Medicina, odontologija 2013
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2013-01-15 19:46:50 | Nuoroda
Jurgita. rašė:

 Skipper, 

Nesigilinau kieno tie atsiliepimai, ar kauniečių, ar vilniečių :D bet ir kiek esu skaičiusi straipsnių, tai man patiko tai, kad Kaune ciklinis mokymasis :)

 Neturiu tikslo nei įkalbėt, nei atkalbėt. Tik patariu gerai pagalvot :) pradžioje ir man lengvesnis mokymasis patrauklus atrodė. Bet paskui pasirodė, kad ne viskas auksas, kas auksu žiba.

Žinutė parašyta: 2013-01-15 20:32:55 | Nuoroda

 Nemanau,kad ten yra lengviau mokintis. :) Manau tiesiog patogiau taip :) Be to ir kiek esu skaičiusi, pats LSMU, bent jau medicinos studijų atžvilgiu, yra geriau vertinamas nei VU:) Taip pat ir daugiau praktikos LSMU. Na bet galiu ir klysti. 

O kokia tavo nuomonė, kodėl manai,jog Vilniuje geresnis paruošimas?:) 

Žinutė parašyta: 2013-01-15 21:10:49 | Nuoroda
Jurgita. rašė:

 Nemanau,kad ten yra lengviau mokintis. :) Manau tiesiog patogiau taip :) Be to ir kiek esu skaičiusi, pats LSMU, bent jau medicinos studijų atžvilgiu, yra geriau vertinamas nei VU:) Taip pat ir daugiau praktikos LSMU. Na bet galiu ir klysti. 

O kokia tavo nuomonė, kodėl manai,jog Vilniuje geresnis paruošimas?:) 

 Aš nenoriu pasakyt, kad kažkur geriau ar blogiau. Tiesiog per tiek metų pastebėjau universiteto iš kito miesto tendenciją ant mūsų pastumt, o save gerai pareklamuot (neretai ir nepelnytai). Kadangi vilniečiai nemato reikalo taip pat elgtis, formuojasi kiek neteisingas įvaizdis.

 Todėl ir noriu pasakyt, kad reiktų galbūt giliau paanalizuot viską, apsilankyt viename ir kitame universitete, pabendraut su būsimais kolegomis ir jau tada spręst, taip sakant, pagal tiesioginius šaltinius.

 

Žinutė parašyta: 2013-01-16 09:12:29 | Nuoroda
Jurgita. rašė:

 Nemanau,kad ten yra lengviau mokintis. :) Manau tiesiog patogiau taip :) Be to ir kiek esu skaičiusi, pats LSMU, bent jau medicinos studijų atžvilgiu, yra geriau vertinamas nei VU:) Taip pat ir daugiau praktikos LSMU. Na bet galiu ir klysti. 

O kokia tavo nuomonė, kodėl manai,jog Vilniuje geresnis paruošimas?:) 

 O kas šį studijų kokybės vertinimą atlikto? galėtum šaltinį nurodyti, ar čia tavo nuomonė, ar iš tos serijos kažkas kažką kažkada sakė? :D 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2013-01-16 11:34:56 | Nuoroda

Neverta ginčytis, abu universitetai turi savo publiką. Nei vienas nebus "apleistas" ir t.t. Visad bus tų, kurie dėl vienų ar kitų motyvų rinksis būtent tą ir ne kitokį. :D Kiekvienas renkas pagal savo kriterijus, o jų pirmumo tvarka ir svarba pas kiekvieną gali būti kitokia. :)

Žinutė parašyta: 2013-01-16 17:56:25 | Nuoroda
sanemis rašė:
Jurgita. rašė:

 Nemanau,kad ten yra lengviau mokintis. :) Manau tiesiog patogiau taip :) Be to ir kiek esu skaičiusi, pats LSMU, bent jau medicinos studijų atžvilgiu, yra geriau vertinamas nei VU:) Taip pat ir daugiau praktikos LSMU. Na bet galiu ir klysti. 

O kokia tavo nuomonė, kodėl manai,jog Vilniuje geresnis paruošimas?:) 

 O kas šį studijų kokybės vertinimą atlikto? galėtum šaltinį nurodyti, ar čia tavo nuomonė, ar iš tos serijos kažkas kažką kažkada sakė? :D 

kaip pavydzys. http://www.15min.lt/ikrauk/naujiena/svarbu/kur-studijuoti-medicina-vu-ar-lsmu-515-254094

Žinutė parašyta: 2013-01-17 16:31:54 | Nuoroda

pilkas, be abejo, teisus :) vis tiek rezultatas - profesionalus gydytojas - didžiausia dalimi priklauso nuo to, kiek savęs investuosi į šį mokslą. O viskas, kas aplink, tik padeda tai daryti.

Žinutė parašyta: 2013-01-31 21:01:25 | Nuoroda

 Sveiki, kolegos : ) Aš ne abiturientė, tačiau šiemet perlaikysiu biologijos egzaminą. Tikiuosi, pavyks įstoti į mediciną, nes praėjusiais metais ne per daugiausiai trūko. Būtų smagu, jeigu pridėtumėte ir mane į grupę. Mano skype: drop_dead_5  :}

Žinutė parašyta: 2013-02-07 12:07:33 | Nuoroda

Sveiki. :) Na, o man nepasisekė labai su lietuvių kalbos mokytoja.. Dabar turbūt labiausiai pradedu nervintis dėl lietuvių egzamino. Perskaičiau visus kūrinius, kurių reikia, tačiau mes per pamokas net jų nenagrinėjam. Apie egzamino pakitimus net nekalbu. Nesupažindina mūsų su nuja programa, jos reikalavimais.. Kiek galiu, domiuosi pati, bet žinoma, jog reikia protingo žmogaus patarimo. Gal tarp mūsų yra puikių lituanistų, norinčių pasidalinti žiniomis? :D

Žinutė parašyta: 2013-02-11 17:03:21 | Nuoroda
houhouhou rašė:

Sveiki. :) Na, o man nepasisekė labai su lietuvių kalbos mokytoja.. Dabar turbūt labiausiai pradedu nervintis dėl lietuvių egzamino. Perskaičiau visus kūrinius, kurių reikia, tačiau mes per pamokas net jų nenagrinėjam. Apie egzamino pakitimus net nekalbu. Nesupažindina mūsų su nuja programa, jos reikalavimais.. Kiek galiu, domiuosi pati, bet žinoma, jog reikia protingo žmogaus patarimo. Gal tarp mūsų yra puikių lituanistų, norinčių pasidalinti žiniomis? :D

 labas, jeigu imanoma, galetum eit pas kita mokytoja papildomai, bet jau turbut moket reiketu...

Žinutė parašyta: 2013-02-12 13:53:28 | Nuoroda
houhouhou rašė:

Sveiki. :) Na, o man nepasisekė labai su lietuvių kalbos mokytoja.. Dabar turbūt labiausiai pradedu nervintis dėl lietuvių egzamino. Perskaičiau visus kūrinius, kurių reikia, tačiau mes per pamokas net jų nenagrinėjam. Apie egzamino pakitimus net nekalbu. Nesupažindina mūsų su nuja programa, jos reikalavimais.. Kiek galiu, domiuosi pati, bet žinoma, jog reikia protingo žmogaus patarimo. Gal tarp mūsų yra puikių lituanistų, norinčių pasidalinti žiniomis? :D

 Uzjauciu, del mokytojos. Pakeitimu labai daug, ipatinagai su vertinimu. Planuoja, kad 30 proc. laikusiu neislaikys. Labai svarbus kontekstai. Zodziu nesamoniu pridare tai ziauriu. :( Kaip sake mano korepetitorius bus labai sunkus egzaminas ir arba dauguma labai blogai islaikys arba visus rezultatus sukels aukstyn nepaisydami intrukciju, kad nebutu skandalo. Taip, kad prognozes, deja, bet liundos :D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2013-02-12 17:48:27 | Nuoroda

 Aš tai kažko manau, kad šiemet egzai bus lengvesni, o ypač lietuvių, nes nebeliko didžiojo baubo - teksto suvokimo. :D 

Žinutė parašyta: 2013-02-16 00:19:29 | Nuoroda
Gretab rašė:
houhouhou rašė:

Sveiki. :) Na, o man nepasisekė labai su lietuvių kalbos mokytoja.. Dabar turbūt labiausiai pradedu nervintis dėl lietuvių egzamino. Perskaičiau visus kūrinius, kurių reikia, tačiau mes per pamokas net jų nenagrinėjam. Apie egzamino pakitimus net nekalbu. Nesupažindina mūsų su nuja programa, jos reikalavimais.. Kiek galiu, domiuosi pati, bet žinoma, jog reikia protingo žmogaus patarimo. Gal tarp mūsų yra puikių lituanistų, norinčių pasidalinti žiniomis? :D

 Uzjauciu, del mokytojos. Pakeitimu labai daug, ipatinagai su vertinimu. Planuoja, kad 30 proc. laikusiu neislaikys. Labai svarbus kontekstai. Zodziu nesamoniu pridare tai ziauriu. :( Kaip sake mano korepetitorius bus labai sunkus egzaminas ir arba dauguma labai blogai islaikys arba visus rezultatus sukels aukstyn nepaisydami intrukciju, kad nebutu skandalo. Taip, kad prognozes, deja, bet liundos :D

 Vajetau, mūsų mokytoja net neakcentuoja jokių kontekstų.. Žadu rašyti samprotavimo rašinį ir neturiu jokio žalio supratimo, kur ir ką kišti iš tų kontekstų. :|

Žinutė parašyta: 2013-02-18 00:11:19 | Nuoroda

Sveiki, studijuoju VU mediciną. Kažkas paminėjo ciklinį mokymąsi, kaip geresnį. Nežinau dėl gerumo, bet lyginant, kaip mokausi aš, ir kaip buvę klasiokai LSMU, tai ciklais mokytis daug sunkiau. Tiems, kuriems kliuvo anatomijos ciklas rugsėjį, rodos, per savaitę turėjo kaulus iškalt, kai mes VU tam turėjom apie mėnesį. Ir šiaip, bent jau aš, išvis, pirmus du mėnesius chillinau, turėjau daug laiko susipažint su nauja aplinka, sistema, kai tuo tarpu LSMU'iečiai arė. 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2013-02-18 20:56:04 | Nuoroda
Silvestris rašė:

Sveiki, studijuoju VU mediciną. Kažkas paminėjo ciklinį mokymąsi, kaip geresnį. Nežinau dėl gerumo, bet lyginant, kaip mokausi aš, ir kaip buvę klasiokai LSMU, tai ciklais mokytis daug sunkiau. Tiems, kuriems kliuvo anatomijos ciklas rugsėjį, rodos, per savaitę turėjo kaulus iškalt, kai mes VU tam turėjom apie mėnesį. Ir šiaip, bent jau aš, išvis, pirmus du mėnesius chillinau, turėjau daug laiko susipažint su nauja aplinka, sistema, kai tuo tarpu LSMU'iečiai arė. 

 Ei, čia gal klausimas toks nelabai į temą, bet kaip ten studijuojant su užsienio kalba? Ar labai spaudžia? Ar labai daug literatūros reikia skaityti kitom kalbom? Būtų įmanoma išsiversti su lietuvių ir rusų? :D :D Nes anglų žinios pas mane kažkaip tokios... Skurdokos. :D 

Žinutė parašyta: 2013-02-19 22:22:35 | Nuoroda
pilkas rašė:
Silvestris rašė:

Sveiki, studijuoju VU mediciną. Kažkas paminėjo ciklinį mokymąsi, kaip geresnį. Nežinau dėl gerumo, bet lyginant, kaip mokausi aš, ir kaip buvę klasiokai LSMU, tai ciklais mokytis daug sunkiau. Tiems, kuriems kliuvo anatomijos ciklas rugsėjį, rodos, per savaitę turėjo kaulus iškalt, kai mes VU tam turėjom apie mėnesį. Ir šiaip, bent jau aš, išvis, pirmus du mėnesius chillinau, turėjau daug laiko susipažint su nauja aplinka, sistema, kai tuo tarpu LSMU'iečiai arė. 

 Ei, čia gal klausimas toks nelabai į temą, bet kaip ten studijuojant su užsienio kalba? Ar labai spaudžia? Ar labai daug literatūros reikia skaityti kitom kalbom? Būtų įmanoma išsiversti su lietuvių ir rusų? :D :D Nes anglų žinios pas mane kažkaip tokios... Skurdokos. :D 

 Jei mokykloj tavo pirma užsienio kalba anglų- tai turėsi anglų. Atvirai, tai per anglų malam šūdą, palyginus su mokykla. Tikrai sunku nėra. O literatūros bent kolkas užtenka ir lietuviškos. Tik atlasai rusiški arba angliški, bet ten vistiek viskas lotyniškai parašyta.  O šiaip. kuo daugiau kalbų mokėsi tuo bus lengviau ;D Ne tik mediciną studijuojant. 

Žinutė parašyta: 2013-02-24 14:25:58 | Nuoroda

Sveiki visi būsimieji medikai! :) gal galėtumėt ir mane pridėti į skype grupę? Mano skype: aurute141.

 

Žinutė parašyta: 2013-03-07 15:36:53 | Nuoroda

 Odontologija ir dantų protezavimas labai paklausios specialybės šiai dienai, kalbinu savo broliuką irgi po mokstų ten stoti :)

Žinutė parašyta: 2013-03-09 13:51:22 | Nuoroda

 Studijuoju LSMU medicina 1-am kurse, jei kam idomu kaip ten viskas vyksta, kas sunku, kas ne rasykit man asmenine zinute pasidalinsiu ispudziais, supazindinsiu su tvarka.

Žinutė parašyta: 2013-03-11 08:52:43 | Nuoroda

Kažkaip ,abiturientai, jūs čia šiemet nelabai aktyvūs ,nėr net ko paskaitinėti :D 

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 72
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą