Biologijos VBE 2012
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-05 10:56:36 | Nuoroda
MissBootee rašė:

taip gerai jaučiuos su tuo supistu šimtu :D 

 aš gan irgi:DDDDD dabar baisu visų klaust, kiek gavo. nes jei susimovė, tai gėda pasakyt:D

Žinutė parašyta: 2012-07-05 12:08:09 | Nuoroda

Jokios čia gėdos, tik puikybė matyt. Bet jei žinios įvertintos tokiu balu, tai super :)

  • Biologija / VBE 95
  • Chemija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 90
Žinutė parašyta: 2012-07-05 14:20:21 | Nuoroda

 AŠ kažkaio skaičiuojuos ir man atrodo, kad per mažai ... Įdomu kaip su tom apeliacijom, gal kas turit vertinimo instrukciją  arba galėtų savo darbą su parodyti ar ats parašyti?:)O

Žinutė parašyta: 2012-07-05 14:24:03 | Nuoroda
rimpenk rašė:

 AŠ kažkaio skaičiuojuos ir man atrodo, kad per mažai ... Įdomu kaip su tom apeliacijom, gal kas turit vertinimo instrukciją  arba galėtų savo darbą su parodyti ar ats parašyti?:)O

 Jei gali, atsiųsk atsakymus į el. paštą man ) ir galėsiu apytikriai paskaičiuot ;)

Arba nuskanuotą juodraštį

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2012-07-05 18:33:07 | Nuoroda

Labas, ar kas nors galetu man pasiusti, ar parasyti visus savo atsakymus bio, labai reiktu, jei galit, aciu:)

Žinutė parašyta: 2012-07-05 19:50:13 | Nuoroda
Evaldas1993 rašė:
rimpenk rašė:

 AŠ kažkaio skaičiuojuos ir man atrodo, kad per mažai ... Įdomu kaip su tom apeliacijom, gal kas turit vertinimo instrukciją  arba galėtų savo darbą su parodyti ar ats parašyti?:)O

 Jei gali, atsiųsk atsakymus į el. paštą man ) ir galėsiu apytikriai paskaičiuot ;)

Arba nuskanuotą juodraštį

 Gerai ;) atsiųsiu :)

Žinutė parašyta: 2012-07-06 00:17:44 | Nuoroda
jukaxjuka rašė:
krasna rašė:

 labas, aš gavau 73 taškus o balų 67 ...... nepatinka man tokie vertinimai...

 vat vat..as apie ta pati...

 O aš surinkau 72 ir gavau 66.. tikrai nusivyliau.. keistai suskaičiavo čia viską.:(

  • Biologija / VBE 66
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 66
  • Matematika / VBE 77
Žinutė parašyta: 2012-07-06 00:29:02 | Nuoroda

88 taškai - 91 procentas. Gaila, su chemija susimoviau truputėlį. Lietuvių išvis nuvylė, net neisitkėjau, kad tiek mažai gausiu. Teks laukt kitų metų ir persilaikyt :/ 

Žinutė parašyta: 2012-07-06 00:40:12 | Nuoroda
rbakas rašė:

88 taškai - 91 procentas. Gaila, su chemija susimoviau truputėlį. Lietuvių išvis nuvylė, net neisitkėjau, kad tiek mažai gausiu. Teks laukt kitų metų ir persilaikyt :/ 

 Koks gaunasi konkursinis balas, kad taip sakai?

Žinutė parašyta: 2012-07-06 16:55:14 | Nuoroda
rbakas rašė:

88 taškai - 91 procentas. Gaila, su chemija susimoviau truputėlį. Lietuvių išvis nuvylė, net neisitkėjau, kad tiek mažai gausiu. Teks laukt kitų metų ir persilaikyt :/ 

 Net į mokamą nebetraukia?

  • Biologija / VBE 95
  • Chemija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 90
Žinutė parašyta: 2012-07-08 13:13:27 | Nuoroda
sunflower11 rašė:
rbakas rašė:

88 taškai - 91 procentas. Gaila, su chemija susimoviau truputėlį. Lietuvių išvis nuvylė, net neisitkėjau, kad tiek mažai gausiu. Teks laukt kitų metų ir persilaikyt :/ 

 Net į mokamą nebetraukia?

 O ka traukia mokama? As ir labai nusivyles savo rezultatais ir kb, kuris gavosi 19,22, todel teks kita met persilaikyt :|

  • Biologija / VBE 92
  • Chemija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 70
  • Matematika / VBE 87
Žinutė parašyta: 2012-07-08 14:45:57 | Nuoroda
mayhemas rašė:
sunflower11 rašė:
rbakas rašė:

88 taškai - 91 procentas. Gaila, su chemija susimoviau truputėlį. Lietuvių išvis nuvylė, net neisitkėjau, kad tiek mažai gausiu. Teks laukt kitų metų ir persilaikyt :/ 

 Net į mokamą nebetraukia?   Nenorejau izeist..

 O ka traukia mokama? As ir labai nusivyles savo rezultatais ir kb, kuris gavosi 19,22, todel teks kita met persilaikyt :|

 

  • Biologija / VBE 95
  • Chemija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 90
Žinutė parašyta: 2012-07-08 22:44:37 | Nuoroda

Į mokamą stosiu, bet yra galimybė, po pirmo kurso persilaikyti egzaminus ir atimti iš abiturianto krepšelį, kurį persineščiau į antrą kursą :) 

Žinutė parašyta: 2012-07-08 22:58:58 | Nuoroda
rbakas rašė:

Į mokamą stosiu, bet yra galimybė, po pirmo kurso persilaikyti egzaminus ir atimti iš abiturianto krepšelį, kurį persineščiau į antrą kursą :) 

 Arba mokytis gerais, siais metais reikejo baigti vidurkiu 9,3 ir kiti metai butu buve nemokami.

Žinutė parašyta: 2012-07-09 09:40:08 | Nuoroda

o kada jau turėtų skelbt tuos įstojimus, 27 d vėlai vakare? :)

 

  • Biologija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 85
Žinutė parašyta: 2012-07-09 11:58:54 | Nuoroda
rbakas rašė:

Į mokamą stosiu, bet yra galimybė, po pirmo kurso persilaikyti egzaminus ir atimti iš abiturianto krepšelį, kurį persineščiau į antrą kursą :) 

 gal galetum placiau papasakot apie sia galimybe? arba linka imest? :)

Žinutė parašyta: 2012-07-09 15:07:00 | Nuoroda
Crystalica rašė:
rbakas rašė:

Į mokamą stosiu, bet yra galimybė, po pirmo kurso persilaikyti egzaminus ir atimti iš abiturianto krepšelį, kurį persineščiau į antrą kursą :) 

 gal galetum placiau papasakot apie sia galimybe? arba linka imest? :)

 Tiesiog, rotacijos ir tiek. Kiekvienais metais geriausiųjų eilė sudaroma ir gali netekt arba gaut studijų krepšelį.

Žinutė parašyta: 2012-07-09 17:10:09 | Nuoroda
mr. krabs rašė:
Crystalica rašė:
rbakas rašė:

Į mokamą stosiu, bet yra galimybė, po pirmo kurso persilaikyti egzaminus ir atimti iš abiturianto krepšelį, kurį persineščiau į antrą kursą :) 

 gal galetum placiau papasakot apie sia galimybe? arba linka imest? :)

 Tiesiog, rotacijos ir tiek. Kiekvienais metais geriausiųjų eilė sudaroma ir gali netekt arba gaut studijų krepšelį.

 ne apie rotacijas jis kalbėjo manau :) Tokia glaimybė - persilaikyti vbe yra visada. jei sakykim tu susimovei su vienu egzu, ir tik dėl to nepatenki į vf, tai studijuodamas vnf kitais metais vis vien gali perlaikyt tą vbe egzą kartu su kitais abiturientais ir tuomet pasikeis tavo kb ir tu su būsimais pirmakursiais konkuruosi dėl vf vietos, tačiau, jei ją gausi, būsi permestas į antrą kursą iškart. nu kažkaip taip :D Tiesiog gali studijuot vnf, persilaikyt vbe ir pereit į vf. easy

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2012-07-09 18:30:42 | Nuoroda
MissBootee rašė:
mr. krabs rašė:
Crystalica rašė:
rbakas rašė:

Į mokamą stosiu, bet yra galimybė, po pirmo kurso persilaikyti egzaminus ir atimti iš abiturianto krepšelį, kurį persineščiau į antrą kursą :) 

 gal galetum placiau papasakot apie sia galimybe? arba linka imest? :)

 Tiesiog, rotacijos ir tiek. Kiekvienais metais geriausiųjų eilė sudaroma ir gali netekt arba gaut studijų krepšelį.

 ne apie rotacijas jis kalbėjo manau :) Tokia glaimybė - persilaikyti vbe yra visada. jei sakykim tu susimovei su vienu egzu, ir tik dėl to nepatenki į vf, tai studijuodamas vnf kitais metais vis vien gali perlaikyt tą vbe egzą kartu su kitais abiturientais ir tuomet pasikeis tavo kb ir tu su būsimais pirmakursiais konkuruosi dėl vf vietos, tačiau, jei ją gausi, būsi permestas į antrą kursą iškart. nu kažkaip taip :D Tiesiog gali studijuot vnf, persilaikyt vbe ir pereit į vf. easy

 bet rizikinga, ypac kai nezinai ko tiketis is lietuviu egzo :)

Žinutė parašyta: 2012-07-10 00:05:59 | Nuoroda

na jei susimovei būtent su lietuvių, tai taip, bet viskas įveikiama ;) o jei su kokia chemija ar bio tik tai tikrai dar  galimybės didelės :)

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą