 

 aš tai ir tų 4neturiu:D

 man dabar svarbu istot bet kur tik  i nemokama,  nes moket, ko gero, kiekvienam yra labai sudetinga, nu nebent tevai finansuoja ;D

 na bet kur tai nenoriu:D bet į vnf tai nlb turiu už ką, bet jei kur noriu nepriims, tai reiks krapštyt taupyklę:D

 as viliuosi, jog i viena is pirmu vietu sugebesiu istot vf, nes ten toliau, galima sakyt, rasiau bet ka, kad tik parasyt ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-06 16:35:09 | Nuoroda
malvea rašė:
Esccada rašė:
malvea rašė:
Esccada rašė:

As antru numeriu parasiau sia specialybe :)

 o ką pirmu? pas mane ir antra..

 Pirmu geodezija :) o si dabr jau trecia yra :D antroj transporto inzinerija :DD

 bet transporto inžinerijai fizikos reik;)

O ten lengviau istot nei i transporto inzinerine ekonomika ir vadyba? nes ja irgi rasiau, 3 numeriu

Žinutė parašyta: 2011-07-06 16:44:45 | Nuoroda
baller rašė:
malvea rašė:
Esccada rašė:
malvea rašė:
Esccada rašė:

As antru numeriu parasiau sia specialybe :)

 o ką pirmu? pas mane ir antra..

 Pirmu geodezija :) o si dabr jau trecia yra :D antroj transporto inzinerija :DD

 bet transporto inžinerijai fizikos reik;)

O ten lengviau istot nei i transporto inzinerine ekonomika ir vadyba? nes ja irgi rasiau, 3 numeriu

 na taip, ryškiai lengviau, bet ten konkursinį balą sudaro fizikos egzaminas;)

  • Chemija / VBE 9
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 42
Žinutė parašyta: 2011-07-06 16:49:20 | Nuoroda

 Nu siaip laikiau fizika, bet kai pirmus metus galima sakyti mokiausi normalei, tai virs 60 nesitikiu ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-06 16:53:39 | Nuoroda
baller rašė:

 Nu siaip laikiau fizika, bet kai pirmus metus galima sakyti mokiausi normalei, tai virs 60 nesitikiu ;D

 aaa, td ir su 10% ta vieta tavo;)

  • Chemija / VBE 9
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 42
Žinutė parašyta: 2011-07-06 16:56:37 | Nuoroda

nu bent tai paguodzia jei kas ;] bet siaip noriu i inzinerine ekonomika ir vadyba, sese pirma kursa baige, gal padetu kazka ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-06 16:59:10 | Nuoroda
baller rašė:

nu bent tai paguodzia jei kas ;] bet siaip noriu i inzinerine ekonomika ir vadyba, sese pirma kursa baige, gal padetu kazka ;D

 čia apie transporto inžinerinę ekonomiką ir vadybą kalbi?:D oj, ne vieną šimtą žn jau ten norinčių ir aš tarp jų:D bet labiau į gamybos inžineriją ir valdymą, tik neturiu fizikos;(

  • Chemija / VBE 9
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 42
Žinutė parašyta: 2011-07-06 17:00:44 | Nuoroda
malvea rašė:
baller rašė:

nu bent tai paguodzia jei kas ;] bet siaip noriu i inzinerine ekonomika ir vadyba, sese pirma kursa baige, gal padetu kazka ;D

 čia apie transporto inžinerinę ekonomiką ir vadybą kalbi?:D oj, ne vieną šimtą žn jau ten norinčių ir aš tarp jų:D bet labiau į gamybos inžineriją ir valdymą, tik neturiu fizikos;(

 jo, apie ja, vienas didziausiu konkursiniu balu turbut cia, visus egzus 80+ beveik reik islaikyt, kad butum garantuotas

Žinutė parašyta: 2011-07-06 18:47:16 | Nuoroda

Na pagal pernai balus tai y TI istociau ir be fizikos vbe tik su metiniu 10 :)) o y TIEIV tai tikrai sunkiau istot, nes balai daug aukstesni :)

  • Istorija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-07-06 19:09:38 | Nuoroda
baller rašė:
malvea rašė:
baller rašė:

nu bent tai paguodzia jei kas ;] bet siaip noriu i inzinerine ekonomika ir vadyba, sese pirma kursa baige, gal padetu kazka ;D

 čia apie transporto inžinerinę ekonomiką ir vadybą kalbi?:D oj, ne vieną šimtą žn jau ten norinčių ir aš tarp jų:D bet labiau į gamybos inžineriją ir valdymą, tik neturiu fizikos;(

 jo, apie ja, vienas didziausiu konkursiniu balu turbut cia, visus egzus 80+ beveik reik islaikyt, kad butum garantuotas

 vgtu tai pats didžiausias konkursinis balas;) vf 19,2

  • Chemija / VBE 9
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 42
Žinutė parašyta: 2011-07-06 19:14:52 | Nuoroda

 cia ziuriu tik vieni kitus klaidinat,pirma issiaiskinkit po to rasykit. www.vgtu.lt/priemimas/lt/nuolatines/851.626 patys pasiziurekit praeitu metu konkursinius balus minimalius i vgtu studiju programas, beje i transporto inzinerine ekonomika ir vadyba tikrai ne 19kb o 17.14 praeitais metais minimalus buvo ,taip kad nesnekekit pievu.

Žinutė parašyta: 2011-07-06 19:20:07 | Nuoroda
Vilaspo rašė:

 cia ziuriu tik vieni kitus klaidinat,pirma issiaiskinkit po to rasykit. www.vgtu.lt/priemimas/lt/nuolatines/851.626 patys pasiziurekit praeitu metu konkursinius balus minimalius i vgtu studiju programas, beje i transporto inzinerine ekonomika ir vadyba tikrai ne 19kb o 17.14 praeitais metais minimalus buvo ,taip kad nesnekekit pievu.

 minimum buvo! bet šiaip realiai prašo 19,2Kb, jei nori laukt 3etapo ir tikėtis,kad gal pakliūsi-tai prašom. Uhhh, supykau...

  • Chemija / VBE 9
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 42
Žinutė parašyta: 2011-07-06 19:26:21 | Nuoroda

 niekaip netikiu,jog tokio reikejo,nes auksciausias kb buvo 19.5 tai nejaugi tie 29 zmones kurie gavo vf vieta buvo 19.5-19.2 intervale. Pilnai realu manau ir su 18 istot i vf,na bent jau pernai taip buvo,siemet turbut kils kazkiek nes labai jau norinciu daug.

Žinutė parašyta: 2011-07-06 19:37:27 | Nuoroda
Vilaspo rašė:

 niekaip netikiu,jog tokio reikejo,nes auksciausias kb buvo 19.5 tai nejaugi tie 29 zmones kurie gavo vf vieta buvo 19.5-19.2 intervale. Pilnai realu manau ir su 18 istot i vf,na bent jau pernai taip buvo,siemet turbut kils kazkiek nes labai jau norinciu daug.

 o kaip visi žinome nė vienas iš tų kurie ten nori stoti ir yra šiame forume, net tų 18 neturi;)

  • Chemija / VBE 9
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 42
Žinutė parašyta: 2011-07-07 17:02:49 | Nuoroda
baller rašė:

nu bent tai paguodzia jei kas ;] bet siaip noriu i inzinerine ekonomika ir vadyba, sese pirma kursa baige, gal padetu kazka ;D

 Koks sesės vardas ? :)
 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą