Vartotojo mikronezija pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 17:08:57 | Nuoroda
as studijuoju vpu psichologija. baigus galima dirbt tik mokykloj mokyt, bet net ne konsultuot vaikus. tam reikia magistro. baigus vpu bakalaura i kitus universu magistra nepriima. nesvarbu ka sako vpu vadovybe, paklauskit vu dekano,, mru. as klausiau, pati kalbejau. nera sansu. todel visiem, kuriem nepasiseks egzai ir nori i psichologija rimtai, siulau arba pralaukt metus ir perlaikyt egzus, arba pastudijuot vienus metus ir pereit i kita univera kursu zemiau. vpu yra tragedija. vos keli normalus destytojai, mokymosi kokybe baisi. tai mano subjektyvi nuomone. tikiuosi padejau. sekmes
Žinutė parašyta: 2008-05-21 17:14:20 | Nuoroda
patarciau nueit i stojimai.lt ten yra balu skaiciuokle ir turetum ivedes mazdaug planuojamus balus pazmatyt ar yra galimybiu. sekmes
Žinutė parašyta: 2008-05-21 19:53:51 | Nuoroda
tiesiog atsimenu kokie klausimai buvo man iskile kai stojau, kokiu atsakymu ieskojau. na bet nera padeties be iseities. pati kitais metais jau nebesimokysiu toj makalynej. jei kas turit kokiu klausimu klauskit, pamenu tuos jaudulio laikus. patarsiu
Žinutė parašyta: 2008-05-23 17:39:11 | Nuoroda
suprantat, dalykai gali but panasus bet skirtis kreditu kiekis ir programos. kreditai, tai to dalyko verte. ir per 4 metus jus didele tikimybe kad surinksit vpu tu kreditu maziau, nei vu ar kitus. nes paprasciausiai gali but programos per menkos. taciau del filosofijos teikciau daugiau vilciu. siulyciau nueit i vu ir vpu tinklapius, susilygint programas, o dar geriau, paskambinkit i vu ir paklauskit, ar baigus vpu bakalaura filosofijos priimat i magistra, gal yra kokie metai islyginamuju. labai maloniai atsako ir paaiskina. nes kartais realia situacija tik paskambinus, pakalbejus suzinai. sekmes
Žinutė parašyta: 2008-06-03 15:40:02 | Nuoroda
kas manot kad studiju sekme priklauso tik nuo studento klystat. as esu pasipiktinusi, pasislykstejusi vpu psichologijos studijomis. meluoja, sakydami kad su vpu bakalauru i magistra priims bet kur. klystat. buvau pati, klausiau, ne viena baigusi jau irgi ejo i vu, mru - niekas nepriima, nes kreditai, dalykai skiriasi. toks laiko gaisimas cia. pereisiu i mru. man geda kad cia laika svaisciau. yra keli geri destytojai, juos labai gerbiu, bt apie visa kita pagalvojus norisi verkt. studijuoju labai rimtai, daug skaitau. bet i paskaitas ateini kazko naujo suzinot, jei dest zino maziau uz tave, skaito paskaita is speros.lt atspausdintu lapu tai as manau kad neverta net sedet tokioj paskaitoj, o lankomuma zymio, kazkoks liudnas cirkas. nuosirdzai niekam nepatariu. turiu daug pazistamu nusivylusiu, apdegusiu del to vpu. niekas jo negerbia, nevertina. ir yra priezastis - studiju kokybe baisi.sekmes visiems.
Žinutė parašyta: 2008-06-05 13:26:02 | Nuoroda
prasom visiem is tikro ir as kai stojau maniau kad viskas cia ok, viskas tas pats - psichologija yra psichologija. bet kreditai ir dalykai per stipriai skiriasi. jau nekalbu apie destymo lygi - tragediju tragedija dauguma atveju. sekmes su egzaminais, stojant, studijuojant. beja, psichologija yra labai idomu ir verta studijuot, ypac jei domiesi ir megsti skaityt . s e k m e s !
Žinutė parašyta: 2008-06-11 19:47:20 | Nuoroda
.....
Žinutė parašyta: 2008-06-25 14:33:53 | Nuoroda
labai stebeciausi jei tikrai kazkas istojo ne pagal pazistamus, ar neatsimoke dar islyginamuju 3 metu. zodziu, jokiu garantiju ndera, tiesiog sakau ka zinau, ka man, mano pazistamiem sake vu, mru dekanai, ir prodekanai.. nu zodziu. dalykas vertas studiju, bet be rimto magistro nieko nebus, o vpu mano akim bakalauras nieko nevertas. kas mokotes del diplomo galite pasirinkti lengvesne specialybe, tada diplomas bus lengviau pasiekiamas ir maziau nervins destytoju nekompentencija. sekmes.
Žinutė parašyta: 2008-06-25 16:18:26 | Nuoroda
vau kokie stebuklai . na zinai, as gal labiau pasitikesiu tuo ka zinau ir ka man sake zmones tiek mru tiek vu. visko gali but, gal zomgus lb puikiai baige, o destytoja ta vpu.. na jei ji desto vpu, matyt nieko gero. juokauju. sekmes.
Žinutė parašyta: 2008-06-25 18:42:14 | Nuoroda
:D:D:D as pikta? na va, matai kaip buna. pazistu beja ta tavo meno terapijos destytoja. deja kurso neatspejai. beja, manai negalima betkuriame kurse dometis savo ateitimi? nu zodziu, norejau tik padet, tuo ka tikrai zinau, bet matau kad visa tai paversta pletkais. tebunie. sekmes visiems
Žinutė parašyta: 2008-06-26 14:58:01 | Nuoroda
na velgi negaliu sutikti. as ne is nuogirdu kalbu. pat lankaisui kituose universitetuose, pati kalbejau, klausiau. todel taip ir sakau. galbut yra kitokiu atveju, na bet matyt labai vienetiniai, nes vu dekanate man pasake kad ko jus norit, pedagoginiam mokotes ir i vu NIEKAIP. mru laikesi panasios pozicijos. todel as ir sakau tai ka zinau.o gandu velgi yra visokiausiu, juose langva pasimesti, todel ir kvieciu visus ne pasikliauti tuo ka as ar ka kiti sako, o paprasciausiai patiem gerai issiaiskinti, nes as su tuo nudegiau pasitikedama vpu vadovybe. sekmes
Žinutė parašyta: 2008-06-26 15:44:13 | Nuoroda
mano pazistama praejusiais metais rase apeliacija. ji ne tik kad 10 turejo, bet jikure pjeses, su Korsunovu jas state, nu zodziu, zogus su galva. o valstybinio interpret gavo 12. parase apeliacija, gavo 79. nera komentaru.
Žinutė parašyta: 2008-06-26 15:47:57 | Nuoroda
dabar jums reikiaapsisprest ar pasitikit savim ar nec. nes jei nec, taieikit ramiai miegot, ateitis nulemta. bet nepamirskit, kad stojant i univera kiekvienas procentas aukso vertes. ne rizikuosit, nepasieksit teisybes. visiem sekmes. pati labai gailiuosi kad kai as laikiau neparasiau apeliacijos. dvi savaites praverkiau, bet kas is to. buvo per velu. viena drauge pasakojo kad jos pazitamam matematika is 2 procentu iki 90 kazkeliu pakele. dabai buvo sukeisti. cia ne siais metais. na man skamba baisiai. ir kas suzinotu jei ne butu apeliaciju. tikrai ne agituoju, tiesiog nesileiskit zlugdomi. sekmes visiems.
Žinutė parašyta: 2008-06-26 15:53:08 | Nuoroda
dabar jums reikiaapsisprest ar pasitikit savim ar nec. nes jei nec, taieikit ramiai miegot, ateitis nulemta. bet nepamirskit, kad stojant i univera kiekvienas procentas aukso vertes. ne rizikuosit, nepasieksit teisybes. visiem sekmes. pati labai gailiuosi kad kai as laikiau neparasiau apeliacijos. dvi savaites praverkiau, bet kas is to. buvo per velu. viena drauge pasakojo kad jos pazitamam matematika is 2 procentu iki 90 kazkeliu pakele. dabai buvo sukeisti. cia ne siais metais. na man skamba baisiai. ir kas suzinotu jei ne butu apeliaciju. tikrai ne agituoju, tiesiog nesileiskit zlugdomi. sekmes visiems.