LAMA BPO stojimų sąrašas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-25 10:48:34 | Nuoroda
Malyva rašė:

pfu,jau rodo :))))

  

  • Istorija / VBE 71
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2011-07-25 10:58:32 | Nuoroda

Tikriausiai nesulauksiu rytojaus, isprotesiu is jaudulio

  • Lenkų kalba (gimtoji) / MBE 10
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 98
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2011-07-25 11:01:33 | Nuoroda

Sveiki
Ar tiesa, kad jeigu VDU rašai pirmuoju numeriu, tuomet prie tavo konkursinio balo prisideda 0,2? Ačiū

Žinutė parašyta: 2011-07-25 11:03:13 | Nuoroda

 Gal zinote koks maziausias KB stojant i verslo vadyba VGTU?:)

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 96
Žinutė parašyta: 2011-07-25 11:05:33 | Nuoroda
in-da-sky rašė:

Sveiki
Ar tiesa, kad jeigu VDU rašai pirmuoju numeriu, tuomet prie tavo konkursinio balo prisideda 0,2? Ačiū

 Netiesa

Žinutė parašyta: 2011-07-25 11:05:45 | Nuoroda
in-da-sky rašė:

Sveiki
Ar tiesa, kad jeigu VDU rašai pirmuoju numeriu, tuomet prie tavo konkursinio balo prisideda 0,2? Ačiū

 Netiesa

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2011-07-25 11:07:49 | Nuoroda

 ATSAKYKIT!!!:)

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 96
Žinutė parašyta: 2011-07-25 11:07:50 | Nuoroda

 ATSAKYKIT!!!:)

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 96
Žinutė parašyta: 2011-07-25 11:18:28 | Nuoroda
ttendikute rašė:

 Gal zinote koks maziausias KB stojant i verslo vadyba VGTU?:)

 pagal 2009m -16.36.Siaip lamoj pasiskaiciuok.

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 83
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 67
Žinutė parašyta: 2011-07-25 11:23:52 | Nuoroda

 o 2010m. nezinote?

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 96
Žinutė parašyta: 2011-07-25 11:25:51 | Nuoroda
ttendikute rašė:

 o 2010m. nezinote?

 17,18

  • Istorija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-07-25 11:26:38 | Nuoroda

 paskutinis?

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 96
Žinutė parašyta: 2011-07-25 11:27:49 | Nuoroda

Kodėl daugelis vis dar renkasi teisės studijas, nors jos yra labai peikiamos?

Žinutė parašyta: 2011-07-25 11:33:58 | Nuoroda

ei, o kodėl man paspaudus 'Prašymas' VĖL rodo lentelę, kurią aš galiu readaguoti, o apačioje paspausti 'išsaugoti ir tęsti'???? Ispradziu jos nebuvo o dabar vėl rodo? Gi tik nuo rytojaus galima bus keisti 2am turui... Čia normalu?

Žinutė parašyta: 2011-07-25 11:34:04 | Nuoroda

sveiki. gal galit kas paaiskinti kas cia per dalykai vyksta? rasiau i VDU lietuviu filologija. rodo dviem balais mazesni stojamaji bala. atseit reikia metinio antros užsienio kalbos arba gimtoios kalbos metinio pazymio. tai mano gimtoji juk lietkiu.  lamabpo atrase vos ne kad turiu but lenke ar ruse kad skaiciuotu ta mano metini.tai kadangi as lietuve, toj vietoj dabar nuliukas. gal kam nors irgi taip?

Žinutė parašyta: 2011-07-25 11:38:49 | Nuoroda
Bulius rašė:

Kodėl daugelis vis dar renkasi teisės studijas, nors jos yra labai peikiamos?

 aš tai todėl renkuosi teisę, kad to noriu. Teisė man įdomu. Aš nesiekiu būti teisėja ar advokate, matau ir kitų galimybių. Taip, daug kas peikia tuos, kurie pasirenka studijuoti teisę. Bet jeigu jauti, kad čia tavo kabliukas? Ką daryt? Rinktis odontologiją ar kažką pan? Taip ir gyvenime elgsiesi- ateis kažkoks žmogelis, pagrūmos pirštu ir slėpsiesi į krūmus net nepabandęs. Be to, teisės studijos trunka 5 metus, per tą laiką situacija irgi kažkiek keisis. Kiekvieno laisvas pasirinkimas, iš tikrųjų. Kai kurie baigia aukštąjį tik tam, kad kažką baigt,o tada atsisėda biržoj ir  krapšto nosį nieko neveikdami. Ir nesvarbu, kokį ten išsilavinimą turi. Nėra neperspektyvių specialybių. Yra neperspektyvūs žmonės. :)

 

Žinutė parašyta: 2011-07-25 11:39:11 | Nuoroda
LaFa19 rašė:

sveiki. gal galit kas paaiskinti kas cia per dalykai vyksta? rasiau i VDU lietuviu filologija. rodo dviem balais mazesni stojamaji bala. atseit reikia metinio antros užsienio kalbos arba gimtoios kalbos metinio pazymio. tai mano gimtoji juk lietkiu.  lamabpo atrase vos ne kad turiu but lenke ar ruse kad skaiciuotu ta mano metini.tai kadangi as lietuve, toj vietoj dabar nuliukas. gal kam nors irgi taip?

 Tai ir bus toje vietoje nuliukas. Jei butum ne lietuve ir tavo gimtoji kalba butu ne lietuviu, tada imtu metini lietuviu kalbos pazymi. O dabar tau reikia antrosios uzsienio kalbos pazymio, kurio tu neturi. Tai tau ir skaiciuoja nuli. Viskas cia teisingai.

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2011-07-25 11:41:57 | Nuoroda
plumbum rašė:
Bulius rašė:

Kodėl daugelis vis dar renkasi teisės studijas, nors jos yra labai peikiamos?

 aš tai todėl renkuosi teisę, kad to noriu. Teisė man įdomu. Aš nesiekiu būti teisėja ar advokate, matau ir kitų galimybių. Taip, daug kas peikia tuos, kurie pasirenka studijuoti teisę. Bet jeigu jauti, kad čia tavo kabliukas? Ką daryt? Rinktis odontologiją ar kažką pan? Taip ir gyvenime elgsiesi- ateis kažkoks žmogelis, pagrūmos pirštu ir slėpsiesi į krūmus net nepabandęs. Be to, teisės studijos trunka 5 metus, per tą laiką situacija irgi kažkiek keisis. Kiekvieno laisvas pasirinkimas, iš tikrųjų. Kai kurie baigia aukštąjį tik tam, kad kažką baigt,o tada atsisėda biržoj ir  krapšto nosį nieko neveikdami. Ir nesvarbu, kokį ten išsilavinimą turi. Nėra neperspektyvių specialybių. Yra neperspektyvūs žmonės. :)

 

 Aš ir rašiau teisę, nes labiausiai traukia ten. Be to nelaikiau matematikos egzamino, todėl beveik nebėra kito pasirinkimo :)

Žinutė parašyta: 2011-07-25 11:41:57 | Nuoroda

 ar dar kas gali atsakyti į klausimą: jeigu aš dabar nunešiu notarui savo atestato, tapatybės kortelės kopijas, jis jas patvirtins, tai ar galėsiu atvykusi į universitetą iš karto eiti prie savo fakulteto stalo pasirašyti sutarties,ar dar reikės vis tiek prieš tai kažkokius reikalus su dokumentais tvarkyti ir eilių neišvengsiu? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-25 11:43:08 | Nuoroda
Bulius rašė:
plumbum rašė:
Bulius rašė:

Kodėl daugelis vis dar renkasi teisės studijas, nors jos yra labai peikiamos?

 aš tai todėl renkuosi teisę, kad to noriu. Teisė man įdomu. Aš nesiekiu būti teisėja ar advokate, matau ir kitų galimybių. Taip, daug kas peikia tuos, kurie pasirenka studijuoti teisę. Bet jeigu jauti, kad čia tavo kabliukas? Ką daryt? Rinktis odontologiją ar kažką pan? Taip ir gyvenime elgsiesi- ateis kažkoks žmogelis, pagrūmos pirštu ir slėpsiesi į krūmus net nepabandęs. Be to, teisės studijos trunka 5 metus, per tą laiką situacija irgi kažkiek keisis. Kiekvieno laisvas pasirinkimas, iš tikrųjų. Kai kurie baigia aukštąjį tik tam, kad kažką baigt,o tada atsisėda biržoj ir  krapšto nosį nieko neveikdami. Ir nesvarbu, kokį ten išsilavinimą turi. Nėra neperspektyvių specialybių. Yra neperspektyvūs žmonės. :)

 

 Aš ir rašiau teisę, nes labiausiai traukia ten. Be to nelaikiau matematikos egzamino, todėl beveik nebėra kito pasirinkimo :)

 high five!!! :>

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą