Kūrybinės industrijos
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-08 14:53:54 | Nuoroda

Who's in? : )

Žinutė parašyta: 2011-07-08 16:28:11 | Nuoroda

Laabai tikiuosi, kad aš :) Susimoviau biškutį ties istorija, kuris, kaip tyčia, pagrindinis stojant, o konkursinis balas žvėriškas, bet bent į mokamą tai tikrai tikiuos vietelės :)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-07-08 17:02:52 | Nuoroda

bandysiu, bet gąsdinat jūs mane su savo rezultatais tokiais.. :/ bet gal mokamam tikrai užteks?

Žinutė parašyta: 2011-07-08 17:54:34 | Nuoroda

Norėjau čia, sumoviau istoriją be proto. Nors pagal praeitų metų žemiausią konkursiniį balą, su kuriuo priėmė į VF, šansų yra. Tik abejoju, ar norėsiu su tais kitais turais terliotis. :)

  • Istorija / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-07-08 18:29:34 | Nuoroda

  Nebeturiu nervų. Norėjau būtent į šią specialybę, bet nebeįstosiu. Visi šimtukiniai čia stoja. O aš net į mokamą vietą neįstočiau... Nebežinau ką daryti. Ar manote, kad su 16 balų dar priimtų į mokamą, į paskutinę vietą?

Žinutė parašyta: 2011-07-08 18:37:07 | Nuoroda

Na bandyt verta, nepriims į šitą - priims į tą, kurią parašysi atsargai :)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-07-08 19:04:59 | Nuoroda
Bulius rašė:

  Nebeturiu nervų. Norėjau būtent į šią specialybę, bet nebeįstosiu. Visi šimtukiniai čia stoja. O aš net į mokamą vietą neįstočiau... Nebežinau ką daryti. Ar manote, kad su 16 balų dar priimtų į mokamą, į paskutinę vietą? 

 Nuoširdžiai? Ne, nemanau.

  • Istorija / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-07-08 19:09:16 | Nuoroda
niaistheone rašė:
Bulius rašė:

  Nebeturiu nervų. Norėjau būtent į šią specialybę, bet nebeįstosiu. Visi šimtukiniai čia stoja. O aš net į mokamą vietą neįstočiau... Nebežinau ką daryti. Ar manote, kad su 16 balų dar priimtų į mokamą, į paskutinę vietą? 

 Nuoširdžiai? Ne, nemanau.

 Ai rašysiu pirmu numeriu, gal per klaidą pavyks... :D

Žinutė parašyta: 2011-07-08 19:25:53 | Nuoroda
Bulius rašė:
niaistheone rašė:
Bulius rašė:

  Nebeturiu nervų. Norėjau būtent į šią specialybę, bet nebeįstosiu. Visi šimtukiniai čia stoja. O aš net į mokamą vietą neįstočiau... Nebežinau ką daryti. Ar manote, kad su 16 balų dar priimtų į mokamą, į paskutinę vietą? 

 Nuoširdžiai? Ne, nemanau.

 Ai rašysiu pirmu numeriu, gal per klaidą pavyks... :D

 O tai kiek už egzus gavai, jei ne paslaptis?

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-07-08 19:30:25 | Nuoroda
Indigo rašė:
Bulius rašė:
niaistheone rašė:
Bulius rašė:

  Nebeturiu nervų. Norėjau būtent į šią specialybę, bet nebeįstosiu. Visi šimtukiniai čia stoja. O aš net į mokamą vietą neįstočiau... Nebežinau ką daryti. Ar manote, kad su 16 balų dar priimtų į mokamą, į paskutinę vietą? 

 Nuoširdžiai? Ne, nemanau.

 Ai rašysiu pirmu numeriu, gal per klaidą pavyks... :D

 O tai kiek už egzus gavai, jei ne paslaptis?

 Na tikrai ne tokie aukšti kaip jūsų:

Istorija - 71%

Lietuvių - 39%

Anglų - 16%
 

Iš pradžių galvojau stoti į teisę, bet nesenai radau šią specialybę ir begalo sudomino, nes esu daugiau prie meno. Atrodo dabar ta teisė tokia sausa... Neturiu kitų variantų...
 

Žinutė parašyta: 2011-07-08 20:11:13 | Nuoroda

O koks praeitais metais mažiausias balas pateko į vf vietą KI? arba kur galima pasižiūrėti sąrašus tuos? :) 

  • Istorija / VBE 48
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 95
  • Matematika / VBE 71
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-07-08 20:42:30 | Nuoroda
AnJay rašė:

O koks praeitais metais mažiausias balas pateko į vf vietą KI? arba kur galima pasižiūrėti sąrašus tuos? :) 

 18,9, atrodo.

Žinutė parašyta: 2011-07-08 20:49:00 | Nuoroda

hmm. vargu, ar turėdamas 18,63 į vf įstočiau ;D kaip manot? jaučiu reikės ieškotis kitų variantų. bet įdomu šiaip su tais stojimais į VGTU. turbūt aukščiausio balo KI reikalauja ;D

  • Istorija / VBE 48
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 95
  • Matematika / VBE 71
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-07-08 20:54:01 | Nuoroda

Na manau, priklauso nuo to, kokie rezultatai šįmet stojančiųjų, kas ten žino, bet užtikrintas nelabai gali jaustis.. :>

Žinutė parašyta: 2011-07-08 21:10:58 | Nuoroda

tu tai ir į vf įstosi kiek matau :D o ką pasirinkai be KI? :) įdomu būtų sužinoti kokius atsarginius variantus turi tie, kurie į KI nori :D nes kaip ir nėra daugiau panašių specialybių Lietuvoje. bent jau Vilniuje tai tikrai :) 

  • Istorija / VBE 48
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 95
  • Matematika / VBE 71
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-07-08 22:08:17 | Nuoroda

Atrodo ideali programa. Deja mano kb gaunasi cia vos 16.4.. tai net neverta bandyt as manau :D

  • Istorija / VBE 71
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2011-07-08 22:10:41 | Nuoroda

Man tai idealios studijos taip pat. Ar čia dauguma, kurie pasirinkote KI tai tik į VF ar yra ir kurie į VNF?

Žinutė parašyta: 2011-07-09 13:36:24 | Nuoroda

Aš taikau į vf su 19,54, tikiuosi pasiseks :?


Žinutė parašyta: 2011-07-09 13:37:07 | Nuoroda
Bulius rašė:

Man tai idealios studijos taip pat. Ar čia dauguma, kurie pasirinkote KI tai tik į VF ar yra ir kurie į VNF?

 Pirmas numeris pas mane KI vf, antras - vnf :)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-07-09 13:41:35 | Nuoroda
AnJay rašė:

tu tai ir į vf įstosi kiek matau :D o ką pasirinkai be KI? :) įdomu būtų sužinoti kokius atsarginius variantus turi tie, kurie į KI nori :D nes kaip ir nėra daugiau panašių specialybių Lietuvoje. bent jau Vilniuje tai tikrai :) 

 Leidyba :) čia jau toks rimtesnis atsarginis variantas, kad parašiau ne tik vf, bet ir vnf. O toliau nesąmonių visokių prirašiau, ale iš mandagumo tuščias vietas užpildžiau ;DD Filologijos įvairiausios, nes ten jau tikrai man durys atviros, ir filosofija - nes sako, jog ten nemažai vaikinų yra :D Ne taip kaip KI :/ būsim/būsit praktiškai vien panos, kas įstosim/įstosit.

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą