VU Fizika
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-27 20:02:05 | Nuoroda

 Labas vakaras,

Esu girdėjęs iš Kompiuterinę Fiziką baigusių žmonių, kad studijuoti tikrai nėra sunku šioje specialybėje. Tačiau ir balai į ją nėra didžiausi. Norėjau paklaust kaip su Fizika ar Moderniųjų technologijų Fizika ir Vadyba? Balai tikrai nėra žemi. O kaip ten mokytis? Sunku? Tik prašyčiau be jokių ten optimistinių spalvų "jei stengsies tai ir pavyks", o nuoširdžiai. Ar ypatingais gabumais nepasižymintis abiturientas nebūtų labai prislėgtas ten įstojęs?

Labai tikiuosi sulaukti atsakymų ir dėkoju.

Žinutė parašyta: 2012-07-05 18:53:34 | Nuoroda

up

Žinutė parašyta: 2012-07-07 20:26:49 | Nuoroda

 Sveikutis(e),

Pati studijuoju VU FF TFE. Gali parašyti man žinutę, aš tave nukreipsiu  pas merginą, kuri studijuoja MTFV. Ji tau viską papasakos apie tą programą. O jei domina konkretūs klausimai apie patį fizfaką, gali klaust, galiu atsakyti. :))

Žinutė parašyta: 2012-07-29 12:37:13 | Nuoroda

Sveiki,

Pats galvoju apie studijas VU FF ateityje, bet nežinau, kokią programą rinkčiausi (fiziką ar taikomąją fiziką). Kokie esminiai skirtumai tarp jų? Kokie vyksta laboratoriniai darbai/praktiniai užsiėmimai, ar jie sunkūs (klausiu todėl, kad kol kas labiau "sausas" fizikas esu, mokykloje mažai praktikos gaunu)? Informatikos sugebėjimai irgi nėra blizgantys, ar daug jos būna? Kur atliekama praktika? Kokios perspektyvos baigus studijas?

Žinutė parašyta: 2012-07-29 16:22:47 | Nuoroda

 mane domina tas pats ! 

Žinutė parašyta: 2016-02-03 17:22:57 | Nuoroda

 Noriu paklausti, Ar stojant fiziką reikalingas kūno kultūros pažymys, nes man mokytoja sako, kad be kūno kultūros, bus blogai, o nemėgstu jos

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą