VU Istorija 2012
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-13 19:46:54 | Nuoroda

Sveiki visi, pirma, su praėjusiu istorijos egzaminu, tikiuosi, kad visiems Jums jis buvo neblogas ir tikitės gauti neblogai. O dabar prie reikalo.
Pats tvirtai žinau, kad noriu šį rudenį pradėti studijuoti VU istoriją ir tikiuos, kad mano viltys išsipildys. Taigi, būtų labai įdomu sužinoti - ar šiame forume yra bendraminčių, galbūt būsimų grupiokų, kolegų ir t.t
Būtų labai džiugu, jei pasireikštumėte ;)

  • Geografija / VBE 100
  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 47
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2012-06-14 14:42:45 | Nuoroda

 Aš planuoju VU istorija arba VPU tą patį bet susimoviau su egzaminu...virš 60 taškų kažkur turėtų būti 

Žinutė parašyta: 2012-06-14 18:29:47 | Nuoroda

Gal daugiau bus, nenukabink nosies. O be to, kad ir 60 iš istorijos dar, manau, ne nuosprendis. Jei gerai išlaikysi anglų ir lietuvių - tikrai įmanoma įstot. Kiek atsimenu, VU istorijos (vf) pereinamasis balas kažkur apie 18,5, bent būdavo seniau apie tiek.
Jei istorija 60, lietuvių ir anglų po 90 - 18,40, taigi jau jau :)
Bet manau, kad būsi tikrai geriau išlaikęs, nepasiduok negatyvioms nuotaikoms :)

  • Geografija / VBE 100
  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 47
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2012-06-14 21:15:56 | Nuoroda

 Aš pirmu numeriu rašysiu į dailėtyrą, bet neatmetu galimybės studijuot istoriją, nes man ji labiausiai patinka ir sekasi gerai, tik kad neturiu geografijos pažymio, o tai nėra gerai :D

  • Dailė / MBE 10
  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 85
  • Matematika / VBE 54
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2012-06-14 22:43:39 | Nuoroda

Na taip, pažiūrėjau balų skaičiuoklėje, kiek gi reiškia geografijos pažymys. Žmogus su 10 iš geografijos turi 2 konkursiniais balais daugiau nei žmogus be geografijos pažymio.
Kita vertus, manau, kad daug kas geografijos pažymio neturi, tad nėra tragedija ;)

  • Geografija / VBE 100
  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 47
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2012-06-14 23:15:06 | Nuoroda
Daydsil rašė:

Na taip, pažiūrėjau balų skaičiuoklėje, kiek gi reiškia geografijos pažymys. Žmogus su 10 iš geografijos turi 2 konkursiniais balais daugiau nei žmogus be geografijos pažymio.
Kita vertus, manau, kad daug kas geografijos pažymio neturi, tad nėra tragedija ;)

 Man ir dailėtyrai reikia geografijos. Bet tikiuosi kažkur istot, kur bus susiję su istorija arba menais, nes kitur savęs neįsivaizduoju :)

  • Dailė / MBE 10
  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 85
  • Matematika / VBE 54
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2012-06-15 16:48:30 | Nuoroda

 Paskutiniu numeriu rasiau VU istorija prasyme stojimu. Tai jei jau niekur kitur nepavyks nemokamai istot, teks istorija sudijuot Pirmu Nr. VU politikos mokslai

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 81
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2012-06-15 18:44:36 | Nuoroda

VU koridoriuose sklando gandai, kad kultūros istorija ir antropologija įdomesnė už "gryną" istoriją.  

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2012-06-15 19:15:48 | Nuoroda

Visai įmanoma, bet gandais remtis nesinori. Kažkaip nusprendžiau kad istorija - tai ir tebūnie :)

  • Geografija / VBE 100
  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 47
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2012-06-15 20:14:57 | Nuoroda

Sveiki,esu jau baigianti pirmakursė,galiu atsakyt į klausimus,jei tik tokių atsiras:)

Žinutė parašyta: 2012-06-15 20:25:59 | Nuoroda

Aš turiu klausimą, nors studijuoju kaimyniniam fake :D Jums dėstė gal jau toks dr. Eugenijus Saviščevas? aš galvoju kai dar galėsim imt BUL'ių pasirinkt civilizacijų istoriją ir būtų pas jį. Jeigu dėstė, tai ką gero.blogo gali pasakyt? :) Jeigu ne, ignore this question :D  

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2012-06-15 21:16:23 | Nuoroda

dėstė senovės istoriją. labai griežtas ir reiklus,koliai l.l.l.sunkūs buvo, bet paskaitos užtai įdomios, oratorius super ir medžiaga iššsami,aiški :) tai va,gerai pagalvok ar rinktis :))

Žinutė parašyta: 2012-06-16 10:25:22 | Nuoroda

Iš vieno pažįstamo esu girdėjęs, kad dėstymas ten labai nuobodus - viskas remiama dėstytojų perskaitomomis paskaitomis ir daugybe užduodamų referatų įvairiausiomis temomis. Norėčiau paklausti, ar taip (ar panašiai) ir yra?
Be to, įdomu, ar po studijų ir įvairių pasiruošimo darbų (kažkaip ranka nekyla to pavadint "namų darbais" :D) lieka bent kiek laisvo laiko? :)
Ir toks general question - ar Tau patinka ši studijų programa? :)

 

  • Geografija / VBE 100
  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 47
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2012-06-16 12:33:51 | Nuoroda
Daydsil rašė:

Gal daugiau bus, nenukabink nosies. O be to, kad ir 60 iš istorijos dar, manau, ne nuosprendis. Jei gerai išlaikysi anglų ir lietuvių - tikrai įmanoma įstot. Kiek atsimenu, VU istorijos (vf) pereinamasis balas kažkur apie 18,5, bent būdavo seniau apie tiek.
Jei istorija 60, lietuvių ir anglų po 90 - 18,40, taigi jau jau :)
Bet manau, kad būsi tikrai geriau išlaikęs, nepasiduok negatyvioms nuotaikoms :)

 Su anglų man tai nekažką, nekažką...Tad mažai vilčių :)

Žinutė parašyta: 2012-06-17 09:19:01 | Nuoroda

gal kas galit pasidalinti informacija,nuomone, kur geresnės kokybės studijos, norint studijuot istoriją ŠU ar KU? Ar ten žadat kas stoti?

Žinutė parašyta: 2012-06-17 13:44:50 | Nuoroda
Daydsil rašė:

Iš vieno pažįstamo esu girdėjęs, kad dėstymas ten labai nuobodus - viskas remiama dėstytojų perskaitomomis paskaitomis ir daugybe užduodamų referatų įvairiausiomis temomis. Norėčiau paklausti, ar taip (ar panašiai) ir yra?
Be to, įdomu, ar po studijų ir įvairių pasiruošimo darbų (kažkaip ranka nekyla to pavadint "namų darbais" :D) lieka bent kiek laisvo laiko? :)
Ir toks general question - ar Tau patinka ši studijų programa? :)

 

 Jei tau tikrai patinka istorija-nuobodu nebus, tiesa,ne visi destytojai puikūs oratoriai, bet kad profesionalūs istorikai tai tikrai :) ir paskaitų mums kol kas tikrai niekas NESKAITĖ :D aišku, atsineša lapus, bet tik užmest žvilgsniui daugiausia. Referatų per abu semestrus teko parašyt viso labo keturis. Dar buvo keletas darbelių 1 sem. studijų įvadui, bet kaip kompensaciją buvom apvedžioti po visus Vilniaus archyvus. :) Daugiau tokių kaip  namų darbų išvis nebuvo, tik rekomenduojamos literatūros sąrašai. Juk neįmanoma studijuot istorijos ir neskaityt.;) Šiaip rimtas mokymasis vyksta prieš kolius, egzaminus. Kiek liks laisvo laiko priklausys nuo to kiek jo pats norėsi skirti savarankiškam studijavimui.
Man studijų kokybė tikrai labai patinka, dėl tematikos biški kitaip,mat pati istorija kartais rodos nuobodoka , na bet čia jau ne dėstytojų kaltė. :D

Žinutė parašyta: 2012-06-25 12:37:12 | Nuoroda
million_dollar_man rašė:

 Paskutiniu numeriu rasiau VU istorija prasyme stojimu. Tai jei jau niekur kitur nepavyks nemokamai istot, teks istorija sudijuot Pirmu Nr. VU politikos mokslai

 Haha, aš irgi istoriją paskutiniu numeriu parašiau : DD teks studijuot, jei neįstoju mokamai nei į politikos mokslus VU, kuriuos pirmu numeriu parašiau, nei į teisę VU : DDD

Žinutė parašyta: 2012-06-26 15:07:20 | Nuoroda

 2 numeriu parašiau VU istorija ;D 

Ir aš esu girdėjusi,kad VU istorija nėra labai įdomiai dėstoma kaip LEU ;D

Žinutė parašyta: 2012-06-27 13:32:25 | Nuoroda

visą laiką norėjau studijuoti istoriją, bet visi tik ir sako, kad visiškai neperspektyvu, o ir balai prasti, nebent pavyktų į mokamą vietą, o šiaip dar mąstau apie kultūros istoriją ir antropologiją :)

Žinutė parašyta: 2012-06-27 17:35:38 | Nuoroda

Stokit į VDU istoriją.  

  • Geografija / MBE 9
  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 59
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą