VU sutarčių pasirašymas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:49:37 | Nuoroda

 Sveiki. Tai dabar pasirasant sutartis VU reikalingas tik pasas ir mokejimo kvitas? Jokiu nuotrauku ir brandos atestato nereikia? Aciu uz informacija :)

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 81
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:57:24 | Nuoroda

Taip, dabar reikia tik kvito ir asmens tapatybes dokumento :) 

  • Informacinės technologijos / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Žinutė parašyta: 2012-07-27 14:10:17 | Nuoroda

 Dar vienas klausimas. VU svetaineje ir LAMA BPO nurodyti skirtingi imokos kodai registracijos mokescio mokejimo. Tai reiskia bet kuriuo gali moketi? ar kaip suprast?

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 81
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2012-07-27 14:11:52 | Nuoroda
  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 81
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2012-07-27 14:48:10 | Nuoroda
million_dollar_man rašė:

 Dar vienas klausimas. VU svetaineje ir LAMA BPO nurodyti skirtingi imokos kodai registracijos mokescio mokejimo. Tai reiskia bet kuriuo gali moketi? ar kaip suprast?

 Tai kad tas pats. Bent jau sąskaitos numeris tikrai tas pats, tad nemanau, kad bus kažkokių problemų. :)
Ką tik patvirtinau internetu sutartį, tikiuos, viskas gerai!

Žinutė parašyta: 2012-07-27 14:51:04 | Nuoroda
cubama rašė:
million_dollar_man rašė:

 Dar vienas klausimas. VU svetaineje ir LAMA BPO nurodyti skirtingi imokos kodai registracijos mokescio mokejimo. Tai reiskia bet kuriuo gali moketi? ar kaip suprast?

 Tai kad tas pats. Bent jau sąskaitos numeris tikrai tas pats, tad nemanau, kad bus kažkokių problemų. :)
Ką tik patvirtinau internetu sutartį, tikiuos, viskas gerai!

www.freeimagehosting.net/dohxq Skiriasi imokos kodai paziurek cia.  Mokesiu su tuo lamos kvitu ir turi but gerai.

 

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 81
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2012-07-27 15:10:41 | Nuoroda

o kaip buvo parašyta, kad atvykus į vu Registracijos žurnale savo parašu patvirtinsi sutikimą sudaryti Sutartį elektroniniu būdu. Tai kaip suprast tą elektroninę sutarty? tai ko tada važiuot iki vu, jei viskas el būdu? ir kaip sakė, kad reikės lambo kažkur pažymėt, kad sutarty pasirašysi atvykus į univerą ar internetu, tai kur ten pažymėt reikia? o dėl bendrabučių, tai kai nuvarysi į univerą sutarties pasirašyt, prašyt reikės? :D

Žinutė parašyta: 2012-07-27 15:18:47 | Nuoroda

 ar jau kažkas važiavo į VU ? papasakokite kaip ten viskas vyksta... 

Žinutė parašyta: 2012-07-27 15:37:03 | Nuoroda
langueur rašė:

o kaip buvo parašyta, kad atvykus į vu Registracijos žurnale savo parašu patvirtinsi sutikimą sudaryti Sutartį elektroniniu būdu. Tai kaip suprast tą elektroninę sutarty? tai ko tada važiuot iki vu, jei viskas el būdu? ir kaip sakė, kad reikės lambo kažkur pažymėt, kad sutarty pasirašysi atvykus į univerą ar internetu, tai kur ten pažymėt reikia? o dėl bendrabučių, tai kai nuvarysi į univerą sutarties pasirašyt, prašyt reikės? :D

 Pazymi varnele kad sutinki ir tada atsiranda 

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 81
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2012-07-27 15:38:41 | Nuoroda

Gal kas nors galit pasakyti, kaip suprasiti, ar aš patvirtinau prašymą pasirašyti startį atvikstant į VU? Ir dar, reikalingi kokie nors dokumentai, norin gauti bendrabutį?

Žinutė parašyta: 2012-07-27 15:39:37 | Nuoroda

 Jie nori gauti bendrabutį kokių dokumentų reikia? Reikia gyvenamosios vietos deklaracijos?

Žinutė parašyta: 2012-07-27 15:39:37 | Nuoroda

 Jie nori gauti bendrabutį kokių dokumentų reikia? Reikia gyvenamosios vietos deklaracijos?

Žinutė parašyta: 2012-07-27 15:46:00 | Nuoroda
million_dollar_man rašė:
cubama rašė:
million_dollar_man rašė:

 Dar vienas klausimas. VU svetaineje ir LAMA BPO nurodyti skirtingi imokos kodai registracijos mokescio mokejimo. Tai reiskia bet kuriuo gali moketi? ar kaip suprast?

 Tai kad tas pats. Bent jau sąskaitos numeris tikrai tas pats, tad nemanau, kad bus kažkokių problemų. :)
Ką tik patvirtinau internetu sutartį, tikiuos, viskas gerai!

 

www.freeimagehosting.net/dohxq Skiriasi imokos kodai paziurek cia.  Mokesiu su tuo lamos kvitu ir turi but gerai.

 

 

 Aišku. Aš mokėjau pagal rekvizitus, pateikiamus vu.lt, irgi viskas ok. :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-27 17:55:41 | Nuoroda

Aš, kvaiša, nesigilinusi kas ten kaip, pažymėjau, kad atvyksiu sutarties pasirašyti į universitetą, dabar turėsiu trenktis iš Biržų į Vilnių

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-27 18:08:51 | Nuoroda
Rasuke... rašė:

Taip, dabar reikia tik kvito ir asmens tapatybes dokumento :) 

 neee reikia kiek daugiau, pasiskaitykit cia www.lamabpo.lt/turinys/bendrasis-priemimas/pakviest%C5%B3j%C5%B3-studijuoti-pri%C4%97mimo-%C4%AFforminimas-0 

Žinutė parašyta: 2012-07-27 18:30:06 | Nuoroda

O jei aš noriu užpildyt prašyma el.būdu, bet noriu gaut bendrabutį, tai vis tiek reikia važiuot i VU?:)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
  • Matematika / VBE 54
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 55
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-27 18:42:24 | Nuoroda
just do it rašė:

O jei aš noriu užpildyt prašyma el.būdu, bet noriu gaut bendrabutį, tai vis tiek reikia važiuot i VU?:)

 Kaip ir ne, užsisakyti kambarį gali čia --> registracija.vub.lt/.

Žinutė parašyta: 2012-07-27 18:46:00 | Nuoroda
slepiuosi rašė:
just do it rašė:

O jei aš noriu užpildyt prašyma el.būdu, bet noriu gaut bendrabutį, tai vis tiek reikia važiuot i VU?:)

 Kaip ir ne, užsisakyti kambarį gali čia --> registracija.vub.lt/.

 o galima čia jau dabar užsirašyti, jei sutarties pasirašyti važiuosiu tik rytoj?

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 51
Žinutė parašyta: 2012-07-27 18:48:47 | Nuoroda

O sutartį pasirašyti reikia Saulėtekio al 9, taip? :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-27 18:57:49 | Nuoroda
uncoo rašė:

O sutartį pasirašyti reikia Saulėtekio al 9, taip? :)

 Arba čia, arba į Muitinės g. 9

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą