VU MIF
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-19 12:59:53 | Nuoroda

Klauskite kas domina :) 

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2012-06-19 18:56:43 | Nuoroda

noreciau suzinoti koks skirtumas tarp informaikos ir infomaciniu technologiju ? ir ka labiau patartum ? nes jeigu su matematika pridariau klaidu neduok Dieve i Programu sistemas ne pataikysiu..... teks viena is situ rinktis... :( 

  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 56
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2012-06-21 14:34:01 | Nuoroda

nu visvien rašyk PS pirmoj vietoj, jei ten norisi :) o poto, nu visos IT specialybės labai panašios, bent jau pačioj pradžioj turi tokių pačių smagių dalykų.

Skiriasi tai kad IT 3.5 metai, o Informatika 4. o šiaip IT gal daugiau verslo, pagal paskaitų turinį matosi, informatika arčiau to pačio programavimo.

Be to į PS priima labai daug žmonių, virš 100, gal 130 ar kiek jų, tai manau ir tu tilpsi, jei labai jau nenupievinai egzuose :D

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2012-06-22 13:50:43 | Nuoroda

 Rašiau jau kitoje temoje, bet ir čia paklausiu...

 Mirt ,o kokia Tavo nuomone apie VU statistika ?  Arba matematika ir jos taikymai ? Ar perspektyvu ? 

Norejau i ekonometrija , bet nebeturiu sansu ten papult. 

Žinutė parašyta: 2012-06-25 17:40:01 | Nuoroda

Kodėl jau nurašei save į ekonometrus :) nu žiūrint kiek matiekos ir kitų egzų gausi ir tada jau balą paskaičiuot reik :) 

dėl statistikos tai nežinau, neturiu labai geros nuomonės, gal tai ir perspektyvi specialybė, bet mes visi prikolinam, kad tik statistikos departamentas laukia :D dėl taikymų, pati studijuoju mmt, tai galiu papasakot kas domina :) specialybės šitos pagrinde pirmą semestrą panašios, vėliau skiriasi, nes statistikai visgi daugiau aiškinasi kaip dirbti su duomenimis, o matematikai matematikuoja :D gilioji ta matematika :) šiaip klausk ką būtent nori, kad papasakočiau :)

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2012-06-26 22:42:02 | Nuoroda

 Sveiki, mane domina ką rinktis informatiką ar programų sistemas? Koks esminis skirtumas? Kas geriau dėstoma, kur susirenka rimtesnė publika?

Žinutė parašyta: 2012-06-26 23:12:49 | Nuoroda

Sveiki. as taip pat noreciau prisijungti prie norinciu stoti i VU informatika. Klausimas man toks: ar islaikes matke 35proc., lietuviu - 68 , turedamas anglu metini 7 ir tikedamasis is IT egzo gauti apie 60proc. yra imanoma patekti i VF informatika ? konkurs.balas gautusi apie 15.7 kazkur. Na mazdaug. Apie programu sistemas net negalvoju, nes visu pirma tikrai jau nebutu sansu, o visu antra nedomina, nes buvo pazistamu kurie ten mokes, na supratau, jog ne man tai . Kiek supratau tiesiog Informatikoj daugiau programavimo ir idomiau. nera taip sausa. Na cia ka girdejau :) tai kas galetu man padet siuo kl. del istojimo ? ;)

Žinutė parašyta: 2012-06-27 19:28:43 | Nuoroda

Čia nežinau ar į tinkamą temą pataikiau, bet  domina mane FDM.

Tiksliau, visų pirma, dėstytojai, kaip jie bendrauja su studentais ( per daug iš aukšto, gerbia ar ne ir pnš), koks vidutinis dėstytojų amžius, ar jau visi pagyvenę ar ir jaunų vėjų yra.

Taip pat domina perspekyvos pabaigus šias studijas bei, žinoma, galimybė gauti baraką :D

 

Na čia tiek priklausinėjau ir dar neaišku, ar į tinkamą temą, bet gal kas nors pajėgs man atsakyti :D

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2012-06-27 20:26:17 | Nuoroda

Mane taip pat domina FDM. Ar tikrai taip sunku mokytis ir reikia ten naktim vos ne sedet ir kalt viska? Nes to sau tikrai nelinkiu. Dar teko girdeti, kad labai pasnee destymo metodai, kad destytojai senukai, kurie nuo sovietiniu laiku taiko tuos pacius metodus, net kad vadoveliai pasene. Zodziu daug blogybiu girdejau, idomu ar yra cia studijuojanciu tai?? Viskas domina apie sias studijas

Žinutė parašyta: 2012-06-27 21:55:24 | Nuoroda

 Mano KB 17, 6   ar įstočiau į statistiką ar MMT? 

beje, kas geriau? nes nežinau ką pirmiau rašyt, ar statistiką ar matematiką ir matematikos taikymus.. ;s 

Žinutė parašyta: 2012-06-28 00:36:12 | Nuoroda
Roman Osipov rašė:

 Sveiki, mane domina ką rinktis informatiką ar programų sistemas? Koks esminis skirtumas? Kas geriau dėstoma, kur susirenka rimtesnė publika?

 laba, esminis skirtumas tai informatika labiau pats tas grynasis programavimas, o programų sistemos tai kaip ir projektų vadovas gaunies. šiaip programavimo tiek ten tiek ten per akis. dėl rimtumo tai čia neaišku, visur visokių būna ir ten ir ten stiprių būna ir bimbinėtojų. vertėtų gal pasilyginti programas ir pasižiūrėti kas labiau patinka, programų sistemos populiaresnė specialybė, tai ir konkursinis balas aukštesnis.

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2012-06-28 00:46:02 | Nuoroda
andrius53 rašė:

Sveiki. as taip pat noreciau prisijungti prie norinciu stoti i VU informatika. Klausimas man toks: ar islaikes matke 35proc., lietuviu - 68 , turedamas anglu metini 7 ir tikedamasis is IT egzo gauti apie 60proc. yra imanoma patekti i VF informatika ? konkurs.balas gautusi apie 15.7 kazkur. Na mazdaug. Apie programu sistemas net negalvoju, nes visu pirma tikrai jau nebutu sansu, o visu antra nedomina, nes buvo pazistamu kurie ten mokes, na supratau, jog ne man tai . Kiek supratau tiesiog Informatikoj daugiau programavimo ir idomiau. nera taip sausa. Na cia ka girdejau :) tai kas galetu man padet siuo kl. del istojimo ? ;)

 čia tinka ir postui prieš tai, pasižiūrėjau konkursinius, tai vienodi beveik ;D tik ps'ų 3 grupės būna, o informatikų 2, tai ps'ų daugiau priima, daugiau norinčių. konkursinius balus galite rasti čia  www.vu.lt/site_files/SD/Stojantiesiems/informacija%20apie%20priemima%20internetui%202012.pdf  teoriškai tu dar patektum bet labai ant ribos esi, nes nedidelis balas, taigi jei bus daug norinčių su gerais balais tai nepasiseks, sunku prognozuoti :) į vnf neapsimoka stoti visgi, tik 2 vietos, pagrinde MIF'e už mokslą nieks nemoka.
Dėl pačio progromavimo kiekio, tai jo pilna tiek ps'ams tiek informatikams, visokiom kalbom smagiai programuoja ;D
 

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2012-06-28 00:50:20 | Nuoroda
Coral rašė:

 Mano KB 17, 6   ar įstočiau į statistiką ar MMT? 

beje, kas geriau? nes nežinau ką pirmiau rašyt, ar statistiką ar matematiką ir matematikos taikymus.. ;s 

 įstoji tiek ten tiek ten ;D ką rašyt pirmoj vietoj čia jau tavo sprendimas... aš subjektyvi būčiau šitoj vietoj ;D kuo vienas patinka o kuo kitas? :)

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2012-06-28 13:13:37 | Nuoroda
Grafo rašė:

Čia nežinau ar į tinkamą temą pataikiau, bet  domina mane FDM.

Tiksliau, visų pirma, dėstytojai, kaip jie bendrauja su studentais ( per daug iš aukšto, gerbia ar ne ir pnš), koks vidutinis dėstytojų amžius, ar jau visi pagyvenę ar ir jaunų vėjų yra.

Taip pat domina perspekyvos pabaigus šias studijas bei, žinoma, galimybė gauti baraką :D

 

Na čia tiek priklausinėjau ir dar neaišku, ar į tinkamą temą, bet gal kas nors pajėgs man atsakyti :D

 sveikinu, pataikei į temą ;D kaip dėstytojai bendrauja... nu kaip, įvairiai, žiūrint kokiu reikalu bendrauji. jei paskaitų metu, tai būna dažniausiai kad jie tokius "prie chebros" primeta ;D ir apie memė face'us pašneka, ir anekdotų pripasakoja, ir įvairiais kitais būdais prikolina ;D jei ten dėl vertinimo aiškinsies tai visaip būna ;D o jei kalbant apie fdm, tai būna pvz "šitą uždavinį parodyčiau kaip spręst, bet nerodysiu, nes jūs fdm ir turit mokėt" :D
vieni yra senoki, kiti doktorantai, kad po 30 metų, visokių yra :)
pabaigus studijas galima dirbti bankuose, draudimo įmonėse, akcijų birža, maklerystė ten ta, nu ir panašiai, kas kaip prasisuka, dažniausiai jau per praktika kur įlendi tai ten ir gauni pasiūlymą.

dėl barako tai pirmenybė teikiama iš toliau gyvenantiems ir socialiems asmenims, arba daugiavaikiams ar našlaičiams, nu ten yra kriterijai, tai kai prašymą rašai reik ir tuos dokumentus pateikti. baraką man atrodo gauna visi kas nori paskutiniu metu, apgyvendino šiemet panas mifo baltupiuose pagrinde :D

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2012-06-28 13:18:48 | Nuoroda
A.C.B. rašė:

Mane taip pat domina FDM. Ar tikrai taip sunku mokytis ir reikia ten naktim vos ne sedet ir kalt viska? Nes to sau tikrai nelinkiu. Dar teko girdeti, kad labai pasnee destymo metodai, kad destytojai senukai, kurie nuo sovietiniu laiku taiko tuos pacius metodus, net kad vadoveliai pasene. Zodziu daug blogybiu girdejau, idomu ar yra cia studijuojanciu tai?? Viskas domina apie sias studijas

 Nu čia nuo žmogaus priklauso ar jis sedės naktimis ir kals ar ne, per sesiją ir prieš kolius tikrai pasimokyti reikės, vieni mokosi sistemingai, tai kas kelias dienas ar kasdien sėdi ir mokosi, manau tai visai geras sprendimas :D o kiti nieko nedaro ir tik per sesiją, kaip kas labiau moka prasisukt ir kaip kam labiau sekasi. nu dėl vadovėlių... asmeniškai turėjau vieną tik, uždavinyną, ten jau nėr skirtumo kurių metų, tiesa rusiškas:D o šiaip visokie konspektai yra, ten tie matematinės analizės įrodymai vargu ar keičiasi per kažkiek metų :P geometrija irgi ;D

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2012-06-28 14:22:14 | Nuoroda

Na mano temoje sunkiai ten kazkaip sekasi sulaukti atsakymu, tai cia pabandysiu sekme, copy paste :D :

Sveiki visi! Tai va, mastau i kuria i siu specialybiu stot. Realiai i abi sias galeciau istot. FDM balai didesni uz eko, bet ar nera FDM tik skambus pavadinimas? :) Gal studijuojantys galetu palyginti programas? Kuri idomesne/sunkesne? Kaip su darbais abieju specialybiu atzvilgiu?

  • Informacinės technologijos / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2012-06-28 14:37:39 | Nuoroda
Z rašė:

Na mano temoje sunkiai ten kazkaip sekasi sulaukti atsakymu, tai cia pabandysiu sekme, copy paste :D :

Sveiki visi! Tai va, mastau i kuria i siu specialybiu stot. Realiai i abi sias galeciau istot. FDM balai didesni uz eko, bet ar nera FDM tik skambus pavadinimas? :) Gal studijuojantys galetu palyginti programas? Kuri idomesne/sunkesne? Kaip su darbais abieju specialybiu atzvilgiu?

Labas :D nu dėl pavadinimo, tai kažkiek tikrai jo, nes anksčiau vadinosi draudimo matematika ir nifiga ten niekas beveik nestojo, kai dametė žodį finansų - vualia. prestižas patapo :D  šiaip nu labai panašios studijų programos, skiriasi tik keliais dalykais. ir vienur ir kitur yra sunkių dalykų, įdomumas įdomumui nelygus :D fdm tai ten yra ir aktuaro paskaitos ir panašiai, nu su draudimu susijusių dalykų, ekonometrijoj to nelabai yra, bet kiti specifiniai dalykai. sunku pasakyti kas geriau, dauguma teigia, kad ekonometrija :) bet čia kaip kam tikriausiai.

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2012-06-28 14:39:23 | Nuoroda

pasilygink programų sandus, kuriuos gali rasti mif.vu.lt ties statistikos kryptimi. nuo 2011 metų fdm bakalauras bus nebe statistikos o finansų ir draudimo matematikos.

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2012-06-28 15:17:22 | Nuoroda
Mirt rašė:

 čia tinka ir postui prieš tai, pasižiūrėjau konkursinius, tai vienodi beveik ;D tik ps'ų 3 grupės būna, o informatikų 2, tai ps'ų daugiau priima, daugiau norinčių. konkursinius balus galite rasti čia  www.vu.lt/site_files/SD/Stojantiesiems/informacija%20apie%20priemima%20internetui%202012.pdf  teoriškai tu dar patektum bet labai ant ribos esi, nes nedidelis balas, taigi jei bus daug norinčių su gerais balais tai nepasiseks, sunku prognozuoti :) į vnf neapsimoka stoti visgi, tik 2 vietos, pagrinde MIF'e už mokslą nieks nemoka.
Dėl pačio progromavimo kiekio, tai jo pilna tiek ps'ams tiek informatikams, visokiom kalbom smagiai programuoja ;D
 

 Na siandien jau ir IT rezultatus tikslius gavau. Taigi 68proc. IT, 68 proc. LT , matematikoj zioplumas totaliai koja pakiso ir 35proc, o metinis kaip rasiau anglu yra 7. Na maciau as konkursinius praeitu metu. Tik man idomu, kodel vu.lt pagal ten parasyta formule ir skaiciuokle esancia tame puslapyje mano konkurs.b. gaunasi 16.12, o siame studijos.lt puslapyje esancioje konkurs.balo skaiciuokleje man meta 15.82 ? Kuo tiketi ? Nes jei vu.lt skaiciuokleje 16.12 rodo man atrodo visai daug sansu istoti :) Tai dabar jau zinant galutinius savo rezultatus dar karteli klausiu, kaip manai, ar tikrai taip mazai sansu man ? Zinau, kad galbut ta pati atrasysi, bet ka dar pasiulyt galetum? As dar norejau pasiteirauti kas zino del vnf/st kaip yra? Ar apskritai galima toki varianta rasyti ir kokios salygos taip stojant yra ? Ir dar idomu apie stojima antru turu? Nes tikrai nestosiu i tiesiog VNF. Mastau apie VF, o nemazai kas sako, jei jau neistociau pirmu turu tai galiu megint antru. Ar taip imanoma? Laukiu ats. :)

Žinutė parašyta: 2012-06-28 15:22:25 | Nuoroda
 

 sveikinu, pataikei į temą ;D kaip dėstytojai bendrauja... nu kaip, įvairiai, žiūrint kokiu reikalu bendrauji. jei paskaitų metu, tai būna dažniausiai kad jie tokius "prie chebros" primeta ;D ir apie memė face'us pašneka, ir anekdotų pripasakoja, ir įvairiais kitais būdais prikolina ;D jei ten dėl vertinimo aiškinsies tai visaip būna ;D o jei kalbant apie fdm, tai būna pvz "šitą uždavinį parodyčiau kaip spręst, bet nerodysiu, nes jūs fdm ir turit mokėt" :D
vieni yra senoki, kiti doktorantai, kad po 30 metų, visokių yra :)
pabaigus studijas galima dirbti bankuose, draudimo įmonėse, akcijų birža, maklerystė ten ta, nu ir panašiai, kas kaip prasisuka, dažniausiai jau per praktika kur įlendi tai ten ir gauni pasiūlymą.

dėl barako tai pirmenybė teikiama iš toliau gyvenantiems ir socialiems asmenims, arba daugiavaikiams ar našlaičiams, nu ten yra kriterijai, tai kai prašymą rašai reik ir tuos dokumentus pateikti. baraką man atrodo gauna visi kas nori paskutiniu metu, apgyvendino šiemet panas mifo baltupiuose pagrinde :D

 Dėkui, kad nepatingėjai konkrečiau papasakoti :). Kažkodėl būtent šia specialybe susiviliojai pirmai vietai. Na gal ir užskaitytų Kauną kaip ''iš toliau''. Tik įdomu ar nesulėks šiemet visi gudročiai su kosminiais kb nes pas mane toks gana ribinis 19.8, o manau stočiau tik į vf, nes mokėti ne ypač verta, kai yra šioks toks pasirinkimas, na tikiuosi man pasiseks, bet tik dabar pradėjau gailėtis, kad nesimokiau :D

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą