Kūrybinės industrijos
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-09 20:20:11 | Nuoroda
Sraigt rašė:
huggy rašė:
devymdu rašė:

na kiekvienas renkasi kas jam geriau, aš žinau, ką dirbsiu baigus, man ramu, svarbu įstoti : )

 tai tu ir su kokiu Hariu Poteriu dirbsi? Ar ką nors rimčiau, gal ką prasuktum lietuvoj pastates mini disneilendą?

 čia gi tik pavyzdys, ji sugalvos ką nors nesveikesnio!! : D

 Ta prasme?

Žinutė parašyta: 2011-07-09 20:26:01 | Nuoroda
devymdu rašė:
huggy rašė:

 tai tu ir su kokiu Hariu Poteriu dirbsi? Ar ką nors rimčiau, gal ką prasuktum lietuvoj pastates mini disneilendą?

 tu nežinai, o kvarksi, viskas okei su jumis?: D

 aš tai nekvarksiu ,bet tu biški nusišneki iš pradžiu pats tokius pavyždius pasakai,o paskui sakai kad nieko nezinau.Kalbėk kaip žmogus ir vsio:]

Žinutė parašyta: 2011-07-09 20:26:23 | Nuoroda

nesveikesnio = geresnio, šaunesnio, puikesnio, nuostabesnio, etc.

atsiprašau už nesuprantamą žodyną ;/

Žinutė parašyta: 2011-07-09 20:47:54 | Nuoroda
huggy rašė:

 aš tai nekvarksiu ,bet tu biški nusišneki iš pradžiu pats tokius pavyždius pasakai,o paskui sakai kad nieko nezinau.Kalbėk kaip žmogus ir vsio:]

 moterie, aš nekalta, kad tavo mąstymas toks siauras, aš daviau PAVYZDĮ : )

Žinutė parašyta: 2011-07-09 21:04:11 | Nuoroda

Man tai juokinga, kai kiti pradeda "stumt" ant kitu specialybiu :D

  • Istorija / VBE 88
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2011-07-09 21:10:39 | Nuoroda
devymdu rašė:
huggy rašė:

 aš tai nekvarksiu ,bet tu biški nusišneki iš pradžiu pats tokius pavyždius pasakai,o paskui sakai kad nieko nezinau.Kalbėk kaip žmogus ir vsio:]

 moterie, aš nekalta, kad tavo mąstymas toks siauras, aš daviau PAVYZDĮ :

nu aš ir daviau pvz ,bet kažko tu nervintis pradėjai aš gi tik pajuokaut norėjau nei aš stumiu nei ka ant tavo pasirinktos specialybės;]

Žinutė parašyta: 2011-07-09 21:31:26 | Nuoroda
Viliussss rašė:

Man tai juokinga, kai kiti pradeda "stumt" ant kitu specialybiu :D

 visada tokių atsiranda :D

Žinutė parašyta: 2011-07-09 23:28:08 | Nuoroda

Kaip manote, ar kompiuterinio raštingumo ir Junior Archievement pažymėjai prideda balų stojant į šią specialybę? Labai noriu čia stoti, bet neužtenka balų!

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-09 23:35:49 | Nuoroda
Indigo rašė:

Šiaip dėl įdomumo paklausiu - ar jūsų, kai kam nors pasakote, kur stosit, žmonės nepradeda klausinėti, kas tos kūrybinės industrijos ir kuo būsite baigę? :D Aš, pamenu, kai pirmą kartą išgirdau tą klausimą, tai sunku buvo net kažką konkretaus pasakyti, o dabar taip dažnai tai girdžiu, kad jau išmokau mintinai beveik savo atsakymą :D

 Kūrybinės industrijos- pirmiausia yra komunikacija, kuri yra persipynusi su inovacijomis, menais, verslu ir IT . Bet tai tikrai ne vadyba, taip, mes mokomės verslo vadybos fakultete, turim vadybos ir verslo pagrindus, bet nuo vadybininkų skiriamės beveik viskuo. ; ) paskaitinėkit, kas domitės... aišku, apie dėstytojus- kiekvieno subjektyvi nuomonė, tačiau bendras vaizdas, gan neblogas šio rašinuko.  http://120proc.blogas.lt/zvilgsnis-i-kurybines-industrijas-pabaigus-pirma-kursa-830.html
mano kursiokės blog'as(tikiuosi nesupyks, kad idėjau). Būčiau apsidžiaugus gavus galimybę prieš metus perskaityti kažką panašaus. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-09 23:37:18 | Nuoroda
Bulius rašė:

Kaip manote, ar kompiuterinio raštingumo ir Junior Archievement pažymėjai prideda balų stojant į šią specialybę? Labai noriu čia stoti, bet neužtenka balų!

 Junior Archievement su pagyrimu tai lyg ir galima ten lamoj pažymėt, jei turi, bet nežinau, ar prideda kažką.. O MKRĮ tikrai ne, blemba, gerai būtų ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-11 00:19:09 | Nuoroda
kavamanija rašė:
Indigo rašė:

Šiaip dėl įdomumo paklausiu - ar jūsų, kai kam nors pasakote, kur stosit, žmonės nepradeda klausinėti, kas tos kūrybinės industrijos ir kuo būsite baigę? :D Aš, pamenu, kai pirmą kartą išgirdau tą klausimą, tai sunku buvo net kažką konkretaus pasakyti, o dabar taip dažnai tai girdžiu, kad jau išmokau mintinai beveik savo atsakymą :D

 Kūrybinės industrijos- pirmiausia yra komunikacija, kuri yra persipynusi su inovacijomis, menais, verslu ir IT . Bet tai tikrai ne vadyba, taip, mes mokomės verslo vadybos fakultete, turim vadybos ir verslo pagrindus, bet nuo vadybininkų skiriamės beveik viskuo. ; ) paskaitinėkit, kas domitės... aišku, apie dėstytojus- kiekvieno subjektyvi nuomonė, tačiau bendras vaizdas, gan neblogas šio rašinuko.  http://120proc.blogas.lt/zvilgsnis-i-kurybines-industrijas-pabaigus-pirma-kursa-830.html
mano kursiokės blog'as(tikiuosi nesupyks, kad idėjau). Būčiau apsidžiaugus gavus galimybę prieš metus perskaityti kažką panašaus. :)

 Si, skaičiau šitą gerą blogą :) Iš visų atsiliepimų apie KI šis man labiausiai patiko, išsamumu ir argumentais :)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-07-11 15:53:57 | Nuoroda

Žiauriai liux blogas : ))

Žinutė parašyta: 2011-07-11 23:05:08 | Nuoroda

Rašiau šią specialybę pirmu numeriu, bet taip ir iki galo nesupratau, ką reiktų mokytis... Gal kas paaiškintumėte savais žodžiais? Ką pavyzdžiui reikės daryti su kompiuteriu? Šiaip nenorėjau profesijos, kad būtų labai informatiška, bet sudomino, kad siejasi menas, verslo idėjos...

Žinutė parašyta: 2011-07-13 18:42:50 | Nuoroda
Bulius rašė:

Rašiau šią specialybę pirmu numeriu, bet taip ir iki galo nesupratau, ką reiktų mokytis... Gal kas paaiškintumėte savais žodžiais? Ką pavyzdžiui reikės daryti su kompiuteriu? Šiaip nenorėjau profesijos, kad būtų labai informatiška, bet sudomino, kad siejasi menas, verslo idėjos...

 blogo nuoroda yra šioje temoje,paskaityk ; )

Žinutė parašyta: 2011-07-13 19:15:39 | Nuoroda

Na šiaip maždaug aišku, prisiskaičiau straipsnių. Tikiuosi įstosiu nors į mokamą vietą, nes nėra kur daugiau stoti išskyrus į teisę.

Žinutė parašyta: 2011-07-13 20:41:45 | Nuoroda

 Kaip manot, su KB 19,2 įstočiau į VF??

Žinutė parašyta: 2011-07-16 14:57:19 | Nuoroda
cia.as rašė:

 Kaip manot, su KB 19,2 įstočiau į VF??

 niekas nežino:D

Žinutė parašyta: 2011-07-17 18:44:31 | Nuoroda

 as ir sia specialybe pirmu numeriu rasiau. tokiu jau yra beveik 300, paskutini karta kai ziurejau statistika, o dar kiek antru, treciu nr rase ir tt. tikekimes patekt :)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Matematika / VBE 71
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2011-07-17 20:34:34 | Nuoroda
cia.as rašė:

 Kaip manot, su KB 19,2 įstočiau į VF??

jei nori sąžiningo atsakymo - ne ((:

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 99
  • Matematika / VBE 83
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-07-18 20:38:17 | Nuoroda
allOut rašė:
cia.as rašė:

 Kaip manot, su KB 19,2 įstočiau į VF??

jei nori sąžiningo atsakymo - ne ((:

 nes?:D

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą