Biologijos VBE 2012
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-04 13:12:50 | Nuoroda
Stjudent rašė:
gdfhkgjmlvmdlkfj rašė:

Nu aš suprantu, kad procentai parodo kiek aplenkei žmonių ir t.t. bet kalba eina apie tą patį skaičių taškų, nu tikrai nesąmonė, kad už tokį patį skaičių taškų  yra skritingi procentai. Juk rašė, kad už 53 taškus gavo 37 procentus, tai aš pilnai sutinku, kad taip būna ir yra, bet va kažkieno draugė "sakė' , kad už 53 taškus gavo 42 balus. Noriu print screeno : D

 Už tą patį taškų skaičių visi studentai gauna tą patį balų skaičių. Kadangi vertinama, kiek procentų laikiusiųjų aplenkei, gali būti taip, kad kažkokio VBE balo neegzistuoja, pvz. po 65 eina 68 balai. Taškų ir balų priklausomybė labai puikiai matosi šitame grafike iš praeitų metų VBE analizės:

 Gauna, pasiziurek, uz 40 tasku gali gauti, nuo 9% iki 13%

Žinutė parašyta: 2012-07-04 13:17:02 | Nuoroda

Ai sry negauna sumaisiau ;), ta pati proc. gali gauti skirtingi taskai. 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-04 13:21:29 | Nuoroda

man atrodo, mes nesusišnekam, iš to grafiko, pagal mane už 40 taškų galimai gaut 13 proc. arba už 37-40 taškus 13 proc. bet tikrai nematau (arbanemoku skaityt grafikų) kur už tą patį skaičių taškų galima gaut skiritngą procentą. Žodžiu tingiu čia aiškitnis, šiaip ar taip gavau daugiau

Žinutė parašyta: 2012-07-04 13:23:42 | Nuoroda
gretag rašė:

na ką , ne 100 gavau, bet man gerai ir tiek :)

 

 Pritariu, tai labai gerai. Ir aš džiaugiuosi :)))

  • Biologija / VBE 95
  • Chemija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 90
Žinutė parašyta: 2012-07-04 13:24:28 | Nuoroda
cornelia rašė:

 Gavau 100 proc (97 taškai), labai džiaugiuosi. Gal būsimų odontologų yra, kurie planuoja LSMU studijuoti? 

 Tikrai yra :)

  • Biologija / VBE 95
  • Chemija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 90
Žinutė parašyta: 2012-07-04 13:27:14 | Nuoroda
gdfhkgjmlvmdlkfj rašė:

man atrodo, mes nesusišnekam, iš to grafiko, pagal mane už 40 taškų galimai gaut 13 proc. arba už 37-40 taškus 13 proc. bet tikrai nematau (arbanemoku skaityt grafikų) kur už tą patį skaičių taškų galima gaut skiritngą procentą. Žodžiu tingiu čia aiškitnis, šiaip ar taip gavau daugiau

 Tai taip, už tą patį taškų skaičių gali gauti tik tą patį procentą.

Žinutė parašyta: 2012-07-04 14:11:22 | Nuoroda
cornelia rašė:

 Gavau 100 proc (97 taškai), labai džiaugiuosi. Gal būsimų odontologų yra, kurie planuoja LSMU studijuoti? 

 Planuojam planuojam. :)

  • Biologija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 85
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-04 14:34:40 | Nuoroda
Deimante313 rašė:
cornelia rašė:

 Gavau 100 proc (97 taškai), labai džiaugiuosi. Gal būsimų odontologų yra, kurie planuoja LSMU studijuoti? 

 Planuojam planuojam. :)

 Planuoju ir aš, tik šnipštas, kitais metais. :* :D 

Žinutė parašyta: 2012-07-04 15:07:42 | Nuoroda
pilks vilks rašė:
Deimante313 rašė:
cornelia rašė:

 Gavau 100 proc (97 taškai), labai džiaugiuosi. Gal būsimų odontologų yra, kurie planuoja LSMU studijuoti? 

 Planuojam planuojam. :)

 Planuoju ir aš, tik šnipštas, kitais metais. :* :D 

 очень хорошо.

  • Biologija / VBE 84
  • Dailė / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2012-07-04 15:18:28 | Nuoroda
  • Biologija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 85
Žinutė parašyta: 2012-07-04 16:00:57 | Nuoroda

atsiųskit kas nors vertinimo instrukciją:)

Žinutė parašyta: 2012-07-04 17:44:57 | Nuoroda
pilks vilks rašė:
Deimante313 rašė:
cornelia rašė:

 Gavau 100 proc (97 taškai), labai džiaugiuosi. Gal būsimų odontologų yra, kurie planuoja LSMU studijuoti? 

 Planuojam planuojam. :)

 Planuoju ir aš, tik šnipštas, kitais metais. :* :D 

 Neprarask vilties

  • Biologija / VBE 95
  • Chemija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 90
Žinutė parašyta: 2012-07-04 18:49:13 | Nuoroda
pilks vilks rašė:
Deimante313 rašė:
cornelia rašė:

 Gavau 100 proc (97 taškai), labai džiaugiuosi. Gal būsimų odontologų yra, kurie planuoja LSMU studijuoti? 

 Planuojam planuojam. :)

 Planuoju ir aš, tik šnipštas, kitais metais. :* :D 

 Kodėl kitamet? O.o

Žinutė parašyta: 2012-07-04 19:28:14 | Nuoroda
funiefunie rašė:
pilks vilks rašė:
Deimante313 rašė:
cornelia rašė:

 Gavau 100 proc (97 taškai), labai džiaugiuosi. Gal būsimų odontologų yra, kurie planuoja LSMU studijuoti? 

 Planuojam planuojam. :)

 Planuoju ir aš, tik šnipštas, kitais metais. :* :D 

 Kodėl kitamet? O.o

 Aha, man irgi toks klausimas iškilo, juk tavo balai pakankamai aukšti, tikrai įstotum.

  • Biologija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 85
Žinutė parašyta: 2012-07-04 20:10:07 | Nuoroda

Gavau 67 taskus = 59%, bet negaliu dar tuo patiketi, nes visus metus mokiausi intensyviai, pas mokytoja papildomai vazinejau mokytis, po egzamino dar su drauge kuri surinko 91% tikrinomes, tai tasku min zinojau kad prarasiu 15... noriu duoti apeliacija, nes tikrai tikejausi gersniu balu... prasau, patarki :(

 

Žinutė parašyta: 2012-07-04 20:18:02 | Nuoroda
carolea.k rašė:

Gavau 67 taskus = 59%, bet negaliu dar tuo patiketi, nes visus metus mokiausi intensyviai, pas mokytoja papildomai vazinejau mokytis, po egzamino dar su drauge kuri surinko 91% tikrinomes, tai tasku min zinojau kad prarasiu 15... noriu duoti apeliacija, nes tikrai tikejausi gersniu balu... prasau, patarki :(

 

 Bandyk, nieko neprarasi. Vis tiek, jei į kokią mediciną planuoji, tai 59 proc. per mažai, jei po apeliacijos sumažins balą, nieko neprarasi, taškas daugiau ar mažiau nieko nenulems, bet gali ir pakelt nemažai, mano pažįstama anais metais po apeliacijos +11 taškų gavo, nu aišku, skirtumas yra, nes ji apeliavo lietuvių egzo rezultatus. Bet jei tau pakeltų, visai kiti procentai būtų. Manau, bandyk, geriau, nei po to graužt save, kad kažko nepadarei. :)

  • Biologija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 85
Žinutė parašyta: 2012-07-04 20:29:13 | Nuoroda
Deimante313 rašė:
carolea.k rašė:

Gavau 67 taskus = 59%, bet negaliu dar tuo patiketi, nes visus metus mokiausi intensyviai, pas mokytoja papildomai vazinejau mokytis, po egzamino dar su drauge kuri surinko 91% tikrinomes, tai tasku min zinojau kad prarasiu 15... noriu duoti apeliacija, nes tikrai tikejausi gersniu balu... prasau, patarki :(

 

 Bandyk, nieko neprarasi. Vis tiek, jei į kokią mediciną planuoji, tai 59 proc. per mažai, jei po apeliacijos sumažins balą, nieko neprarasi, taškas daugiau ar mažiau nieko nenulems, bet gali ir pakelt nemažai, mano pažįstama anais metais po apeliacijos +11 taškų gavo, nu aišku, skirtumas yra, nes ji apeliavo lietuvių egzo rezultatus. Bet jei tau pakeltų, visai kiti procentai būtų. Manau, bandyk, geriau, nei po to graužt save, kad kažko nepadarei. :)

 O kiek laiko reikia laukti po apeliacijos rezultatu?

Žinutė parašyta: 2012-07-04 21:20:36 | Nuoroda
carolea.k rašė:
Deimante313 rašė:
carolea.k rašė:

Gavau 67 taskus = 59%, bet negaliu dar tuo patiketi, nes visus metus mokiausi intensyviai, pas mokytoja papildomai vazinejau mokytis, po egzamino dar su drauge kuri surinko 91% tikrinomes, tai tasku min zinojau kad prarasiu 15... noriu duoti apeliacija, nes tikrai tikejausi gersniu balu... prasau, patarki :(

 

 Bandyk, nieko neprarasi. Vis tiek, jei į kokią mediciną planuoji, tai 59 proc. per mažai, jei po apeliacijos sumažins balą, nieko neprarasi, taškas daugiau ar mažiau nieko nenulems, bet gali ir pakelt nemažai, mano pažįstama anais metais po apeliacijos +11 taškų gavo, nu aišku, skirtumas yra, nes ji apeliavo lietuvių egzo rezultatus. Bet jei tau pakeltų, visai kiti procentai būtų. Manau, bandyk, geriau, nei po to graužt save, kad kažko nepadarei. :)

 O kiek laiko reikia laukti po apeliacijos rezultatu?

 dafegaaaaaaaaaaaaaa

nu iš tikrųjų tai iki liepos 20 turi paskelbt

Žinutė parašyta: 2012-07-04 22:13:55 | Nuoroda
mr. krabs rašė:
carolea.k rašė:
Deimante313 rašė:
carolea.k rašė:

Gavau 67 taskus = 59%, bet negaliu dar tuo patiketi, nes visus metus mokiausi intensyviai, pas mokytoja papildomai vazinejau mokytis, po egzamino dar su drauge kuri surinko 91% tikrinomes, tai tasku min zinojau kad prarasiu 15... noriu duoti apeliacija, nes tikrai tikejausi gersniu balu... prasau, patarki :(

 

 Bandyk, nieko neprarasi. Vis tiek, jei į kokią mediciną planuoji, tai 59 proc. per mažai, jei po apeliacijos sumažins balą, nieko neprarasi, taškas daugiau ar mažiau nieko nenulems, bet gali ir pakelt nemažai, mano pažįstama anais metais po apeliacijos +11 taškų gavo, nu aišku, skirtumas yra, nes ji apeliavo lietuvių egzo rezultatus. Bet jei tau pakeltų, visai kiti procentai būtų. Manau, bandyk, geriau, nei po to graužt save, kad kažko nepadarei. :)

 O kiek laiko reikia laukti po apeliacijos rezultatu?

 dafegaaaaaaaaaaaaaa

nu iš tikrųjų tai iki liepos 20 turi paskelbt

 na jauciu reiks rizikuot bet dar iki siol negaliu patiket kad taip galejau susivaryt... sokas man...

Žinutė parašyta: 2012-07-05 00:40:21 | Nuoroda

taip gerai jaučiuos su tuo supistu šimtu :D 

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą