VU MIF
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-28 17:58:25 | Nuoroda
andrius53 rašė:
Mirt rašė:

 čia tinka ir postui prieš tai, pasižiūrėjau konkursinius, tai vienodi beveik ;D tik ps'ų 3 grupės būna, o informatikų 2, tai ps'ų daugiau priima, daugiau norinčių. konkursinius balus galite rasti čia  www.vu.lt/site_files/SD/Stojantiesiems/informacija%20apie%20priemima%20internetui%202012.pdf  teoriškai tu dar patektum bet labai ant ribos esi, nes nedidelis balas, taigi jei bus daug norinčių su gerais balais tai nepasiseks, sunku prognozuoti :) į vnf neapsimoka stoti visgi, tik 2 vietos, pagrinde MIF'e už mokslą nieks nemoka.
Dėl pačio progromavimo kiekio, tai jo pilna tiek ps'ams tiek informatikams, visokiom kalbom smagiai programuoja ;D
 

 Na siandien jau ir IT rezultatus tikslius gavau. Taigi 68proc. IT, 68 proc. LT , matematikoj zioplumas totaliai koja pakiso ir 35proc, o metinis kaip rasiau anglu yra 7. Na maciau as konkursinius praeitu metu. Tik man idomu, kodel vu.lt pagal ten parasyta formule ir skaiciuokle esancia tame puslapyje mano konkurs.b. gaunasi 16.12, o siame studijos.lt puslapyje esancioje konkurs.balo skaiciuokleje man meta 15.82 ? Kuo tiketi ? Nes jei vu.lt skaiciuokleje 16.12 rodo man atrodo visai daug sansu istoti :) Tai dabar jau zinant galutinius savo rezultatus dar karteli klausiu, kaip manai, ar tikrai taip mazai sansu man ? Zinau, kad galbut ta pati atrasysi, bet ka dar pasiulyt galetum? As dar norejau pasiteirauti kas zino del vnf/st kaip yra? Ar apskritai galima toki varianta rasyti ir kokios salygos taip stojant yra ? Ir dar idomu apie stojima antru turu? Nes tikrai nestosiu i tiesiog VNF. Mastau apie VF, o nemazai kas sako, jei jau neistociau pirmu turu tai galiu megint antru. Ar taip imanoma? Laukiu ats. :)

 mano paskaičiavimais tavo konkursinis balas yra jei anglų a lygiu tai 16.12 jei b 15.92.
studijos lt jau nusenus gal skaičiuoklė ;D ar šiaip koks bugas. Nu dabar atrodo kad lyg ir įstotum :) bet sakau čia sėkmės reikalas, bet man atrodo įstosi :) nu ką pasiūlyt, dar galima rašyt vnf dėl visa ko, nes tikrai kažkas išeis čia 100 proc garantuoju ;D o kai žinosi kad išėjo ir pan, tai nulėksi į studijų skyrių ir pasiteirausi ar galima užimti jo vietą ;D bet nu įstosi ir į vf ;D dėl antro turo tai nežinau, įdomu ar yra kur duomenys kiek priima pirmu turu kiek antru, anksčiau lyg lamoj buvo. bet manau pirmu įstosi :) antru turu tai čia jei atsisakytų kas vietos, nes tie kas į užsienį stoja ir lamą pildo tai neatsisako o nuvaro sutartį pasirašyt, o poto tą sutartį nutraukia, tai kaip ir vieta laisva lieka, bet niekas jos neužima :)

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2012-06-28 18:45:09 | Nuoroda
Grafo rašė:

 Dėkui, kad nepatingėjai konkrečiau papasakoti :). Kažkodėl būtent šia specialybe susiviliojai pirmai vietai. Na gal ir užskaitytų Kauną kaip ''iš toliau''. Tik įdomu ar nesulėks šiemet visi gudročiai su kosminiais kb nes pas mane toks gana ribinis 19.8, o manau stočiau tik į vf, nes mokėti ne ypač verta, kai yra šioks toks pasirinkimas, na tikiuosi man pasiseks, bet tik dabar pradėjau gailėtis, kad nesimokiau :D

klauskit kas domina :) nu jei domina tai ir rašyk pirmoj, aišku stoja ten su dideliais balais, nes visgi prestižas ale ;DD nu baraką tai turėtum gaut, jei ne iš karto tai vėliau tikrai :) bet iš karto gausi, nes tikrai nežinau tokio kuris negavo baraką, kiti savo noru neina. mife sakau nieks nemoka kaip ir už mokslą :)) jei toks balas, tai visai ir mokeisi ;D

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2012-06-29 15:29:13 | Nuoroda

Na nemazai kas sako, jog istot man daug sansu. Anglu A lygiu 7 tai tikrai 16.12 KB gaunasi. Na siemet ir matke rezultatai parode, jog zemokas lygis islaikymo buvo salyje, bet ka gali zinoti su kokiais balais ir kiek zmoniu stos i informatika VU. Na meginsiu pirmu nr. rasyti. Kita savaite dar pakalbu su pazistamu, kuris baige sia specialybe ir viska sake susizinos del antro turo, jei reikia :) na bet dekui uz info. I vu Inform.tech,nenoriu stoti, bet pvz kai kas man siulo stot, kad ir i IT, o kitamet pereit i informatika, nes pirmi kursai panasus abiejose specialybese. Na bet kiek cia teisos tai nezinia.. : ) nezinau tik ka dar rasyti tolimesniuose nr., nes net jei ir buciau uztikrintas, jog istosiu i VF nerasysiu juk poros nr.tik. O vat istorijos nelaikes tai nezinau kur dar galeciau univere bandyti ilysti, nes vistiek noriu sieti su IT kazka :)

Žinutė parašyta: 2012-06-29 16:16:20 | Nuoroda

nafik ta istorija tiksliukams, dar gali rašyt ps ar IT, nu šiaip sau.. o dėl perėjimo, tai panašu šiaip ten, tik sakė to pačio komparcho egzai skyrėsi, it lengviau. o šiaip galima pereiti jei atsilaisvina vietos, o jos tikrai atsilaisvins ;D tik dažniausiai jau kur įstojai ten ir lieki, kažkaip nebesinori eit niekur :) 

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2012-06-29 16:28:44 | Nuoroda

Na istorija cia siaip parasiau , jei stoti, kaip nemazai kas daro, nieko nesugalvodami - tai yra bet kur, vos ne ;D na supratau, dekui tau uz pagalba ; ) dar masciau i VDU stot ir tikrai istociau, bet pats vilnietis tai dabar mintys liko tik Vilniuje stoti : ) o siaip mastau parasyti 3-4 nr. ir surasyti taip, kad blogiausiu atveju VF VU informatika liktu man prieinama istojimui ir antrame ture. : )

Žinutė parašyta: 2012-06-29 16:30:27 | Nuoroda

tik siaip, ar sunku mokytis VU informatika ? : ) kiek ten yra to gryno programavimo ir ar man butu labai sunku, jei nesu toks daug ismanantis kol kas ? Na pascal neblogai viskas, bet kazko papildomo kol kas nemoku :) bet domesiuosi bestudijuodamas pats kitka zinoma . :)

Žinutė parašyta: 2012-06-29 18:49:04 | Nuoroda
andrius53 rašė:

tik siaip, ar sunku mokytis VU informatika ? : ) kiek ten yra to gryno programavimo ir ar man butu labai sunku, jei nesu toks daug ismanantis kol kas ? Na pascal neblogai viskas, bet kazko papildomo kol kas nemoku :) bet domesiuosi bestudijuodamas pats kitka zinoma . :)

 nu aš tau negaliu pasakyti ar sunku, nes nestudijuoju informatikos. galiu pasakyti bendrai ;D mife visi rėkia kad sunku ;D o sunku, nu užknisa daug dalykų tikrai, pats pamatysi, o šiaip tai jei mokaisi kažkiek tai čia prasisukt galima, o jei mokaisi daug tai ir labai gerai prasisukt galima ;D visvien mokys viską nuo pagrindų, tik tempas didesnis bus, kiek man buvo pascal ir c tai ten per vieną paskaitą išeini sakykim ifus, visus ciklus, poto per kitą ten sarasus visus, dvipusius vienpusius, nu žodžiu daug ten tos informacijos sukišta ;D paskui bus pratybos, tai ten programuojama ir namų darbus atsiskaitinėt, dažniausiai ten ir paaiškint reik vos ne kiekvieną eilutę. bet nu viskas išmokstama :P tai pirmi metai pascalis pagrinde, vėliau jau java kiti džiaugsmai, ai dar komparchas labai visų mėgstama paskaita  pirmą semestrą ;DDD

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2012-06-29 19:54:42 | Nuoroda

na taip, istosiu - pamatysiu. nuomones del pirmo nr.nekeisiu vistiek, kad ir kas ka besakytu. visgi yra pazistamu baigusiu, na vieniem sunku, o kitiem kurie kazkaip sugeba isivaziuoti lengviau, bet vistiek cia daugumoje perspektyviu specialybiu yra sunku, na nebent kolegijon stoti. Bet jei perspektyvu tai kodel nepabandzius, as taip mastau. Nieko neprarasiu. Kad ir stojant i eko ar dar kur daug galima rasti atsiliepimu ypac is besimokanciu 1-2 kursuose, jog sunku,nestokit. Veliau jau lengviau eina viskas manyciau. Na pats viska istojes pamatysiu ir isitikinsiu. : ) forumai ir siaip kitu zmoniu nuomones toks dalykas, kur tikrai nesuprasi nieko. Gali viena puse tiket, o gali kita. Kiekvienam savaip bus istojus ; ) dekui tau uz pagalba dar karta ; )   bent kokia normalesne nuomone isgirdau.

Žinutė parašyta: 2012-06-30 13:08:38 | Nuoroda

prašom :))
beje visi būsimi mifiečiai nepamirštat dalyvauti fuksų stofkėse. užsirašysit kai įstosit, bus fun ;D

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2012-06-30 15:14:47 | Nuoroda

Na esu apie jas girdejes siek tiek, bet kas kaip tai tiksliai nezinau ;D o jos vyksta kazkada rugpjucio vidury? ir siaip, placiau gal galetum ka pasakyt , kiek prisimeni ? kas ten gero viskas vyksta jose ? :)

Žinutė parašyta: 2012-06-30 15:16:11 | Nuoroda

P.S. paskutiniam sak.neturi zodzio "viskas" but ;DD

Žinutė parašyta: 2012-07-01 15:40:22 | Nuoroda
andrius53 rašė:

Na esu apie jas girdejes siek tiek, bet kas kaip tai tiksliai nezinau ;D o jos vyksta kazkada rugpjucio vidury? ir siaip, placiau gal galetum ka pasakyt , kiek prisimeni ? kas ten gero viskas vyksta jose ? :)

 galiu pasakyti, kad aš pati saviškėje nedalyvavau, nes negalėjau, tai labai gailėjausi, nes negana to kad visi visus metus kalbės apie fuxų stofkę ir kaip ten nerealiai (ypač pirmus mėnesius), jie dar plius susirado iškarto daug draugų, nes kas gyveno vienuose nameliuose iki šiol dar būna patūsina ;D jos vyksta maždaug rugpjūčio vidury ir labiau į galą, o ten laaaabai smagu, visas laikas bus suplanuotas, daug žaidimų, žodžiu visi tik ir sakydavo kad geriausios 3 dienos ever. O šiemet stovykloje būsiu aš, tai susimatysim :D

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2012-07-03 13:35:35 | Nuoroda

Na jei i MIF'a istosiu tai parasysiu ; ) ir i fuxu stovke reiks uzsirasyt ir tada gal susitiksim ;D

Žinutė parašyta: 2012-07-09 20:24:07 | Nuoroda

 Buvo užklausa apie statistika, taip kad kalbos kad laukia statistikos departamentas iš piršto laužtos :) vienas faktas mokėdamas statistika suprogramuoti ar sumodeliuoti duomenų bazes, gali ir pats, ko nepasakytum apie informatika jei nesusidraugavo su statistika, bet ne apie tai kalba, yra dar vienas paprastas faktas į statistika yra žymiai lengviau įstoti nei į ekonometrija, ar fdm, o studijų patikėkit užteks.. kas dėl matiekos tai abejoju ar daugelis ar įsivaizduojat kur stojat, bet patikėkit matiekos MIF'e užtenka visiem ;)

Žinutė parašyta: 2012-07-09 22:19:13 | Nuoroda

 Dxlino, o Tu dabar 3 kurse būsi ar kaip  ?

Ką pats įsivaizduoji, kad dirbsi baigęs? :) aš šiaip galvoju įstojus pereit į ekonometriją vėliau, bet baisoka, nes ten kiek žinau labai sunku 

Žinutė parašyta: 2012-07-09 22:19:51 | Nuoroda

 Kaip dėl stovyklos, ten važiuoja visi kas nori ar būna kažkokia tai atranka ?

Žinutė parašyta: 2012-07-09 23:01:24 | Nuoroda

 aš trečią baigiau tai jau 4 rudeni :) dėl perstojimo tai norėsi perstosi, nors tiesa sakant ten bus sunkiau, :) lenkiu galvą prieš ekonometram dėstytojus, negaili teorijos ir spaudžia, kitas klausimas kiek daugelis pasiima, kiek gali pasiimti jei nežino kur įstoja, mokykloje buvo 0 matiekos, mife ji atsiras, ir bus daaaaug :) buvau kuratorius ir 13 lygtais metė studijas per pirmus  metus, taip kad negaliu pažadėti lengvo gyvenimo ir statistikoj.. dėl darbo kaip ir studijose kiek idėsi, ko norėsi tą ir pasieksi ir nebetiek svaru kur studijuosit. Kas apie asmeninę patirtį veiklos turiu, tiesa ji kolkas netiek rišosi bankais ar finansų rinkomis,.. o su biochemikais, medicina, valstybiniu ir viešaisiais ryšiais, :D galiu pasakyt taip darbą už normalią algą rasit, norint geriau reikia pačiam įdėt darbo, ir čia visur- vien diplomas nieko neduos :)

Stovykla į ją paima bijau sumeluot 150-200 nes dvi stovyklos, taigi tikimybė pakliūti tikraaaai nemaža :)

Žinutė parašyta: 2012-07-10 00:05:59 | Nuoroda

 O sunku pereiti šiaip ? ar kas nori tas turi didelę galimybę? Kad sunkiau tai žinau tai..bet norėčiau ten vistiek :D tik neaišku taip bus, kai jau būsiu statistikoj.

O metė, nes sunku buvo ar tiesiog nepatiko ? :)

 

tai labai faina, nes norėčiau į stovyklą labai.

 

 

Žinutė parašyta: 2012-07-10 00:28:31 | Nuoroda

Turiu ir aš keletą klausimų :D teko girdėt, kad statistiką mokytis yra lengviau nei ekonometriją ir, kad tai išvis, jeigu galima taip pasakyti, yra "lengviausia" mif'o specialybė, ar tai tiesa? Dar norėjau paklausti dėl bakalauro diplomo, nes tiek statistikai, tiek ekonometrai gauna statistikos bakalauro laipsnį, tai norėjau pasiteiraut ar yra labai atsižvelgiama į tai ar baigei statistiką, ar ekonometrją? nes, jei statistika ištiesų lengviau, tai gal neverta kankintis ekonometrijoj, jei rezultatas vistiek bus daugiau, mažiau toks pat?:D

Žinutė parašyta: 2012-07-11 00:31:10 | Nuoroda

siaip dar noreciau truputi suzinoti apie bioinformatika, gal galetum ka nors papasokoti apie sias studijas :? 

  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 56
  • Matematika / VBE 80
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą