Apeliacijos
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-27 20:18:31 | Nuoroda

 Prieš trejetą metų viena "nelaimingoji", gavusi lietuvių kalbos VBE 99 balus, parašė apeliaciją. Po apeliacijos gavo 95 balus. Nuvertino. Būna ir taip. Tokiomis nesąmonėmis rizikuoti negalima.

Žinutė parašyta: 2012-06-27 21:51:00 | Nuoroda
Pajacas rašė:

 Prieš trejetą metų viena "nelaimingoji", gavusi lietuvių kalbos VBE 99 balus, parašė apeliaciją. Po apeliacijos gavo 95 balus. Nuvertino. Būna ir taip. Tokiomis nesąmonėmis rizikuoti negalima.

 Vargšelė :DD kažin gal būna tokių protinguolių, kurie gavę 100tukus duoda apeliaciją? Nenustebčiau :D

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2012-06-27 22:35:39 | Nuoroda

O galima sulaukti visų egzaminų rezultatų ir parašyti apeliaciją?

Žinutė parašyta: 2012-06-27 22:47:06 | Nuoroda
Gaisriuke rašė:

O galima sulaukti visų egzaminų rezultatų ir parašyti apeliaciją?

 Apeliaciją galima rašyti 3 dienas po to egzamino paskelbimo datos.

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 39
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2012-06-27 22:48:02 | Nuoroda

Darbo dienas.

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 85
  • Matematika / VBE 43
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 18
Žinutė parašyta: 2012-06-28 00:13:27 | Nuoroda

 Pasakykit kas del apeliacijos ar padavus ja imanomas varijantas atsiimti atestata su visais abiturientais , jei taip tai rasyciau nes ziauriai mazai gavau.. Kaip buvo praeitais metais?

Žinutė parašyta: 2012-06-28 00:22:20 | Nuoroda
dofkanasx rašė:

 Pasakykit kas del apeliacijos ar padavus ja imanomas varijantas atsiimti atestata su visais abiturientais , jei taip tai rasyciau nes ziauriai mazai gavau.. Kaip buvo praeitais metais?

 na gali pasitaikyt, kad spės, bet labai itin sunkiai tikėtina. Pernais liepos 14d buvo lygtais.

O ir šiaip, parašo mokyklos visvien tokį lapą, kad ne taip abidna būtų :D

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 39
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2012-06-28 09:23:19 | Nuoroda

jei duodi apeliacija tai ka tau per isleistuves duoda?mano 18 diena gal dar spes paziuret ir duot normalu 

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 46
Žinutė parašyta: 2012-06-28 09:45:14 | Nuoroda

Atsiuskit atsakymus arba vertinimo instrukcija kas turi . Email

Žinutė parašyta: 2012-06-28 10:02:17 | Nuoroda

O šiemet niekas iš dvyliktokų neturi vertinimo instrukcijos? Pernai po egzaminų kažkas jas gavo iš savo mokytojos ir taip instrukcijos paplito visur, tad buvo galima pasižiūrėti taškų skaičių. Kalbu apie teksto suvokimą, tada pasitikrinęs juodraštį matai kiek susirinkai taškų, o rašinį irgi nujausti galima, kiek turėtum gauti. Tai po to ir žinai, rašyti apeliaciją ar ne. Jei jautiesi nuvertintas, o juodraštyje prisirašęs pievų, tai gal net neverta rašyti apeliacijos, kad negautum dar mažiau. O jei pagal instrukciją matai, kad gavai tikrai per mažai, tada ir verta rašyti. Dažnai dėl to ir nekeičia, kad būna "vaje, mokiausi taip gerai, o gavau mažai". Gal tiesiog susimovei per egzą iš jaudulio ir tiek, nepakeisi to.

Sėkmės priimant sprendimus..

  • Biologija / VBE 84
  • Dailė / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2012-06-28 15:11:42 | Nuoroda
Dawido rašė:
asttau rašė:
Dawido rašė:
Monicutt rašė:

Na jei būčiau patenkinta savo rezultatu, tai irgi sakyčiau, jog prisižaisit ir pan.. Bet, deja, balai žiauriai mane nuvylė, nes tikėjausi tikrai geresnio rezultato, kadangi su lietuvių kalba niekad problemų neturėjau, visad geri įvertinimai ir pan. Todėl tikrai esu nesupratus, kodėl toks žemas įvertinimas, nes jaučiausi tvirtai po egzamino ir buvau nusiteikusi tikrai geram rezultatui. Beje, mano pasirinktom studijom šio egzamino rezultatų labiausiai reikia, nes sudaro 0,4 balus.  Tad pateiksiu apeliaciją, bus kaip bus, juk nieko neprarasiu, reikia dėl savęs stengtis, dėl savo ateities.. :)

 man lygiai tas pats, tik jei man numažina nors kiek, viskas man šiais metais baigta. dabar ant ribos stoviu jei istoriją gerai išlaikau. Patarkit, chebra, ką daryt?

 Tai vat būtent, kad ir man tas pats. Tik kad pas mane apskritai neišlaikyta. Surinkau 23 taškus ir neišlaikiau. Tikėjausi tikrai išlaikyt, ir lietuvių kalboj gan gerai gaudžiausi. 

 Nu mano pagal bandomus, apskritai rašto darbus, tai kokių turėjau 75t+ surinkt, o surinkau 41t. Ir nėr kaip žinot kodėl. tau tai nėra kur nudegt, rašyt ir tiek.

 Aš taip pat surinkau 23 taškus nors respublikinėse lietuviu olimpiadose turiu pasėkimų. Todėl net nedvejodama rašiau apeliacija :) netikiu, kad taip galėjau susimaut. Aišku apmaudu, kad negausiu atestato su visais, tačiau geriau už save bent taip pakovot negu po to gailėtis jog nepabandžiau.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-06-28 16:19:22 | Nuoroda
Alinuke rašė:
Dawido rašė:
asttau rašė:
Dawido rašė:
Monicutt rašė:

Na jei būčiau patenkinta savo rezultatu, tai irgi sakyčiau, jog prisižaisit ir pan.. Bet, deja, balai žiauriai mane nuvylė, nes tikėjausi tikrai geresnio rezultato, kadangi su lietuvių kalba niekad problemų neturėjau, visad geri įvertinimai ir pan. Todėl tikrai esu nesupratus, kodėl toks žemas įvertinimas, nes jaučiausi tvirtai po egzamino ir buvau nusiteikusi tikrai geram rezultatui. Beje, mano pasirinktom studijom šio egzamino rezultatų labiausiai reikia, nes sudaro 0,4 balus.  Tad pateiksiu apeliaciją, bus kaip bus, juk nieko neprarasiu, reikia dėl savęs stengtis, dėl savo ateities.. :)

 man lygiai tas pats, tik jei man numažina nors kiek, viskas man šiais metais baigta. dabar ant ribos stoviu jei istoriją gerai išlaikau. Patarkit, chebra, ką daryt?

 Tai vat būtent, kad ir man tas pats. Tik kad pas mane apskritai neišlaikyta. Surinkau 23 taškus ir neišlaikiau. Tikėjausi tikrai išlaikyt, ir lietuvių kalboj gan gerai gaudžiausi. 

 Nu mano pagal bandomus, apskritai rašto darbus, tai kokių turėjau 75t+ surinkt, o surinkau 41t. Ir nėr kaip žinot kodėl. tau tai nėra kur nudegt, rašyt ir tiek.

 Aš taip pat surinkau 23 taškus nors respublikinėse lietuviu olimpiadose turiu pasėkimų. Todėl net nedvejodama rašiau apeliacija :) netikiu, kad taip galėjau susimaut. Aišku apmaudu, kad negausiu atestato su visais, tačiau geriau už save bent taip pakovot negu po to gailėtis jog nepabandžiau.

 Kokių pasėkimų?

Žinutė parašyta: 2012-06-28 16:28:02 | Nuoroda

:) , Kiekvienais metais būna žmonįų nepatenkintais lietuvių rezultatais. Kažką reikia keisti .

O šiaip patariu rašyti apeliaciją , tik tada ,jei jum gresia neįstoti ten kur norit. Pats , kaip matote gavau mažai  , tačiau pagalvojąs valandą , nusprendžiau nerašyti ir džiaugtis ką turiu. Įstojau ,ten kur norėjau , net nebesvarbu ar būčiau gavęs 100 ar 7.Jei būčiau rašęs ,butų turbūt atėmę ir neįstočiau :P.

  • Fizika / VBE 82
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 7
  • Matematika / VBE 90
Žinutė parašyta: 2012-06-28 16:33:02 | Nuoroda

man direktore pasake, kad nezino ar spes iki liepos 23 dienos isduoti atestata(( nezinau ka daryti( ziauriai mazai gavau. tai neimanoma! miesto olimpiadoj uzemiau 5 vieta... kaip manot ar spes isduoti? noriu studijoti Lietuvoje!!! 

Žinutė parašyta: 2012-06-28 16:33:03 | Nuoroda

man direktore pasake, kad nezino ar spes iki liepos 23 dienos isduoti atestata(( nezinau ka daryti( ziauriai mazai gavau. tai neimanoma! miesto olimpiadoj uzemiau 5 vieta... kaip manot ar spes isduoti? noriu studijoti Lietuvoje!!! 

Žinutė parašyta: 2012-06-28 17:47:29 | Nuoroda
honey rašė:

man direktore pasake, kad nezino ar spes iki liepos 23 dienos isduoti atestata(( nezinau ka daryti( ziauriai mazai gavau. tai neimanoma! miesto olimpiadoj uzemiau 5 vieta... kaip manot ar spes isduoti? noriu studijoti Lietuvoje!!! 

Jas iki 22d lygtais privalo paskelbt, o jei ir ne, tai direktorius sakė išrašo ten kažkokį popierių, ir vistiek gali tvarkytis dokumentus stojimam ir pan.

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 39
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2012-06-28 18:06:53 | Nuoroda
Father Liudvik davai davai davai rašė:
Alinuke rašė:
Dawido rašė:
asttau rašė:
Dawido rašė:
Monicutt rašė:

Na jei būčiau patenkinta savo rezultatu, tai irgi sakyčiau, jog prisižaisit ir pan.. Bet, deja, balai žiauriai mane nuvylė, nes tikėjausi tikrai geresnio rezultato, kadangi su lietuvių kalba niekad problemų neturėjau, visad geri įvertinimai ir pan. Todėl tikrai esu nesupratus, kodėl toks žemas įvertinimas, nes jaučiausi tvirtai po egzamino ir buvau nusiteikusi tikrai geram rezultatui. Beje, mano pasirinktom studijom šio egzamino rezultatų labiausiai reikia, nes sudaro 0,4 balus.  Tad pateiksiu apeliaciją, bus kaip bus, juk nieko neprarasiu, reikia dėl savęs stengtis, dėl savo ateities.. :)

 man lygiai tas pats, tik jei man numažina nors kiek, viskas man šiais metais baigta. dabar ant ribos stoviu jei istoriją gerai išlaikau. Patarkit, chebra, ką daryt?

 Tai vat būtent, kad ir man tas pats. Tik kad pas mane apskritai neišlaikyta. Surinkau 23 taškus ir neišlaikiau. Tikėjausi tikrai išlaikyt, ir lietuvių kalboj gan gerai gaudžiausi. 

 Nu mano pagal bandomus, apskritai rašto darbus, tai kokių turėjau 75t+ surinkt, o surinkau 41t. Ir nėr kaip žinot kodėl. tau tai nėra kur nudegt, rašyt ir tiek.

 Aš taip pat surinkau 23 taškus nors respublikinėse lietuviu olimpiadose turiu pasėkimų. Todėl net nedvejodama rašiau apeliacija :) netikiu, kad taip galėjau susimaut. Aišku apmaudu, kad negausiu atestato su visais, tačiau geriau už save bent taip pakovot negu po to gailėtis jog nepabandžiau.

 Kokių pasėkimų?

 jaunųjų filologų konkurse.

Žinutė parašyta: 2012-06-28 18:21:04 | Nuoroda

Šiandien parašiau apeliaciją. Kas bus tas bus...

Man sakė liepos 18 bus paskelbtas apeliacijos rezultatas, o kitą dieną turėčiau gauti tikrą atestatą. Per atestatų šventę, kuri bus anksčiau nei apeliacijos rezultato paskelbimas, išduos netikrą atestatą, be lietuvių egzamino.

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2012-06-28 18:38:32 | Nuoroda

mano isleistuves 18 diena ,tai spes man tikra duot? 

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 46
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-06-28 19:17:20 | Nuoroda
mum rašė:

mano isleistuves 18 diena ,tai spes man tikra duot? 

 Tau tai tikrai spės :). Nors būna išvis anksti. Pas mus visada daro maždau tokiu laiku 12-14 tai sakė būna dažnai ir spėja. Sakė vieną kartą direktorė važiavo paskutinę minutę paimti prieš šventę nes parėjo. Kitiems po savaitės nuo parašymo net pareina. Visko būna.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą