SOS< Ieškau kambariok (-o), (-ės).
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-08-20 11:35:22 | Nuoroda

 Bonjour. Esu būsima antro kurso studentė ( VU žurnalistika), skubiai ieškau kambarioko, kambariokės, apskritai bet ko, kas galėtų kartu mokėt už butą. Esu nusižiūrėjusi keletą variantų. Rašykit į el. paštą :

 
AŠ GERAS ŽMOGUS. Tad negaišiu rašydama, kokia aš čia osaaaaaam.
 
Veiksmo vieta: VILNIUS.
 
Žinutė parašyta: 2012-08-21 13:49:42 | Nuoroda

Sveiki ieškoma mergina, kuri dar neturi ,kur gyventi.. Kolkas esame dviese :D Viena įstojus į vu kita į mru.. Galvojam gyventi arba vieno kambario bute 3 arba 2 kambarių keturiese :DDkreiptis arba į pm arba rašyti čia.. :DD

Žinutė parašyta: 2012-08-22 21:10:52 | Nuoroda

TA PROGA :D Vytenio g., Naujamiesty, das ist kaip ir centre, 2 k. butas laukia trečio žmogaus. Perskaitėt gerai, 2 k. butas, bet vieta ohohohoho kokia, taip sakant senamiestis ranka pasiekiamas. Tad jeigu kas nors susidomėjo (susidomėkit. Labai labai susidomėkit), rašykit man į pė em, numeriu, kurį matote savo ekrano apačioje (arba skliaustuose 8-601 32295) beigi per visų nekekenčiamą fakbuką, po slasho kur įrašykite madnproud, arba jeigu tingite tai facebook.com/madnproud. Tai va, laukiam labai labai laukiam Tavęs 

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą