Kūrybinės industrijos
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-09 13:46:21 | Nuoroda
AnJay rašė:

hmm. vargu, ar turėdamas 18,63 į vf įstočiau ;D kaip manot? jaučiu reikės ieškotis kitų variantų. bet įdomu šiaip su tais stojimais į VGTU. turbūt aukščiausio balo KI reikalauja ;D

 Why not. Bent žiūrint į sąrašus. www.vgtuefsa.lt/pakviestuju-studijuoti-i-vgtu-pirmosios-pakopos-ir-vientisasias-studijas-demesiui/ <<<<<

Nors keistai čia kažkaip, per aukštųjų mokyklų mugę vgtu atstovai davė lapą, kuriame puikavosi 19< balas.

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-07-09 14:23:33 | Nuoroda
Indigo rašė:
AnJay rašė:

tu tai ir į vf įstosi kiek matau :D o ką pasirinkai be KI? :) įdomu būtų sužinoti kokius atsarginius variantus turi tie, kurie į KI nori :D nes kaip ir nėra daugiau panašių specialybių Lietuvoje. bent jau Vilniuje tai tikrai :) 

 Leidyba :) čia jau toks rimtesnis atsarginis variantas, kad parašiau ne tik vf, bet ir vnf. O toliau nesąmonių visokių prirašiau, ale iš mandagumo tuščias vietas užpildžiau ;DD Filologijos įvairiausios, nes ten jau tikrai man durys atviros, ir filosofija - nes sako, jog ten nemažai vaikinų yra :D Ne taip kaip KI :/ būsim/būsit praktiškai vien panos, kas įstosim/įstosit.

 aš irgi taip pat rašau - KI, leidyba ir lt filologija, bet neturiu antros kalbos, tai niekas man neatvira ;D tikiuos, į kurią nors iš pirmų dviejų pavyks.

Žinutė parašyta: 2011-07-09 15:15:30 | Nuoroda

Šiaip dėl įdomumo paklausiu - ar jūsų, kai kam nors pasakote, kur stosit, žmonės nepradeda klausinėti, kas tos kūrybinės industrijos ir kuo būsite baigę? :D Aš, pamenu, kai pirmą kartą išgirdau tą klausimą, tai sunku buvo net kažką konkretaus pasakyti, o dabar taip dažnai tai girdžiu, kad jau išmokau mintinai beveik savo atsakymą :D

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-07-09 15:33:17 | Nuoroda
Indigo rašė:

Šiaip dėl įdomumo paklausiu - ar jūsų, kai kam nors pasakote, kur stosit, žmonės nepradeda klausinėti, kas tos kūrybinės industrijos ir kuo būsite baigę? :D Aš, pamenu, kai pirmą kartą išgirdau tą klausimą, tai sunku buvo net kažką konkretaus pasakyti, o dabar taip dažnai tai girdžiu, kad jau išmokau mintinai beveik savo atsakymą :D

 ką sakai?:D

Žinutė parašyta: 2011-07-09 15:39:32 | Nuoroda

jo, ir dar niekas nesugeba prisimint pavadinimo, tai dar prieš viską klausia "tai kaip ten?.. industrijos.. idėjinės.. idėjos.." : D aš nelabai moku paaiškint, reiktų ir man atsakymo : D

Žinutė parašyta: 2011-07-09 17:18:13 | Nuoroda

haha, aš irgi tiksliai taip ir nežinau, kaip paaiškinti, anksčiau maldavau kažką ale "tai čia labai plati specialybė, įeina daug sričių, ir darbas su medijomis, ir tas, ir tas..", dabar tiesiog atsakau, kad studijuosiu verslą, reikalaujantį kūrybiškumo ir tuo užsiimsiu po studijų :D Nežinau, kiek tame yra tikslumo - išsiaiškinsiu, jei įstosiu :D

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-07-09 18:58:22 | Nuoroda

Tai yra biznio darymas iš nieko:D pvz žiūrėkit, kai filmuojamas yra Haris Poteris. D. Britanijoje dabar pastatyta pilis yra kaip Hogvartsas ir visi lankosi ten. Žiedų Valdovas? Yra taip pat berods N. Zelandijoje padaryti visi tie maršrutai kur vaikščiojo filmo herojai. Štai kas yra kūrybinės industrijos : )

Žinutė parašyta: 2011-07-09 19:12:42 | Nuoroda

koks kb i kurybines industrijas i vnf?

  • Istorija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 7
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2011-07-09 19:16:49 | Nuoroda
devymdu rašė:

Tai yra biznio darymas iš nieko:D pvz žiūrėkit, kai filmuojamas yra Haris Poteris. D. Britanijoje dabar pastatyta pilis yra kaip Hogvartsas ir visi lankosi ten. Žiedų Valdovas? Yra taip pat berods N. Zelandijoje padaryti visi tie maršrutai kur vaikščiojo filmo herojai. Štai kas yra kūrybinės industrijos : )

 nzn nelabai sudomino ir darbą kaži ar rastum.Manau čia apsimoka studijuoti tik dėl pomėgio arba tie kurie yra tikrai kūrybingi ir gali nistebinti savo išmone kitus,tačiau yra ir tokių kurie renkasi specialybę pagal pavadinimo grožį net nesuprasdami kokį velnią dirbs baigę studijas

Žinutė parašyta: 2011-07-09 19:41:27 | Nuoroda

na kiekvienas renkasi kas jam geriau, aš žinau, ką dirbsiu baigus, man ramu, svarbu įstoti : )

Žinutė parašyta: 2011-07-09 19:45:44 | Nuoroda

tai niekas nzn koks i KI vnf kb? :S

  • Istorija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 7
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2011-07-09 19:47:38 | Nuoroda
devymdu rašė:

na kiekvienas renkasi kas jam geriau, aš žinau, ką dirbsiu baigus, man ramu, svarbu įstoti : )

 tai tu ir su kokiu Hariu Poteriu dirbsi? Ar ką nors rimčiau, gal ką prasuktum lietuvoj pastates mini disneilendą?

Žinutė parašyta: 2011-07-09 19:52:36 | Nuoroda

tai tipo man dabar ignore uzmetet? ;D

  • Istorija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 7
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2011-07-09 20:02:47 | Nuoroda
Boykinsas rašė:

tai tipo man dabar ignore uzmetet? ;D

 į vf (NL ) 18,96 čia paskutinio kviečiamojo balas.Gan aukštas

Žinutė parašyta: 2011-07-09 20:06:51 | Nuoroda
huggy rašė:

 tai tu ir su kokiu Hariu Poteriu dirbsi? Ar ką nors rimčiau, gal ką prasuktum lietuvoj pastates mini disneilendą?

 tu nežinai, o kvarksi, viskas okei su jumis?: D

Žinutė parašyta: 2011-07-09 20:07:44 | Nuoroda
Boykinsas rašė:

tai niekas nzn koks i KI vnf kb? :S

 17, kažkiek, jeigu gerai pamenu

Žinutė parašyta: 2011-07-09 20:09:25 | Nuoroda

eh tai man be sansu :) nors ir neplanavau cia stot, tiesiog del idomumo :)

  • Istorija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 7
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2011-07-09 20:12:30 | Nuoroda
devymdu rašė:
huggy rašė:

 tai tu ir su kokiu Hariu Poteriu dirbsi? Ar ką nors rimčiau, gal ką prasuktum lietuvoj pastates mini disneilendą?

 tu nežinai, o kvarksi, viskas okei su jumis?: D

 neižeidinėk su manim viskas ok:]

Žinutė parašyta: 2011-07-09 20:16:15 | Nuoroda

džiaugiuosi )

Žinutė parašyta: 2011-07-09 20:17:14 | Nuoroda
huggy rašė:
devymdu rašė:

na kiekvienas renkasi kas jam geriau, aš žinau, ką dirbsiu baigus, man ramu, svarbu įstoti : )

 tai tu ir su kokiu Hariu Poteriu dirbsi? Ar ką nors rimčiau, gal ką prasuktum lietuvoj pastates mini disneilendą?

 čia gi tik pavyzdys, ji sugalvos ką nors nesveikesnio!! : D

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą