Kineziterapija LSMU
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-26 02:26:54 | Nuoroda

 Ieškau tų, kurie įstojo šiais metais :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 02:36:47 | Nuoroda

Aš įstojau į vu! Būtų smagu susipažinti su būsimais kolegom :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 11:11:52 | Nuoroda

sveiki, įstojau į lsmu... :]]

Žinutė parašyta: 2011-07-26 11:19:10 | Nuoroda

vu

Žinutė parašyta: 2011-07-26 12:59:22 | Nuoroda

man dar būtų labai įdomu sužinoti, kodėl stojot į šią specialybę? kodėl ji jus traukia?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 17:58:07 | Nuoroda

 LSMU. susipažinkim? :))

Žinutė parašyta: 2011-07-27 10:31:26 | Nuoroda

 

taip pat LSMU!

Žinutė parašyta: 2011-07-27 20:52:27 | Nuoroda

 Kažkaip nedaug čia mūsų... :)

Žinutė parašyta: 2011-07-28 15:56:56 | Nuoroda

 lsmu :)

Žinutė parašyta: 2011-07-31 16:07:17 | Nuoroda

Sveiki jaunieji kolegos istoja i LSMU :) 

Visu pirma sveikinu istojus i si universiteta ir pasirinkus sia idomia specialybe. Kodel sakau idomia suprasite pirmo kurso begyje. Neliudekite, jai cia nesurasite daug savo kursioku, su jais susipazinsite, jai neklystu Rugpjucio 19 diena :) Jai turite kazkokiu tai klausimu, rasykite man pabandysiu i juos atsakyti. Beje as esu Linas, studijuoju LSMU kineziterapija, kiek zinau busiu uz jus atsakingas. Iki susitikimo :)

Žinutė parašyta: 2011-07-31 17:56:19 | Nuoroda
Lsmu(kinezi) rašė:

Sveiki jaunieji kolegos istoja i LSMU :) 

Visu pirma sveikinu istojus i si universiteta ir pasirinkus sia idomia specialybe. Kodel sakau idomia suprasite pirmo kurso begyje. Neliudekite, jai cia nesurasite daug savo kursioku, su jais susipazinsite, jai neklystu Rugpjucio 19 diena :) Jai turite kazkokiu tai klausimu, rasykite man pabandysiu i juos atsakyti. Beje as esu Linas, studijuoju LSMU kineziterapija, kiek zinau busiu uz jus atsakingas. Iki susitikimo :)

 Nepyk. Bet istojA, jAi.. manau medikai turetu buti labiau rastingi :))

  • Biologija / VBE 87
Žinutė parašyta: 2011-07-31 20:38:50 | Nuoroda

Dekoju uz jusu pastabas, taciau neturiu laiko taisyti gramatines klaidas, svarbu kad butu suprasta esme ir kaip suprantu si zinute nera jums skirta :) 

Žinutė parašyta: 2011-07-31 21:31:22 | Nuoroda
Lsmu(kinezi) rašė:

Dekoju uz jusu pastabas, taciau neturiu laiko taisyti gramatines klaidas, svarbu kad butu suprasta esme ir kaip suprantu si zinute nera jums skirta :) 

 Na vat kaip ir man skirta, nes istojau i kineziterapija. O taisyt gramatines klaidas.. Manau zmones, studijuojantys universitete, tiesiog privalo buti rastingi. Paskui taip ir buna, kad kazkokiais mistiniais budais protingesni gauna vnf, o berasciai vf.

  • Biologija / VBE 87
Žinutė parašyta: 2011-07-31 22:06:00 | Nuoroda

Istojote i LSMU ?:)  Jai turite klausimu ar pastabu rasykite man privacia zinute :) 

Žinutė parašyta: 2011-07-31 22:08:50 | Nuoroda

 Malonu, Linai :)

bandysim pazindintis rugpjucio 19 :)

Žinutė parašyta: 2011-07-31 22:26:03 | Nuoroda
Greentee rašė:
Lsmu(kinezi) rašė:

Sveiki jaunieji kolegos istoja i LSMU :) 

Visu pirma sveikinu istojus i si universiteta ir pasirinkus sia idomia specialybe. Kodel sakau idomia suprasite pirmo kurso begyje. Neliudekite, jai cia nesurasite daug savo kursioku, su jais susipazinsite, jai neklystu Rugpjucio 19 diena :) Jai turite kazkokiu tai klausimu, rasykite man pabandysiu i juos atsakyti. Beje as esu Linas, studijuoju LSMU kineziterapija, kiek zinau busiu uz jus atsakingas. Iki susitikimo :)

 Nepyk. Bet istojA, jAi.. manau medikai turetu buti labiau rastingi :))

 Čia ne raštingumo , o akies klaida. Kai įstosi į universitetą, pamatysi, kad visokie hab.dr.doc. skaidrėse rodo medžiagą su gramatinėmis klaidomis, pvz žodį ką tik rašo kartu, grįžti y ilgoji, visdėlto viską kartu (jau net nekalbu apie sintaksę)  tada galėsi ir jiems pastabas sakyti :D 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2011-07-31 23:53:32 | Nuoroda
sanemis rašė:
Greentee rašė:
Lsmu(kinezi) rašė:

Sveiki jaunieji kolegos istoja i LSMU :) 

Visu pirma sveikinu istojus i si universiteta ir pasirinkus sia idomia specialybe. Kodel sakau idomia suprasite pirmo kurso begyje. Neliudekite, jai cia nesurasite daug savo kursioku, su jais susipazinsite, jai neklystu Rugpjucio 19 diena :) Jai turite kazkokiu tai klausimu, rasykite man pabandysiu i juos atsakyti. Beje as esu Linas, studijuoju LSMU kineziterapija, kiek zinau busiu uz jus atsakingas. Iki susitikimo :)

 Nepyk. Bet istojA, jAi.. manau medikai turetu buti labiau rastingi :))

 Čia ne raštingumo , o akies klaida. Kai įstosi į universitetą, pamatysi, kad visokie hab.dr.doc. skaidrėse rodo medžiagą su gramatinėmis klaidomis, pvz žodį ką tik rašo kartu, grįžti y ilgoji, visdėlto viską kartu (jau net nekalbu apie sintaksę)  tada galėsi ir jiems pastabas sakyti :D 

 Butinai pasakysiu :D

  • Biologija / VBE 87
Žinutė parašyta: 2011-08-01 12:06:56 | Nuoroda

 o kur tiksliai reikia atvykti rugpjūčio 19? kažkaip praklausiau:))

Žinutė parašyta: 2011-08-01 19:53:24 | Nuoroda

 i Veterinarke :)

Žinutė parašyta: 2011-08-06 20:17:37 | Nuoroda

Rugpjucio 19 diena, 15h  St.Jankaus auditorijoje :) 

 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą