Vartotojo baner pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-05-22 18:31:38 | Nuoroda
hmm... na čia žiūrau visi labai raštingi, arba labai jau gerai save vertinantys:) pats nežinau kaip parašiau, savęs vertint nebandysiu, nes neįsivaizduoju į kokios varnos ar varnėno rankas papuls mano darbai. rašinys gavos nei šioks nei toks. nujaučiu kad biški apie Dalai Lama pridariau fakto klaidų, bet slapta tikiuosi, kad nieks nepastebės, taip kad ššš... neišdikuokit;D pritrūko laiko, nes vos vos spėjau perrašyt.. tai atidaviau darbą net nepasitikrinęs, o tai gali skausmingai koją pakišti (trys spjūviai per dešinį petį ir patuksenimai į medį)..suvokimo kai kurie klausimai tai buvo nesuvokiami;/ nors gal čia tik man taip nesusivokė smegenyse, tačiau ir patys tekstai, ypač antrasis, buvo ne iš lengviausiųjų parinktų.. nors ko norėt, juk VBE:) žodžiu tikslas išlaikyt, o iki tol kaip teko vienoj sentencijoj prieš egzą pasiskaityt, tai prieš darbą reik būt optimistu, o po darbą pesimistu;)
Žinutė parašyta: 2008-05-25 19:17:57 | Nuoroda
kagi atrėja matiekos VBE:) pagaliau bus šansas pasireikšt iš kiek gersnės pusės, negu nujaučiu kad būsiu pasireiškęs per Liteuvių valstybinį;/ matieka sritis kuri mane gali ištemt į ten kur ir noriu įstot, nes susirinkt man tereikia kiek virš 50%... žvelgiant į praeities abiturientų pasiekimus, kiek balų reikdavo surinkt kad maždaug tą kartelę peršokt, manau tai misija tikrai pilnai įmanoma;DDD nes tiek per šūlios bandomuosius tiek ir per pamokos mokytojos iš visokių ankstesnių metų duotas užduotis, tai paprastai visad virš 20 susirinkdavau balų, bet per VBE aišku gali ir būt sunkiau ir jaudulys koją kišt, tai pakaktų ir tas aukso vidurėlis 50 %... žodžiu šykart aš savim tikiu ir manau susiriksiu 60-70%, bet nenuliūsčiau ir teserinkęs apie 50, apie mažiau negalvoju, nes porą metų ariau tikiu kad ne šeip sau;D sekmės ir jums matieka įveikiamas dalykas;)
Žinutė parašyta: 2008-05-25 23:36:36 | Nuoroda
nuliovinko, ką aš žinau kaip paaiškint, dar vpu nebaigiau ;P šeip pats irgi ilgai spręst jų nemokėjau, bet vieną vakarą kai reikėjo visą skyrių iš mockaus uždavinyno kombinatorikos išspręst, prisėdau ir išspręndžiau. po to karto problemos su tikimybėm retai kada iškyla:) dabar kas dar gali koją pakišt, tai kai kurie tekstiniai uždaviniai ir galbūt vektoriai..;/nors kai teko iš šių metų visų egzų knygutės V8 spręst, tai nemažai kur plaukiojau, tokį egzą gavus bandyčiau matyt kitamet bandyt dėl geresnio įvertinimo perlaikynėt:/ triani, procentus skaičiuoja ir tą ribą nustatinėja, pagal bendrą parašiusių rezultatą kažkaip:) pernai metais buvo riba 7 balai(čia čiūjų visų laikų rekordas), bet net ir tokios ribos pas mus šūlioj pakankamai nemažai atsirado neperšokusių vat kuo lėviau jūs parašyt tuo man bus geriau ir tuo aukštesnį procentą gausiu;D jei tu surenki 22 tai gautai maždaug apie 50 % žvelgiant į istoriją, bet čia sakau priklauso nuo aplinkos...
Žinutė parašyta: 2008-05-25 23:41:49 | Nuoroda
hm na kai kur po landsbergio teksto klausimais nusigrybavau manau;/ nors antroje dalyje gana padoriai pasirdžiau, o tikėjaus atvirkštinė varianto... bet kuriuo atveju ne fantastika;/ duok dieve vertintojai įžvelgs panašumų į šabloninį variantą manuose atsakymuose;/ labai nesinori lietuvių perlaikynėt;/
Žinutė parašyta: 2008-05-26 00:03:11 | Nuoroda
bacila18 asmeniškai tai pats net nežinau kam ją laikau. tiesiog patinka pats mokslas ir tiek. ką veikt su geografijos diplomu matyt sunkesnis klausimas negu įstojimo į pačią geografiją. na taip gali būt mokytoju, o daugiau kuo...? šeip nežinau jei kas parašys kokios perspektyvos pritaikyt tą popieriuką gyvenimiškame darbe gal ir įrašysiu kokiu 5-6 numeriu, nors patį labiau hidrometereologija(spėju kažkaip ne taip šis žodis skamba) traukia iš tokių neaiškių, pagal diplomo galią, profesijų. ar ruošiuosi? na taip kažkiek kažkada ruošiausi, tiksliau ruošiausi kudabos konkursui.. perskaičiau 10 klasės vadovėlį, praverčiau ir kitų klasių, o konkurse užėmiau nei per daug aukšta, nei pernelyg žemą 45 iš 117 vietą. tai manau išlaikyt bent jau 8 žinių pakaks:)
Žinutė parašyta: 2008-05-26 00:13:50 | Nuoroda
blyn gaila man tų žmonių kuriem reik labai daug iš istorijos surinkt. kai prisiklausau kaip klaisokės zubrina, tai imu džiagtis kad pačiam tas istorijos pažymys kaip šuniui penkta koja. tiesa egzą laikysiu ir aš;D perdaug nesiruošęs, nes dabar tenka ruoštis matkei, o po to teks fizikai, perdaug nepakartojęs nes vėlgi laiko nėra, bet bandysiu laikyt;D kaip dievas duos taip duos, prieš pusmetį bandomąjį rašėm iš pilotinių užduočių, tai sugebėjau 63 balus iš devym kažkelių surinkt, tai kadangi buvau veinas geriausiai šūlioj parašiusių tai ir mokytoja patarė laikyt, nors kam ir kas man iš to bus, kai ją išlaikysiu nelabai sumisliju;/ tuo labiau kai anglų nelaikau...
Žinutė parašyta: 2008-05-27 19:32:37 | Nuoroda
Davajdavaj na vien iš mano klasės ten du užsidegę stot, tai manau jog konkursas tikrai bus nemažas. ypač tų tarpe kurie savo ateitį su programavimais sieja ten pirmiausia stot bandys:)
Žinutė parašyta: 2008-05-28 17:11:04 | Nuoroda
PawlyzaS ctgx=cosx/sinx. apibrėžėimo sritis tada atsiranda kad sinx nelygu nuliui o sinus nulis yra 2pin. ir aš čia suklydau;/
Žinutė parašyta: 2008-05-28 17:21:47 | Nuoroda
hm kaip manot kiek maždaug gaučiau procentų už pusę surinktų taškų? nes nežinau ar man jau dabar skandintis ar dar palaukti
Žinutė parašyta: 2008-05-28 20:47:44 | Nuoroda
o kaip manot koks šiemet maždaug galėtų būti pereinamasis balas?
Žinutė parašyta: 2008-05-29 21:01:17 | Nuoroda
na teorija testuose kai tikrina tai dar būna dzin, bet kai jau reik pačiam kažką įrodinėt, tai jau šakės;D tikslas išlaikyt bus šį egzą, nes kažkiek jis man dar turės reikšmės, o ta reikšmė dar padidėtų jei ir lietuvių neišlaikyčiau.. ;// vėl 3 spjūviai pro visu du pečius... duok dieve išlaikomo egzo, kaip kad buvo bandomajame variante...
Žinutė parašyta: 2008-05-29 22:29:33 | Nuoroda
Bebaimis na kaip fizikė mum piso protą, tai dėl to kad preityje jis visada būdavo lengvas ir daug kam įveikiams šiemet gali kaip tik būti sunkus, nes kiek ji sakė tai fizikos egze yra mažiausia neišlaikiusiųjų procentas iš visų egzaminų, tai dėl to kad tą procentą padidint gali pasunkint. nežinau čia tuo tikėt ar ne bet tikėtis lengvesnio negu buvo pernai vargu ar verta, realiau kad jis bus pasunkintas;/
Žinutė parašyta: 2008-05-30 00:17:37 | Nuoroda
kagi mėginsiu šitą kišt į vieną iš pirmųjų trijų vietų... nežinau papulsiu čia ar ne, nežinau net ar jau noriu čia papult, nes paskutiniuoju metu nuo visokios info jau galva susisuko... žodžiu kaip bus taip bus, turiu nemažai pavyzdžių kaip žmonės nežinodami į kokį š... brenda po to baigia studijas, pagal tai darbą greit susiranda ir sau laimingi gyvenimą padorų kuria... aišku žvelgiant į ateitį rašyčiau visų pirma pastatų energetiką, bet kažkaip dar info apie salygas išgyventi vgtu univero būtent šioje sferoje per mažai prisirinkau...
Žinutė parašyta: 2008-05-30 00:27:04 | Nuoroda
gal yra čia besilankančių studentų, kurie mokosi ar yra baigę šį amatą? kažkaip sudomino, įžvelgiu tame perspektyvų, bet nežinau kokios salygos papuolus ten išlikt ir išgyventi...kokie dalykai ten akcentuojami labiausiai, nors čia matyt klausimas jau kiek kvailokas, nes numanau kad fizika, matieka ir dar kartą fizika čia ims dangų...žodžiu viskas apie studijas čia? gal dar norinčių bus tai be manęs studijuot?
Žinutė parašyta: 2008-06-01 19:56:04 | Nuoroda
hmm na man tai sakė kad labai gerai parašiau, gausiu tarp 9 ir 10 maždaug:) visą egzą spėjau parašyt per valandą, kažkaip ankstesnių metų pasirodydavo kiek sunkesni:D tik dabar kitas klausimas ką aš su šituo egzu nuveikt galiu čiūjų bus šitas geriausiai parašytas iš visų mano laikytų ir dar laukiančių laikiymo egzų, bet jis man praktiškai ir pats nereikalingiausias;/ geografijos vistiek nestudijuosiu, o gal žinot kur dar reikalingas giegros egzas bestojant?
Žinutė parašyta: 2008-06-02 17:36:39 | Nuoroda
na va isiaškinau, tai pasirodo gavau 129 balus su tiek jau turbūt galima dešimtuko tikėtis?
Žinutė parašyta: 2008-06-03 18:39:25 | Nuoroda
dėl vieno esu garantuotai tikras kad įstot čia nemoniškai sunku, nebent tikiesi iš egzų jamti +-šimtukus:)
Žinutė parašyta: 2008-06-03 18:47:07 | Nuoroda
lol NEC yra tokias knygeles su ankstesnių metų egzais išleidę, tai jei neklystu ten ir pakortotinių sesijų užduotys sukeltos;) tik praitų metų nieko nėra
Žinutė parašyta: 2008-06-04 22:30:35 | Nuoroda
http://www.techmat.vgtu.lt/ prisiskaičiau apie šias studijas, kažkiek sudomino, bet programavimas nubaidė:)
Žinutė parašyta: 2008-06-04 22:44:07 | Nuoroda
fizikas2 ir man labai panašiai:) mechaniką sunkei įkertu, o elektromagnetizme kartais irgi kliūnu, ypač su tom visokiom rakų tasyklėm ar diodais. o šeip tikiuos daugiau kažko iš molekulinės, bangų ar kvantinių uždavinių:) būtent čia skaitau, kad mano išsigelbėjimas iš šio egzo:)