Finansai!
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-10-11 23:42:03 | Nuoroda

Sveiki,

Matematika man sekasi pakankamai neblogai, todel galvoju studijuoti finansus (KTU, VU) arba finansu ekonomika (MRU) GAl kas galit kanors patart? :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
  • Matematika / VBE 54
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 55
Žinutė parašyta: 2011-10-17 23:36:27 | Nuoroda

 Gal galėtum konkretizuoti, į kokius klausimus tikiesi gauti atsakymus. Nes su abstrakčiu prašymu patarti tai gali sulaukti lygiai nei vienos reakcijos :D.

Žinutė parašyta: 2011-10-18 00:09:13 | Nuoroda

Na, galvoju studijuoti kazka kas butu susije su matematika. o realiausia galimybe butu finansai manau :) nes nko kolkas dar nesugalvojau. tai noreciau esamu studentu pasisakymu :) pvz. kur geriau stoti, ar VU, ar KTU, ar MRU ir kodel:) su kokiais balais kas istojo i finansus ir vf :) o gal kas nors turi kitu variantu. Manau, kad mano pagrindinis arkliukas yra matematika

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
  • Matematika / VBE 54
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 55
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-10-18 00:45:47 | Nuoroda

Na, jei Tavo pagrindinis arkliukas matematika, tai nereikia galvoti vien apie finansus. Taip pat į savo sąrašą galėtum įtraukti ir tokias specialybes kaip: finansų ir draudimo matematika, ekonometrija, matematika ir matematikos taikymai, taikomoji matematika ir dar daug kitų.

Žinutė parašyta: 2011-10-18 22:30:37 | Nuoroda

tai zinau kad yra daugybe variantu, juos taip pat esu apzvelges, taciau kazkodel pasilikau prie finansu:) gal zinai, su kokiais galima istot i vf? ir kur, tavo manymu, butu geriausia stoti?

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
  • Matematika / VBE 54
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 55
Žinutė parašyta: 2011-10-22 17:13:25 | Nuoroda

Sveiki, mane domina finansu analitika, tik kad labai jau minimaliai informacijos yra. Gal zinot, kur reiketu stoti? Ir ar is vis tokia spec. Lietuvoje egzistuoja? ;)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą